Popelka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 17. 10. 2014 v kategorii VÁNOČNÍ SIESTA, přečteno: 1678×

Ušmudlaná od popela, pičku samou pavučinu... Při pomyšlení na dupačku, pouští slinu, Popelka jí říkali.Žila chuděra v bídném domečku, od rána do večera tvrdě makala a při svých choutkách mnohokrát sáhla  i koňovi na péro "Ach Oříšku jak já bych ráda dupčila" povídala koníčkovi a ten aby potěšil její smutné očka, nechal naběhnout svůj klacek do obrovských velikostí.

"Och ty máš kládu" žasla Popelka a v seně si setřela mokrou prcinu, aby její macecha nečuchala vůni její roztoužené kundičky. Kdyby jen věděla, že koník každý den ochutnal seno s příměsí Popelčiny šťávy, asi by pukla zlostí. Denně musela Popelka odevzdat své kalhotky maceše, která je dala své dceři, aby jí pipinka voněla stejně jako Popelce.

"Sundej je dolů špíno!" slýchala každý den a jednou jí to nedalo a koukla přes klíčovou dírku a viděla macechu, jak navléká nevlastní sestru do jejich kalhotek smočených za celý den. "Ta čubka smradlavá" zabědovala Popelka, která smrad i přes tu klíčovou dírku ucítila. "Tak ona by chtěla, aby jí voněla prcinka?" otázala se paní mámy a ta jí zvalila jak koně "Co si to dovoluješ ty špíno šmírovat!" a od toho dne se už Popelka nedívala, co se z jejími kalhotkami děje.

Jednou však král vyhlásil ples. Chtěl oženit svého jediného syna za každou cenu. Jak to ta stará lepra slyšela, hned musela Popelka třikrát denně odevzdávat kalhotky. Smutno jí bylo, zvlášť ty červené měla nejradši "Dej je dolů" "Nedám" "Já tě varuji, stáhni je!" "Maminko, ty červené nééé!!!!" a macecha vší silou servala Popelce i ty červené, spráskala jí bičem za neposlušnost... Byla zrovna sobota, bál za pár hodin začínal a ona s brekem v lese klacíčkem škádlila pičku.

Najednou oříšek z čistého nebe jí břinkl do oka, říká si "Trochu pojím" a jak do něho kousla, na zemi se rozprostřeli šaty jak na svatbu. "Och, co to je?" a ptáčci zacvnlikali "Obleč si to Popelko a jdi jim vytřít zrak" Tož Popelka byla krásná děva, když si v kaluži tvářičku smočila a jak si oblékla ty dlouhé červené šaty, vypadala jak princezna i ti ptáci v lese si stříkli na větev, jak jí viděli stát.

"Och kunda" pověděla sova a kůň přiběhl jak na povel, Popelku do zámku zavezl. Byl potěšený, že zas ucítí na svém hřbetě kundí šťávu z jejího chutného rozkroku a klusal s ní, aby Popelinka zahékala slastí, těsně před zámkem vyvrcholila na koníčkovi a ten byl spokojen víc než při dupaní klisny. Tam mu říká "Počkej Oříšku, kdyby se to pojebalo, hned jsem zpátky" Kůň čekal a ona jak nadržená Anča ze sousední vsi vběhla na bál a chtěla tancovat.

Chlapům se zvedl ocas, hned jak jí uviděli "Jé, to je samice a jak se ladně nese" povídá kníže pán a tře si rukou o kulky. Princ jak jí viděl, taky si ten jeho proutek dělal, co se mu zamane a se ztopořeným údem přistoupil k ní "Smím prosit?" "Že váháš" a dobrou hodinku tančili vkuse a její nevlastní sestra si trhala chlupy na píči jak to viděla. Macecha div zlostí nepukla a jak se blížila půl noc, chtěla Popelka utéci, ale princ jí držel a prosil "Nikam nechoď krásná paní, budem žít jen ze šukání" "To myslíš vážně?" "Ano, denně ti pičku projedu mým hákem a pokud i to bude málo, nechám si udělat dva"

"Tak na takovou nabídku se neříká ne, že jo dámy? Popelka se sňatkem souhlasila a za pár dní se konala svatba veliká. Všichni jak je bůh stvořil... grupáč, který svět neviděl a do roka a do dne, se ozývalo široko daleko z každého domku vřískot dětiček. "To maj z toho mrdání" vyřkla sova, zazvonil zvonek a pohádky byl konec 

http://lucie.quicksnake.cz/VANOCNI-SIESTA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a dvanáct