Anální rozkoš

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 24. 3. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 4458×

Chodím na chat jen z jednoho jediného důvodu..

Víte, já se hrozně stydím a když sedím u počítače, je to úplně něco jiného, než sedět s někým naproti sobě v tváři v tvář. Dívat se do očí a ještě mluvit na lechtivější téma.

Nejsem žádná coura a ani na chatu jsem jí ze sebe nikdy nedělala, spíš mě zajímali normální věci kolem sexu a nebránila jsem se ani osobnímu setkání, nejčastěji navštěvuji cestu k rozkoší.. je tam mnoho lidí a velká šance, že potkám někoho sympatického, který bude naladěný na stejnou vlnu jako já.

Však víte v místnosti skoro pět set lidí od rána do večera, a to by v tom byl čert, abych na někoho nenatrefila, že jo? Když jsem napsala na sklo: Sex? Čti v profilu, ozvalo se mi mnoho lidí, někdy jich bylo tolik, že jsem nestíhala ani odepsat, i když jsem se moc snažila odpovědět všem. Ale to se nedá! A za to se případným pánům omlouvám, ale kdyby jste podobnou situaci zažili, dáte mi zapravdu, ženy zajisté pochopí, co tím chci říci. No a já si vždycky s někým psala, a teď to hlavní..

Do místnosti vešel análník, už ten nick mě zaujal a napsal mi: Ahoj kočko chceš sex? Píšu mu něco ve stylu  můžeme to zkusit a on "dáš mi tel?" Vyměnili jsme si čísla a on mi pár minut na to volá, vzrušujeme se po drátě, při jeho hlase mi jeskyňka vlhla, ani jsem jí prstit nemusela a on mi povídá.. "Zajeď prstíčkem do prdelky." To jsem zvážněla a říkám, že to jsem ještě nikdy nedělala, panna sice nejsem, souložím ráda, ale prdelku jsem ještě nikdy nezkoušela a tak mě análník naváděl, a já to zkusila.

Naslinila jsem prst a sjela k zadečku, nejdřív jeden, taková úzká dírečka můj prstíček zcela zhltla a já s ním zajížděla tam a zpátky, dírečku mokrou a na rovinu, raději bych si prstovala jí a análník mi povídá.. "Teď  se mi vyfoť.." na jeho přání jsem se párkrát nafotila hlavně zespodu, chtěl vidět mou prdelku a já blikala, a snažila se o hezké foto, aby viděl mou dírečku v zadku pořádně.  Vzrušovalo ho to a i mě, poslal foto svého penisu, až jsem dostala šílenou chuť ho ojed. Byli jsme ze stejného kraje a po pár hodinách volání a psaní se to nedalo vydržet, a říkám.. "Přijeď!" do hodiny byl u mě a já během té hodinky intenzivně masírovala prdelku, jak mi přikázal.

Když zazvonil zvonek, stěží jsem dýchala. Tak nadrženou kundičku jsem neměla dlouho a migala otevřít. "Ahoj.." poví sympatický muž s bříškem "Ahoj." odpovím já a zvu ho dále, ani se moc nezdržujeme a přesuneme na postel, kde mi říká.. "Tak jí ukaž." Vyšpulím na něho zadeček a on mi rukou hladí půlky, a rozevírá dírku ručně, nejdřív jeden, pak druhý a přidržuje mě, abych se necukala. Hrozně bych ho chtěla do díry, povím mu a z hluboka se nadechnu... on vyjme penis z kalhot a proplouvá do mého zadečku "Auu.." vypadne ze mě a on.. "Musíš se uvolnit, máš jí moc pěknou!" V duchu si říkám, já to myslela jinak, chtěla jsem ho do kundičky a ne do zadečku, a se slzičkou na kraji držím, on zasune do poloviny své péro, do mého zadku. Bolí mě to a on to vycítí, a povídá.. "Nemáš vibrátor, musím ti kundičku trošku opíchat, aby tě zadeček nebolel."

Hrábnu pod postel a vytahuji robertka, trošku ho opráší a vsune do jeskynky. Jéé, to mi je dobře, vlhnu a příjeně vzrušená sténám radostí, že v pipce něco mám. On přiráží vibrátorem a prstuje mi zadeček, dělá to perfektně, úplně krása a já vzrušená, nadržená, heknu.. "Dej mi ho do zadku!" optá se.. "Chceš dva?" Mlsně kouknu a olíznu rty, on zajíždí s penisem do mého zadečku a vibrátorem kačenku mou píchá. Mám dva v sobě, to je úžasné, kříčím a on mě nabodává, a zasunuje hlouběji..

Celá v rozkoši se nemůžu mrdačky nabažit. A on vytáhne vibrátor z mé kundy a říká.. "Oliž si svou štávičku." Lížu a kouřím, vibrátor jak nadržená čubka a on vzrušený by rád taky, abych mu vykouřila. Vytáhne ho ze zadečku a v poloze 69  mu rty přilnu k péru a sjíždím ho. A on vibrátor zasunuje do mé prdelky, už to ani nevnímám, kde ho mám a líbí se mi to. Takhle mě nevzrušil žádný partner předtím a že já jich pár měla. Úplně krása a když už ho měl dobře napumpovaného, šeptne.. "Naplním ti zadek mrdkou chceš?" Chci! A za moment ho mám celého v prdelce a on do mě buší, a já vřískám ještě více..

"Ach, ach!" řve análník se mnou a mrdka  mi vytéká z prdelky ven.. "To bylo moc hezký" poví po výstřiku a poděkuje. Já se na něj usměju a povím "I mě se to moc líbilo." Skočíme do sprchy a pak si uděláme kafe a příjemně o sexu povídáme do rána. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a čtyři