Chci zažít orgasmus!

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 31. 1. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1415×

Dlouho jsem řešila problémy s dosažením orgasmu. Každá ženská líčí jak vřeští blahem, jak se jí svaly u toho napnou, lapá po dechu a napíná se jako struna, když to na ní přijde a já ani po pěti letech sexuálního života, orgasmus nezažila. Byla jsem z toho zoufalá. Přítel byl snaživý ale přesto vše, mě nedokázal nikdy uspokojit, tak jak znáte především z pornofilmu v tom lepším případě vaši ložnice.

Žena, která nedosahuje orgasmu se cítí méněcenná. Já to zkoušela všemi možnými způsoby, ale na rovinu Vám musím říct, že marná práce. Trápilo mě to, že se neudělám a jen roztáhnu nohy, aby se ten můj měl kde vystříkat a spokojeně po sexu lehl do postele a já nic. Zkoušel mi jí lízat i prstovat, ale se mnou to nic nedělalo a nejhorší bylo, když mi říká.. "Proč neřveš?"

"Copak mám z čeho?"  po nějaké době mi na rovinu oznámil, že ho sex se mnou nebaví a tak ať to aspoň předstírám, že si připadá jak by šukal nafukovací pannu. Já jsem teda dala na jeho slova a pokaždé ječela, skřehotala, aby byl můj přítel při šukání spokojen, ale zajímalo ho jestli jsem spokojená já? S odstupem času musím říci, že nikdy. Chtěl dupat tak jsem mu dala.

Jak já se snažila, šukala s ním, kde si zamanul, střídali jsme polohy, kouřila jsem mu ho pokaždé až do konce, ale on se o mé uspokojení nikdy nestaral. Bylo mu jedno, jestli jsem se udělala a já po pár letech rezignovala a odmítala s ním dál šukat. Copak to má budoucnost, být s chlapem, který Vás neumí udělat? Poslední půl rok jsem se učila jak dosáhnout orgasmu sama.

Víte, já to moc chtěla zažít, přišla jsem si pokaždé jak špatně vymrdaná a s rukou v klíně se snažila o nemožné a jednou Vám tak čtu nějakou diskuzi, kde líčí holka jak na to. Zkusím, co bych nezkusila a tak jsem krok za krokem postupovala podle návodu a třela si u toho poštěváček, a najednou to přišlo. Tváře mi zrudly, kozičky ztvrdly a já skřehotala doopravdy.

Lidi já byla tak šťastná, usmívala se při své silné masturbaci, jak bych vyhrála ve sportce. Křeč v nohách, horko a já s rukou v klíně vrcholila! To byla slast, něco tak krásného jsem zažila před časem prvně a proto od té doby se snažím o totéž každičký den, abych si vynahradila všechen ten ztracený čas, kdy jsem byla bez orgasmu. Můj přítel přišel domů a načapal mě v tom nejlepším.. "Pane bože, co děláš?" křikl na mě, když jsem byla v nejlepším. To nejde zastavit ani přestat a já se před ním udělala, až se mu z toho klacek zvedl a pěkně jsme si užili.

Jenže pořád mu hlavou bloumalo, proč to dělám. Vysvětlila jsem mu, co mi v životě scházelo a po pěkném milování dodal, že ho to strašně vzrušilo. Říkala jsem si, teď už vím, jak na to, bude nám spolu fajn i když mě neuděláš Ty. On to bral sportovně, ale když mě po 14 dnech načapal po desáté, rozčílil se, že nejsem normální.. "Kdo to kdy viděl, přijdu z práce a ty si tu honíš kundu jak nějaká šlapka.." rozkřikl se. Já byla po, tudíž mi bylo dobře, ale trochu jsem se před ním zastyděla a snažila se ukájet si kundičku vždycky dřív, aby mě už nikdy víckrát u toho nechytl.

Ale lidi to se nedá! Tělu nemůžu poručit, dělej za hodinku přijde! Chce to pozvolna se vzrušovat a jak to přijde, nezastaví to nikdo, prostě krása! Lížu si prsty a olizuji i vibrátor, který jsem si koupila a místo ložnice, kde mě pokaždé načapal, volím koupelnu a ještě se zamykám. V životě jsem nejspokojenější a mám dojem, že zapadám mezi lidi v davu, díky tomu, že jsem se konečně udělala a už to není jen jednou. Každý den se o to snažím a pokaždé vycházím z koupelny s úsměvem na tváři, ale vše má své klady i zápory a v tom mém případě nastalo to, že přítel se mnou začal jednat ošklivě.

Ztrapňoval mě před každým a říkal i chlapům z práce na počkání, co to doma provádím a mě byla taková hanba. Rozešli jsme se a já se tři dny intenzivně snažila o orgasmus, ale už to nešlo, asi stres a před týdnem, jako osamocená kundička vyhledávám muže, kteří by si rádi zašukali. Lidi zkusila jsem to a přišlo to ještě dřív než jsem čekala. Udělala jsem si jí před kamerou a navíc před cizím chlapem. Užívám si, ale ráda bych si užila i tak v reálu.  Sex je opravdu luxusní záležitost a kdo to neumí, neměl by to ani dělat, ale mě by zajímalo, jak to máte doma Vy? Uděláte pokaždé tu svoji nebo si jen myslíte, že je udělaná a ona to před Vámi celé hraje jako dlouhé roky já?

http://lucie.quicksnake.cz/Clanky-na-prani

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
patrik z IP 37.48.40.*** | 18.3.2016 17:23
Mnoho ženských jej předstírá , což je dle mě chyba.smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 18.3.2016 20:16
To každopádně, kdyby řekly na rovinu jak se věci mají, třeba by jej dosáhly ale s takovou, mohou podávat herecké výkony po celý život bez požitku něčeho více.
patrik z IP 37.48.41.*** | 26.3.2016 11:26
Tak proč to dělají? Nejsem ženská abych napsal proč. Domnívat se mohu ,ale co je pravdou ví jen ženská.
Tak tedy proč? Až to mám z první ruky smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 27.3.2016 11:22
Třeba nechtějí zklamat partnera, to je většinou takový hlavní důvod. Chtějí mu dát pocit, že jim to dobře udělal. Jiným je zas trapné, říci, neudělal jsi mě a tak raději podávají herecké výkony. Důvodu je mnoho...ale tyto jsou takové nejčastější.
patrik z IP 37.48.41.*** | 27.3.2016 13:37
u muže je to znát,ten nemůže hrát divadlo smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 27.3.2016 15:35
To je nevýhoda chlapů, ale tak aspoň ta ženská má jistotu, že se udělal, což se opačně říct nedá..
patrik z IP 37.48.40.*** | 28.3.2016 11:57
Každá nevýhoda znamená pro jiného výhodou .
Jo ty ženy ,stále mají nějaké výhody smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 28.3.2016 22:07
Jak v čem...
patrik z IP 37.48.40.*** | 29.3.2016 14:25
už jen v tom,že je to žena.smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 30.3.2016 08:36
Houby s mákem, ženská to má složitější než chlap, ale jistěže, že jako chlap to vidíš zcela opačně.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a dvě