Kunda k pomrdání

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 21. 12. 2013 v kategorii VÁNOČNÍ SIESTA, přečteno: 2885×

Žil byl v lese starý bídak, který si nad Rusalkami honil bimbase. Nikdo nevěděl, jak se ten starý perverzák jmenuje a toho to staré prase využívalo. Jednou se rozneslo, že mlynářovic dcera umí upříst z nitě zlato a tak si jí nechal král povolat do zámku a zavřel jí do nejvyšší věže s tím, že do rána chce vidět, co vše upřela. Holka byla nešťastná, kdyby fotr v hospodě blbě nemluvil, nemusela být zavřená ve věži a tak smutnila. Pičku si pučila, když do toho si jí všiml ten starý prasák "Ale na zámků se svítí, zajdu se tam podívat" a jak šel blíž, spatřil pitku dívčiny a hned se mu ocas naježil! "Kdopak nám tu při měsíčku, ukazuje svoji pičku?" pověděl tiše, až se ho mlynářovic dcera vylekala "Fuj, to jsem se lekla"

"Kdo jsi a co tu chceš?" povídá celá vyděšená "Mě se nemusíš bát, já jsem skřítek Spermoník a rád se dívám na mladé pičinky" "aha.." pronesla dívčina a roztáhla nohy dokořán, aby se to staré prase pokochalo pohledem na její chlupatou pičku "Och máš jí tak krásnou" pronesl nadržený skřítek a ocas mu narostl o pár centimetrů...

"Čemu jsi tak smutná dušinko?" táže se,  když vidí, že holce není do smíchů a ona se mu vyzpovídá, ale to netušila, s kým má tu čest "Já ti pomohu" pronesl skřítek a děvče samou radostí ukojilo svou kundičku a ještě dala skřítkovi líznout.

Do rána z nití zlato upředeno a s králem, to málem jeblo na místě "Kurva fix jak je to možné" zabědoval, ale samou radostí se mohl na místě rozskočit a tak dívenku prosí "Chci mít zlata více, pokud upředeš, splním ti jakékoliv přání" Děvče toužilo po všem možném a tak nabídku přijala bez váhání. Když přišla noc...

Skřítek jí opět navštívil a za malou službičku jí povídá "Pomůžu ti, ale chci mít tvůj pekáč pod nosem, až do rána" Holka okamžitě kundu nastavila a nad skřítkovou tlamou si jí prsty projížděla, až mu nektar z píče kapal po kapičkách na jazýček. "Šikovná děvucha si, jen co je pravda" pronesl skřítek a další den ráno... Zlata v místnosti třikrát tolik. Král to nemohl vydržet, jak kohout zakokrhal, vyběhl schody do věže a nestačil koukat "Mě snad jebne" zahulákal a plazil se po čtyřech jak žebrák v malé cimře ve věži "Děvucha jestli to svedeš na po třetí, bude z tebe královna" Tož holka po královské koruně toužila, jak svina po svini a tak opět přislíbila, že upře z nitě zlato a na třetí den, pokud se tomu tak stane, bude svatba veliká.

Přišla noc a skřítek nikde "Kurva co se děje, jak neupředu, půjdu katovi pod ruku" pobrukovala si a scházelo málo a děvucha se rozbrečela, jak jí první kapka ukápla na pičku, zjevil se skřítek a říká jí "Potřebuješ mě, co?" "A jak" povídá mu, ale tentokrát měl ten hajzl přání jiné "Jak mi ojedeš čuráka a nastavíš aj svou řiť, bude z tebe královna a jak ne, ať si stoupnu v ten moment do hovna"

Hovno nikde, přání vyřčeno a děvucha se okamžitě dala do práce. Kouřila mu, honila ho a jak mu péro stálo, aj svou prdel vyšpulila a nechala se od toho malého hajzla vymrdat. Jenže venku už svítalo a on jí říká "Ještě na něco jsem zapomněl, jestli uhodneš mé jméno, máš tu zlata pětkrát tolik co teď!" Holka chtěla krále potěšit a tak dumala.

Hádala a jak tak hledí na sperma kapající z řiti vykřikne "Spermoník!" "Do píči s tebou!" zaběduje skřítek a třetí den se koná svatba veliká a to Vám bylo radosti, že i starý mlynář si polepšil a žije na velkém statku s několika mlýny. Není divu, však má zlatu dceru, ale kdyby tak všeci věděli, kolik práce jí to stálo, aby na královské posteli s korunou na hlavě ležela, že?

Autor : Sexy.Lucca.quicksnake.cz

http://lucie.quicksnake.cz/VANOCNI-SIESTA


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a jedna