Šahrazád

Napsal Sexy.Lucca-blog (») 2. 12. 2014 v kategorii VÁNOČNÍ SIESTA, přečteno: 1168×

Povím Vám dnes pravou verzi pohádky, tisíce a jedné noci. Byl jeden sultán a měl tři manželky. Všechny tři byly urozené princezny. O jejich kráse se povídalo v paláci i mimo něj. Arezet byla mladá a velmi krásná. Ze všech tří byla nejdivočejší. Snoubila se v ní divokost pouštní růže, když zaprší a rafinovanost. Říkalo se, že jí v těle koluje temperamentní krev dávných beduínek.

Šahrazád byla moudrá a tajemná. Nenechte se mýlit, právě zde vzniklo rčení, že tichá voda břehy mele. Právě její moudrost to byla, co vytvořila pohádky místo pravých příběhů stovek nocí.

A nakonec Aquel – ta byla ze všech nejkrásnější. Dívka božských vlastností, krásná a smyslná. Každý muž by ji rád získal. To ostatně všechny tři princezny, ale Aquel byla vždy v popředí.

Sultán Chalíf byl naštěstí velice pohledný a schopný muž, který zemi dobře vládnul. Jeho harém byl skvostný a měl více členek i přidružených mužů, kteří směli mít tělesný kontakt, leč pouze tři princezny směly vstoupit na sultánovo lože.

Po téměř tři roky si tito čtyři užívali jak se říká na tisíc způsobů. Nebylo noci, kdy by sultán neobšťastnil každou, která o to stála. Většinou se však hrátek účastnili všichni. Není divu, že ty tři léta vzaly docela mladému sultánovi velkou část jeho fyzického zdraví. 

Chalíf byl po tisíci více či méně probdělých nocích na pokraji sil. Navíc spaní do poledních hodin vás příliš nezachrání. Odneslo to jeho veškeré nástrojí schopné uspokojovat nitra žen.

Proto se jedné noci, po těch zhruba tisíci nocích všechny tři jeho princezny sešly k tomu, aby potěšily svého manžela alespoň v mysli, když ne tělesně. Takových nocí bylo ještě mnoho, jenže byly nazvány jednou nocí. To protože byly všechny pro sultána stejné. Tuto první noc si sedly před něj, usmály se jedna na druhou a pak Aquel a Arezet vzaly pohár s vínem a vylily jej celý na Šahrazád. Ta si lehla a ty dvě začaly víno slízávat z jejího těla.

Tuze se jí to líbilo a sultán si užíval líbezné vzdechy. Přesně takové jaké znával. Šahrazád péči opětovala šimráním v klínech, těch zbylých dvou... plazil se přes sebe jako hadi. V elegatních šatech odkrývajících ženská tajná místa si do syta snažily vynahradit sultánovy nepřítomnosti. Vysadily Aquel na podstavec, neboť tu měl Chalíf nejraději a roztáhly její nohy, aby růžová pička směřovala na sultána.

Vytekla kapička a tak se zvedla a nechala ji kápnout sultánovi na spodní ret. Ten se při známé chuti do široka usmál a Šahrazád i Arezet se daly do opečovávání Aquel. Lízaly jí, hladily... všechny tři si vzájemně užili před Sultánem, který v rychlejším tempu sjížděl buka a tři krásné ženy, plné vzrušení se udělaly tak hlasitě, že pukly i svítidla na chodbách.

Asi po hodině se sultán rozloučil, nechal každé z dívek zapíchnout do vlasů květ a usnul. Těšil se na zítřejší den. Dívky měly od této chvíle volno. Užívaly si štědrosti sultána, ale i nádherného života tří princezen, které měly při neschopnosti sultána volný prostor ke svým životům.

http://lucie.quicksnake.cz/

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.12.*** | 2.5.2016 11:21
skvělá pohádka smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a dvanáct