Mrduchtivostí obdařená

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 2. 12. 2013 v kategorii VÁNOČNÍ SIESTA, přečteno: 1617×

Jsem dcerou všem známe nesmrtelné tety. Na ďáblově posteli si mě vymrdala a devět měsíců nosila v břiše. Mikuláš mou matku pěkně z rána ošukal a jí kvůli tomu praskla plodová voda, a před 25-lety porodila mě.

"Dítě mrduchtivostí obdařené!"

Všichni jí říkali.

"Drž jí zkrátka nebo ti z ní kurva vyroste."

Matka na řeči nedala a vše mi dopřála. Jak jsem ucítila vlhko v klíně, pochopila jsem, že nastal pravý čas dopřát své chtivé kundičce pořádnou klobásu. Nabízeli se mi sami, různých tvarů a velikostí, avšak já vždy dbala na kvalitu. Čím macatější péro, tím lepší, nemám ráda párátka, ty jak by mou pičku jen pošimraly, zatímco já si chtěla užívat. Ve svém mladičkém věku, ani ne plnoletá, jsem prožívala jednu vlnu rozkoše za druhou. Jednou v parku, jindy na tribuně, v lese, doma, v nákupním centru, ve výtahu, prostě šukala jsem všude kde se dalo. Sex se mi zalíbil a jednou mi to opravdu nestačilo. 

Když jsem se narodila, můj fotr stál za hovno, už nebyl krutý ani zlý  a všechna ta zloba se přenesla na mě. Má milovaná matka měla ze mě radost a když jsem dovršila plnoletosti. Ukázala jsem všem, co mám v sobě  a čí krev mi žilách koluje. Vždycky při měsíčku jsem všem pánům nastavila svou pičku a jeden po druhém mě sekali svými mohutnými péry. Já milovala grupáče a všechny ty swingers párty, kde jsem se vždy tak vyřádila  a čekala, až bude úplněk zase. Byla jsem zvrhlá holka  a měla ráda v sobě víc ptáku. Jednoho dne se odhodlala a vylítla z hnízda. Poznat nový svět a hlavně mrd. Cestou jsem pár žoldáku umrdala k smrti a po celém dni plahočení, byla ráda že ležím, avšak jednoho dne jsem neležela sama. Přilehl si ke mě starší muž a řekl.

 "Co ty tady tak sama, nebojíš se?" 

Říkám mu.

"Čeho? Snad ne toho,  že by mě někdo vymrdal!?!"  

A on na to jen řekl.

"No třeba."

Chvílí na mě jen tak  civěl a pak mi povídá.

"Nezajdeme ke mě do jeskyně?"

A já si řekla proč ne. V jeskyni jsem ještě nepíchala a následovala jsem ho. Muž byl vzrušen a já věděla, že chce ochutnat tu mou nenasytnou píču, ale nechala jsem ho v nevědomosti a chtěla se nechat aspoň jednou překvapit.  Jdeme, jdeme, když v tom mě přirazí o skálu a sváže mi ruce lanem. Mlčím, perverzní sex jsem ještě nezkoušela,  třeba nechá své vlky,  aby mi kundu vylízaly, pomyslela jsem si a těšila se na to,  co bude následovat. Když mě dotáhl do jeskyně,  pověsil mě na hák  a já se tam houpala jak nějaká kráva. On si sedl naproti mě a civěl. Trošku divný pocit a nemít ruce svázané, tak mu jednu jebnu. Čumil nevydržel dlouho, serval ze mě hadry a já byla zas ve svém živlu, nahá a nažhavená, říkám mu.

"Ukaž se dědku, pěkně mi jí ojebej."

Jak jsem to dořekla, nadzvedl obočí a oči převrátil. Chvíle napětí následovala, když hrábl do šuplíku a vytáhl bič a zvolal.

"Chtěla bys to kurvičko?"

A já kývla a drze řekla.

"To víš že jo, pitka se mi celá chvěje."

"To ještě dlouho bude!" 

Chodil kolem mě  a bičem jemně švihal po mém zadku. Bylo to zajímavý a já chtěla více,  jenže dědek sotva chodil a vypadal, že tohle mu k ejakuaci stačí. Když v tom jsem přivřela víčka  a on mě překvapil. Na bradavky mi připnul kolíčky a do pipiny vsunul nějaký dlouhý  předmět, ocasu se podobajícímu.

"Ooooch!"

Zařvala jsem a on skrze dálkové ovládání, ukájel mou píču pomocí těch předmětu. Líbilo se mi to a po dlouhé době mi povolil lano a vrazil svůj ocas do huby. Stál, aspoň něco pomyslela jsem si a špičkou jazyka olízla žalud. On mi prsty zajel do zadku a já mu už sjížděla ocas po celé délce v puse. Dlouhého ho měl a já si užívala i s jeho koulema v puse. Vzrušil se jak svina  a lano zcela uvolnil. Já mu na čuráku skákala jak pominutá,  tím předmětem dráždila svůj zadek, kolíčky na prsou a jela jsem jak fredka. Když mi místo semene nachcal do pipiny, tak jsem měla chuť mu to vrátit a pěkně nad něj klekla, chcala mu po celém těle a on se normálně u toho ukájel a  honil si ocas. Krásný pohled na staříka, když jsem se vymočila. Nasedla jsem na něj jak na koně znova a dokud mě nescákal kačenu spermatem, dupčila jsem ho ze všech sil dále. Byl celý mokrý a já vzrušená. Po chvílí kačena byla plná semene a já mu ocas očistila v tlamě, a od té doby, spolu s dědkem mrdáme v jeskyni pravidelně jak zvířata.

http://lucie.quicksnake.cz/VANOCNI-SIESTA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a sedm