Jeníček a Mařenka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 27. 12. 2014 v kategorii VÁNOČNÍ SIESTA, přečteno: 1592×

Jeníček a Mařenka byli odrostlejší děti z dosti ujetých poměrů. Považte, kdo si troufne v noci jít lesem.
Nebyli úplně malí, to si vymysleli pohádkáři. Zrovna vychodili základku. Od jara spolu randili, leč bylo stále těžší najít místo k ukojení mladického chtíče. Jedním z vděčných míst byl les. Jeníček schválně vybíral les hluboký, neb nestál při oblíbených praktikách o diváky.
Tentokrát se přepočítal a ztratili se. Snažil se utěšit vyšilující Máňu, ale v chladném večeru jí brzy táhlo na pipinu. Ani pár tahů z Máni nepomohlo a tak se belhali lesem, hledajíce kudy tudy.
'Máňo, budou dudy, cítím perník'
Doběhli k chátrající chaloupce. V ní už načínala druhé století baba, protivná to Jaga, no jak stará prdel. Jenže jak viděla mladé prdelky, bleskem si uvázala povadlou kůži za krkem a vypadala rázem spíš jako baba Gaga. "Jen pojďte dál, dětičky, na rumíček a perníček... do nosu si dáme, pak mi ho tam dáme, cha cha" a nabídla jim pohoštění.
Jeníček neváhal, i když Mařence se to nezdálo, měla již se staršími dámami své zkušenosti.
Už při prvním jídle chodila baba kolem stolu. Nejdřív zkontrolovala Mařenčiny prstíčky, pak Jeníčkovy, ale nejvíc ji lákal Jeníčkův Frantík. Sedla si vedle něho a už už jí ruka mířila na jeho rozkrok. Jeníček byl nadržený a tak se mu bleskem postavil. Babě se rozzářil úsměv a začala tančit kolem stolu. Jak dojedli, baba si je chtěla v chaloupce udržet déle a trošku dovykrmit. Baba totiž kdysi mívala přezdívku kudlanka. Tucet mužů udolala a říká se, že je snědla, neboť většinou po nich nenašli nic kromě nesmírného množství spermatu na babiných šatech.
"Chovejte se jako doma, dětičky moje" a zavřela je do komůrky, kde bylo vše připraveno, jak se na pořádné pošpásování patří. Baba byla zvědavá a šla skrz vypadlý suk sledovat, cože to ti dva budou dělat.
"Slyšíš? Chovejte se jako doma, je hodná!"
"Doma většinou vyšiluješ, že přijdou naši a že nemůžem"
"No ták"
"Hej, co když nás sleduje?"
"Vždyť je jí asi sto"
"Takový jsou nejhorší, pamatuješ na třídní?"
Ale nakonec ji stejně ukecal, Mařenka nebyla zrovna holka, co by se držela dlouho při zdi.
Sukni zvedla už mockrát a Jeníček byl na svůj věk kus chlapa. Zvlhlá pipinka se před ním otevřela a konečně si ti dva začali užívat. Prožité trauma jim umocnilo touhu a tak brzy vzdychali jak rodiče od Mařenky. Ti ovšem měli nadváhu a vzdychali i při cestě do schodů.
Najednou vrzly dvířka a objevila se baba.
"Kurva, to je jak doma!!!" vykřikl Jeníček.
"Dej si pozor na jazyk, mladej. Přichystala jsem vám laskominu, ať se bavíte ještě líp"
Oba dva se rozrušení vypotáceli z komůrky a viděli na stole tři jehličky.
"Co tu děláš, babo?"
"ále nic, broučkové"
"Tak tohle ne, jdem spát a opovaž se za námi chodit"
Jenže baba si počkala, až hloupoučké děti usnou a stejně se do komůrky vkradla pod rouškou tmy. Píchla oba najednou. Lekli se, ale během pár vteřin nastoupil účinek látky.
Tak pojďte milánkové. A ti dva ji poslušně následovali. Baba sedla na kanape a rozhodila nohy.

"Pojď..."
"Nejdu"
"Sedni mi na tu lopatu" Tak totiž baba řikala své věkem notně rozšířené pánvi
"A jak se na to sedá? Neboj, my ti to ukážem tuhle s Mařenkou."
A v tom jak si baba sedla na klín Mařence, ta zakřičela "teď" a babu oba dva hodili do komůrky, kde před chvílí byli oni dva. A baba klela a snažila se obě děti nalákat hraním si se svou starou dírou. Jeníček si Mařenku vzal a položil na stůl, vydřel ji přímo před babou, která nestačila brousit svou starou díru.
Nakonec sbalili kila perníku pečeného, i ampulku smaženého a mazali pryč. Na babu zavolali příslušné orgány a ta teď za trest bručí v Opavské věznici.
"kdyby tak baba bývala věděla, že jsme na substituci..."

http://lucie.quicksnake.cz/VANOCNI-SIESTA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.12.*** | 2.5.2016 11:07
Tohle, bych si nechal předčítat na dobrou noc smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a sedm