Princezna ze mlejna

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 14. 12. 2013 v kategorii VÁNOČNÍ SIESTA, přečteno: 2870×

Ta naše Eliška je tak krásná. Mrdačka jí kouká z očí a ty kozy i tu prcinu má tuze krásnou, hned bych jí čurákem nabodl. Konstatoval vodník a čert se přidal.. "To je prdelka." Zírali na Elišku, jak se nahá koupe v rybníce a v rákosí si honili čuráčky a toužili jí vymrdat. Jenže v tom se objevil Jindřich a vytasil z galat svého čuráka. Ona k němu připlula a pěkně mu ho u rybníčku vykouřila. "Ta běhna!" ...vyhrknul čert a v ten moment spadl do vody. "Pomoooc!" ..křičel na všechny strany. Vodník se zpakoval a Jindra šel pomoci čertovi na břeh.

"Co tu děláš čerte?" optal se Jindra. Čert se přiznal, že sledoval Elišku jak se koupe a chvílí spolu rozmlouvali. Vodník využil situace a šel k Elišce, která nahá ležela u břehu a prstila si svou kundičku. "Mohu?" optal se slušně a Eliška na něj očkem mrknula a nožky dala více od sebe. Jééé, to se vodník zaradoval a už  jí prcinu prstil. Chvílemi lízal poštěváček a chtěl ho už vsunout do její mokré kundy, když v tom se zjevil Jindra. "Co děláš!" rozkřikl se na vodníka  a Eliška na něj.. "Jen ho nechej, kdo by se pak staral o náš rybníček." Jindrovi se to nelíbilo a šel si postěžovat mlynáři, zatímco Eliška si užívala mrdaníčka s vodníkem, který měl pěkně studený kokot, ale v její prcince se vyhřál a vystříkal jí dírku, jak dlouho žádný ne!

Pak vstala a mířila si to do mlýna, hezky vyšoustaná, když v tom jí někdo zezadu vsunul péro nadoraz do píči, jen vykřikla.. "Ooooch!" a už jí tam kdosi klátil prcinu zezadu. Zas byla vzrušená a nadržená. Hezky povolila prdelku, aby jí čurákem mohl udělat i zadeček. Když jí vystříkal semeno na prdelku, chtěla poznat človíčka, který jí tak dobře udělal a otočila se za sebe, když v tom spatřila čerta. "Oh, Ty?" Čert se zaradoval "Ano, já.." odvětil a raději rychle zmiznul, když viděl, jak už si to z mlýna míří k nim Jindra. "Jindřichu ty se zlobíš?" optala se Eliška.

"Jakpak by ne, nabízíš tu všude svou piču jak na trhu."  ..prohlásil nasraně Jindra. Eliška hlavinku sklopila k zemi a nenapadlo jí nic lepšího, než lapnout po jeho péru. "Nech mě!" říkal Jindra, ale Eliška se nedala a sála mu čuráka tak dlouho, dokud se mu nezvedl a pak ho hezky položila a naskočila na jeho péro, a už si tam hezky mrdali. "Ty jsi taková kurva Eliško!" řekl Jindra, když se vystříkal do její kundy. Ta se jen pousmála a řekla.. "Chci být jen tvoje kurva Jindřichu!" prohlásila s úsměvem na tváři. Chvílí si povídali a domluvili se, že už nesmí dát jinému. Eliška slíbila, že už čertovi ani vodníkovi nedá  a jak slíbila, tak i splnila a od té doby šuká a kouří jenom Jindrovi. Mlynář si o té doby mne ruce  a je rád, že se dala holka do sebe a nepíchá s každým, kdo se kolem rybníku mihne. Ti dva se po čase vzali a kupu dětí si nadělali, jen ta svatba, byla vskutku netradiční ale o tom, zas někdy příště...

http://lucie.quicksnake.cz/VANOCNI-SIESTA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a sedm