Šukavá Růženka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 8. 12. 2013 v kategorii VÁNOČNÍ SIESTA, přečteno: 1640×

Žila byla jedna kurva lepší nežli druhá, avšak na Růženku ani jedna neměla. Růža byla samice velkými kozami a hladkou kundičkou se chlubila široko daleko v celém království, ale kdopak to má vydržet, že?

Chlapům se zvedaly čuráky každou chvíli, nikdo nerobil a v království zavládl bordel, jaký svět ještě neviděl a tak se jednoho dne král nasral. Vytasil svého půl metrového čuráka a strčil ho Růženě do huby, aby se na chvíli zklidnila a neprovokovala tolik ty poddané. Růža tatínkův ocas vždycky obdivovala a tak, když se svlékl, hned po něm skočila a mnula si svou kundičku. Kouřila mu ho, až se o fotříka pokoušel infarkt. Najednou jak by cip střelil a fotr ležel v místnosti a nejevil známky života. "Tatínku, vstávej, co ti je?" "Ale nic ty děvko, já říkal, že mě jednou do hrobu přivedeš, nech me zemřít.." pověděl krátce před smrtí a zavřel víčka navždy. "Táto!" ...hulákala Růženka se slzami v očích a smrt pana krále si dlouho vyčítala, možná kdyby mu dala zašukat, že by nepošel napadalo jí. Byla tak nešťastná a musela se někomu vyzpovídat, o půl noci, té noci zamířila za matinkou, která velmi truchlila a povídá jí, co se tu noc přihodilo. "Ty jedna děvko, málo čuráku si měla!!!" okřikla jí a nepromluvila s ní, jak byl rok dlouhý.

 

O rok později zavítala do království i sestra královny. "Teto tak ráda tě vidím.." vítala Růženka s úsměvem na tváři svou tetičku, ale ta jak jí viděla, hned jí pěstí do oka dala a vyčetla jí, jaká je poběhlice.
Dvě sestry, tu noc dlouho chlastaly a povídaly si. Jen Růža byla celá špatná a u rybníka kačenu ukazovala vodníkovi.. "No co čumíš, sáhnout si neumíš?" "Umím, ale nerad bych dopadl jak pán král." "Ach ty chuju, táhni ke všem čertům.." a jako by to přivolala a zjevil se v ten moment nad rybníkem Lucifer. "Volal mě někdo?" Růžena vyskočila, pipku si před ním nahonila a říká líbezným hláskem.. "Já tě volala, pipka mě od rána do večera svrbí, nikdo mě šukat nechce a ani ptáka si nechat vykouřit, co mám dělat?"  "Růženo, Růženo, čímpak to asi bude tušíš?" "Tuším Lucifere, tuším, ale copak já za to můžu, že starý nic nevydržel?" rozkřikla se a hladila se přitom v rozkroku. 

Lucifera to samozřejmě nabudilo, kroužil kolem ní jak mlsný kocour a říká.. "Jak ty dvě flákoty uspíš nadobro, pomůžu ti." "Které?" optala se hloupě a on jí vysvětlil, co má dělat, aby královna i její sestra odešly do kopru. No to víte, Růženu tuze šimrala a aby si zapíchala, oželela by i smrt matky i tetičky, které jí příliš v lásce neměly. Tu noc s vidinou, že bude líp se vrhla ihned do práce. Když viděla, že matka s tetou leží v limbu, vyhrnula si sukénku a přiložila mrduchtivou pičku na matčinou tvář. Třela s ní, až matku probudila, ale ta nemohla ani dýchat a Růžena byla natolik vzrušená, že si nevšimla, že mámu vlastně svou pičkou dusí. Jak odpadla, seskočila a udělala totéž i tetě, ta se však bránila, štípala jí do prdele a kopala nohama co to šlo, ale stejně jí Růženka svou píčou udusila a ještě se přitom udělala. Jak byla hotová, Lucifer jak mávnutím kouzelného proutku se zjevil před ní a pochválil jí.

"Šikovnou pičku máš, ukaž.." pověděl jí a klacek mu stál jak stožár. Růžena roztáhla nohy a nechala si pipinku vylízat a pak dostala i slušnou dávku horkého spermatu přímo do prcinky. Co Lucifer slíbil, to také splnil a to Vám bylo radosti, šukala jak pominutá s každým, kdo prošel a v království se konečně píchalo a lidi stáli dlouhé řady. Jako by zlomila kletbu, když své blízké svou mrduchtivou pičkou přivedla ke smrti. A jestli Růža na kapavku nebo syfilis neumřela, tak tam píchá ještě dodnes. Nevěříte?

http://lucie.quicksnake.cz/VANOCNI-SIESTA

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a pět