Chamtivá flundra

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 2. 12. 2012 v kategorii VÁNOČNÍ SIESTA, přečteno: 934×

Milé příliš odrostlé děti, Petr byl kluk jako buk, bohužel mu zemřela maminka a tatínek si brzy našel Dorotu. Takovou věčně neukojenou a hlavně chamtivou flundru. Ve finále si to s ním rozdala na bále přímo na parketu a chudáka tatínka z toho studu kleplo. Brzy se dala do kupy se správcem. Ten byl úplný opak Petra. Pindík, že by ho lupou pohledal, nechtělo se mu robit a jen lačnil po sexu a penězích.

Na Dorotu mělo už dlouho zálusk peklo, aby ji tam dali co proto, za ty zástupy ušukaných a odrbaných mládenců. Na zámku žil starý knížepán, kterému správce sypal do jídla brom, aby si nemohl užít potěšení. Navíc ho trápila prostata. Knížepán však měl dcery jako obrázek.

Alespoň ty jej naplňovaly štěstím a budily v něm vzpomínky na bujaré mládí. Starší byla Angelína, chlípné to děvče neortodoxních zvyků a mladší Adélka. To byla jiná. Kdejakému mládenci z ní během vteřiny stál ocásek.
Jednoho dne se princezny se řítily krajinou, v kočáře si musely kliknout na myšky a doufaly, že je uvidí nějací mládenci. Kočí měl oči jen pro kobyly a tak když jim vběhl do cesty Petr, utíkaje před vojáky, které už stihla zavolat mrduchtivá Dorota, pipinky princeznám zaplesaly štěstím. Angelína byla ale mrcha, běžně mládence rozhonila a nechala být, sama ráda vyvrcholila, ale na ostatní nemyslela.

Snad ze žárlivosti dopustila, aby vojáci Petra chytli a odvedli. Dorotka ji jen vyčinila, že je frigidní mrcha, což ale neznamená, že si nevrzne ani ona. Vojákům velel Kaprál. Hnusák s obrovským pérem, který vojáky jen terorizoval. Každé ráno si ti chudáci chladili rozšukané zadnice ve vodě. I proto byli rádi za novou prdelku v kasárnách. Kaprál měl totiž zálusk i na Petra. Ten se ale nechtěl dát. Hned druhý den Petr skládal dřevo, ale Kaprál mu ho schválně shodil.

Spadlo ti to, seber to! A jak se Petr ohnul, už do něj chtěl Kaprál nacpat svůj ocas. Jenže Petr byl kluk mazaný a uhnul, načež se kaprál svým obrovských ptákem napasoval rovnou do vypadlého suku. Pro Dorotu si přišli z pekla. Jak Dorota viděla jeho ohnivý ocas, zvlhla jí ta zarostlá pipka a ta stará protivná prdel se též začala sama promazávat. V pekle nakonec skončila Dorota, Kaprál, správce i Angelína. Beztak se tam dodnes učí, jak se správně šuká.

 A Petr?

Ten si vzal Adélku, není divu, že spolu měli dětí jako smetí. Dokonce i knížepán chatil druhý dech a začal si s Adélčinou komornou.

http://lucie.quicksnake.cz/VANOCNI-SIESTA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a nula