Zlatovláska

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 9. 12. 2011 v kategorii VÁNOČNÍ SIESTA, přečteno: 1109×

Žil byl jeden domordovaný starý král a jeho kuchař, aby mu zpravil zdravíčko, šel ukrást rybu do pohádkové říše za sedmou dimenzí. To víte, široko daleko žádná ryba v rybníce a tak musel jít čorovat jinam, ryby jsou zdravé a krále jistě potěší, pomyslel si, hloupý kuchař a vůbec ho nesralo, že se z něj stane zloděj největší. Kradl o sto šest, plný bágl, plné tašky a s jednou rybou a plným báglem zlata si to mířil zpátky... V kuchyni poručil, aby rybu připravili králi k obědu a on šel počítat zlaťáčky do kumbálu, jenže nenažraný Jiřík králi rybu sežral a jak jí pozřel, tuze ho mezi nohama zasvrbělo. 

Utíkal od kuchyně, do prádelny vysekat každou služebnou a šukal služebné jak na běžícím pase. Jedna byla málo a když opíchal všechny dívky v království, nasedl na koně a šel hledat kundičky jinam. Král pošel hlady a na smrtelné posteli než pošel, bědoval na Jiříka jaký deviant z něho vyrostl. Hloupý kuchař měl stále málo a proto se po Jiříkově odjezdu vypravil  do pohádkové říše, aby si přilepšil a lepší se mu spalo. Kradl jak straka a když na něho místní přišli, upálili ho na kopci, jak to dělají čarodějnicím, když se slétnou a čorují taky. Ať je mu země lehká!

Jiřík na koni často během cesty honil kládu a u rybníka jak viděl děvče, hned jí ohnul a vydupal, jenže jedna byla málo. Na cestách trávil dny i noci, ruka už ho bolela a když jeden večer hodně lilo, schoval se v houští a honil si při dešti. Jak si tak onanoval, objevil se skřítek blbeček a ptá se ho...

"Baví tě to vole?"

Jiřík smutně koukne a povídá...

"Co mám dělat, svrbí mě!" ...a skřítek mu povídá.

"Táta ti zdechl, kuchaře upálili a ty si tu honíš čuráka!! Jiříku, Jiříku, ty jsi to dopracoval!" 

Jiřík se rozpláče a prosí o radu, skřítek se smiluje a radí mu...

"Za sedmero horami a sedmero řekami... v jednom království žije Zlatovláska a její fotr má fabriku na živou vodu, jak tím fotra poliješ, hned bude jak rybička, ale pamatuj, nesmíš toho zneužít!"

Jiřík ať prší nebo ne, nasedá na koně a peláší s ním jak o závod. Za tři dny je tam a vidí krásné baby u rybníka. Čurák jak stožár a těžko se mu ovládá, aby se neoddal grupáči se dvanácti dcerunkami pana krále. Honil jak vzteklý pes u keře, když tu si ho jedna všimla a povídá mu.

"Vymrdej mě."

To neměla říkat, neboť jak to dořekla, hned ho měla tam a hekala při šukání jak Viktorka u splavu, ostatní si toho všimly taky a chtěly, to víte, že chtěly...  Všech jedenáct pičky nastavilo a Jiřík nevěděl, kterou ukojit dřív. Jen co jim zkropil kundičky, ptá se...

"Ta se zlatými vlasy nechce mého čuráka?" ...a holky povídaly, že ona je prý na lesby. To se mu nezdálo a šel se jí optat a jak to vyslovil, hned dostal ránu po hlavě železnou tyčí, holky se hihňaly a Jiřík stlučený šel požádat krále o živou vodu. Jenže králi se doneslo, jak její dcery opíchal a řekl.

"Nic nebude Jiříku. Já dvanáct dcer mám a ty jsi nakrmil jen jedenáct!"

Jiřík slíbil, že i dvanáctou dceru nakrmí semenem a mířil si to za Zlatovláskou. Ta ho odmítala a nechtěla mu nastavit, ať dělal Jiřík co dělal, všechno bylo špatně a princezna si z něj jen utahovala. Jiřík byl bezradný, čurák ho svrběl a velmi zpytoval svědomí, jednoho dne, když všichni v noci spali se rozhodl navštívit Zlatovlásku, asi onanovala. Její jemný hlásek se rozléhal zámkem a když jí spatřil s rukou v rozkroku, neudržel se a znásilnil jí v jejím pokoji. Ta nadávala a křičela, ale když jí strčil ptáka do pusy, hned bylo po kravále a sála mu sperma. Druhý den se šel Jiřík pochlubit pánu králi, že i 12-ctou dceru ošukal, ale ten mu nevěřil a chtěl to vidět. Spolu zašli za Zlatovláskou a ona všechno před Jiříkem popřela, to Jiříka vytočilo a král ne král, stáhl gatě a vrhl se na Zlatovlásku, šukal jí pičku i zadeček a ta tak řvala, a když jí zaplnil dutinu ústí a ona poslušně polkla, král vytáhl kalíšek a dal ho Jiříkovi.

"Tu máš, abys neřekl, že nedržím královské slovo." 

Jiřík poděkoval a šel vzkřísit svého mrtvého otce a když se starý probral, společně sedli na koně a jeli do zámku pana krále Zlatovlásky. Kde se od té doby nedělá nic jiného než mrdá, starý král i Jiřík spokojení, každý den píchají a jestli neumřeli, tak tam žijí dodnes...

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a dvě