Šíleně smutná princezna

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 16. 12. 2013 v kategorii VÁNOČNÍ SIESTA, přečteno: 2362×

Král Dobromysl měl krásnou dceru pro mrdačku stvořenou, byla mrduchtivá už od pohledu, jenže nikdo jí píchat nemohl, byla slíbená princi Václavovi, když se to Helena dozvěděla, začala trucovat a oznámila tatíčkovi.. "Mrdat si budu s kým budu chtít a Václava si nevezmu!" dupla nohou a utekla ven. Na lavičce v parku mezi růžema a liliema si kundičku hezky prstila, aby zahrádníka navnadila. Ten zrovna sadil nové růže, sice moc chtěl šukat její díru, ale bál se, že o práci v zámku příjde a raději si šel čuráka vyhonit opodál.

Princezna byla smutná, dlouhé týdny provokovala všechny poddané, ale nikdo jí nebyl nápomocen. Trucovala a plakala, často chodila do lesa a koupala se nahá před zraky rybiček v rybníce. Kundičku si prstila pod vodou i nad ní. Lesní zvěř mlsně zírala na její šikovné ručičky a ona si jen povzdechla.. "Kdyby jste měli čuráky, hned bych Vám dírku nastavila." Jednou v lese potkala mladíka a zrak upřela na jeho kalhoty. "Co tak blbě čumíš?" optal se otrhaný chlapec, princezna se urazila a utekla do zámku, doma v postýlce honila svou kundičku a měla toho už plné zuby, mezitím mladík skončil v cele za to, že onanoval na trhu.

Což princezna netušila a až za pár dní se jí doneslo, že v cele je deviant. Jednoho večera se vytratila z pokojíčku, ani na večeři nešla a navštívila chlapce v cele, klíček si ukradla během dne a tak nebyl problém odemknout zámek a zajít si zamrdat, aby tatínek král puknul zlostí. Chlapec zrovna spal a ona beze slova stáhla jeho kalhoty a začala mu ocas kouřit. Jééé, to jí bylo dobře, když ucítíla pulsující péro v pusince, sála mu čuráka a honila kulky, až se chlapec probral a nevěřil vlastním očím. Pohladil jí po vlasech a řekl. "Kuř dál.." usmála se a kouřila láskyplně čuráčka ještě víc. Po chvílí jí skolil k zemi a řekl.. "Co si trochu zamrdat?" Kývla hlavičkou, že moc ráda a jen co to dořekla, už jeho péro pronikalo do její mokré kundy, hezky s ním vibroval a šukal jí kundičku jen co je pravda, tvářičky měla růžové a sténala blahem. "Dáme ho do prdelky uličnice?" optal se chlapec a princezna kývla, hned na to jí zezadu nabral a ocas vrazil do zadečku a prsty šukal mokrou dírku, mezitím je ale záhlédl správce a vše utíkal honem řící králi Dobromyslovi. "Králi, princezna šuká ve sklepě!"

Král vstal a utíkal se podívat do sklepa, co ta jeho holka provádí. Mezitím už chlapec princezně semeno nastříkal do kundičky, král to zbystřil a říká rázně.. "Ty darmošlape, za to si jí budeš muset vzít, kde jsi to viděl, stříkat do kundy, když nejste svoji?" Princezna tatínka neřešila, vymrdána a spokojená si lehla na zem a blaženě se u toho usmívala... A správce zakřičel. "Ona se směje? Princezna se směje." Král si toho také všiml a byl rád, že jeho dcera už není šíleně smutná a hocha jí přál. Ten však byl v šoku, netušil, že šuká princeznu a představil se jako princ Válav. To Vám bylo radosti, princ a princezna se na to vzali. A v širokém království se nemluvilo o ničem jiném, než o tom jak si princezna prince ošukala...

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a dvě