Chlapy si vybírám na chodníku

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 1. 4. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1992×

Víš co je dneska za den miláčku?

Povídám manželovi, který leží od rána vyvalený na gauči a sleduje televizi. "Teď mě neruš.." odsekne a ani si nevšimne, že mám na sobě krásné, bílé prádlo a naznačuji mu už od rána, že mám chuť se pomilovat. Postavím se před bednu a povídám mu se zvýšeným hlasem "Dáš mi?" a ten drzoun zareaguje slovy.. "Dám, ale tak na zadek, prosím tě vypadni, jsi už trapná.."  Jak chceš ty čuráku, pomyslím si. Obleču si na sebe jen lehké šaty, přelíčím rty, venku je krásně. Vytáhnu mimčo z postýlky a jdu na procházku bez manžela, který mě značně prudí už delší dobu. Venku aby toho nebylo málo, vidím na každém rohu slintající páry z kterých mi doslova ukápne slza.

Proč, já musím mít doma takového imbecila! Ženský chodí s kytičkama v ruce a drží toho svého za ruku, a od pohledu je jasné, že jim to klape a já sama jen s děckem, procházím ulicemi a je mi do breku. Taky chci chlapa, který mi bude věnovat trochu pozornosti a hlavně té lásky. Ten můj dvakrát štouchne a je hotový. Kdy já si pořádně zapíchala? Už ani nepamatuji, fakt že ne! Je mi smutno, malá spí a já na lavičce zírám na chlapy kolem mě s myšlenkou, jak by mi to udělali? Hrozně to chci a když projde nějaký chlapík bez baby, svlékám ho pohledem a culím se na něj jak nadržená ženská. Zřejmě ten kočárek je odrazuje a napadne mě, dám malou starému a zkusím to bez ní, zvýším tím šanci, že mě někdo ojede.

Pořád jsem ještě pohledná, neříkám že kus, ale kozy i pičku mám dobrou. "Starej se teď Ty!" oznámím manželovi a na sedačku položím svou půl roční dceru.. "Ty jsi jeblá píčo, co když bude mít hlad?" poví mi drze a já absolutně v klidu mu povídám.. "Však si táta, se starej.." a zabouchnu za sebou dveře, kde ještě na schodech slyším jak křičí.. "Kam jdeš?" Zabrumlám si potichu.. "Do piče!" a už se neohlížím zpátky..

Můj chlap je kokot, nikdy mi to neudělá tak, jak bych si přála, nebýt malé, pošlu ho už dávno do prdele, ale víte jak to je, kdo by nás živil, že? Dnešní mateřská je almužna! Venku se cítím hned o něco lépe a vydávám signály, že jsem k mání. Chlapi na mě mrkají a já si připadám zas jak žena, ne jen stroj na pleny a praní.  Když obětuji úsměv, nezůstane jen u něj a já naznačuji muži s kterým bych si dala říct, že má kundička ho ráda příjme. Ostýchají se, ale já nejsem šlapka, chci si jen zašukat a nejlépe hned.

Když se prohrábnu ve vlasech a pozastavím kousek od potencionálního nabíječe, optá se.. "Mohu Vás někam pozvat?" na poprvé docela trapas, odpověděla jsem.. "Ano můžeš, tam je křoví.." a chlap se vylekal a šel pryč. Pak už to šlo jako po másle, pozvání na skleničku, lechtivější téma a ve finále sex, který mě neuvěřitelně nabil, domů jsem se vracela veselá a spokojená. Řekla bych, že se i od té doby s manželem už ani nehádáme, dám mu malou a procházím ulicemi, vyhlížím si dalšího chlapa, abych si dobře zašukala, ženská si musí pomáhat jak může, když jí chlap s kterým žije, nepomůže. Klape nám to a je to přesně rok. Možná se letos na den matek, dočkám kytičky i já, a pokud ne, sexu si užiju s jiným a do libosti. Žádný stres, když je chuť, není co řešit, ráda si vrznu a kdo ne, ať sedí u televize dál. Chlapů chodí po venku dosti a ještě se mi nestalo, že bych se vrátila domů bez šukačky.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a šest