Den pro mou kundičku

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 14. 9. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1590×

Už ráno mě probrala mokrá mušlička, měla jsou šílenou chuť do ní narvat celou pěst, ale copak já to svedu? Za okny prší a já se otírám o deku, cítím na stehnech, jak to ze mě teče...

Musím! Vstávám, ačkoliv nerada a jak zavadím o kliku u dveří, hned vím, čím tu mou na chvíli zabavím. Stáhnu ze sebe noční košilku, hladím se po těle, vzrušuji se rychle a snadno, a jen pička mi nedočkavostí tepe. Kroužím zadečkem a snažím se ho nasměrovat na kliku za mnou. Chladí a dá to práci! Jenže tak dlouho čekat nemůžu! Vyrvu jí ze dveří a položím se na podlahu, olíznu kliku jazýčkem a hned poté jí směruji do mušličky. "Ááách, na to jsem čekala!" Je to tak příjemné, zrychluji, žádné flákání.

Potřebuji se udělat a nerada tento stav protahuji. Vzdychám a cítím, jak se napínám, vzrušení se stupňuje, stejně jako mé hlásky. Na podlaze prožívám krásný orgasmus, ale ani poté nejsem sytá a chci to znova. Teď už si můžu hrát, první kolo je za mnou a tak si masíruji poštěváček, ošukám klikou i zadní dírku a je mi opět báječně. Jenže jak mé oko zbystří na podlaze druhou část kliky, rvu je obě dvě do sebe, každá do jedné a šukám se!

Tohle jsem potřebovala, ošukaná, spokojená vstanu ze země po hodině a půl, si to mířím do koupelny. Dnes nemám nic na práci a vždycky se snažím jeden den v týdnu věnovat mému tělu, tak se položím do vany. Jsem nějaká při chuti stále a tak si hadicí od sprchy znovu přivodím orgasmus. Je to daleko silnější a v té vodě se skoro topím. Sténám a svíjím se v slasti. Naprosto spokojená, opět zavítám do postele, kde v leže sleduji dost husté porno. S jahůdkami a láhví šampusu pozoruji krásné scény, mám chuť na chlapa, ale shánět ho nikde nehodlám.

To by mě okradlo o čas, který mohu využít jinak, lépe řečeno k vlastnímu ukojení teď hned. Jak dopiji, láhev plní mou hladovou díru a jahůdky roztírám po těle. Je mi tak strašně krásně, mírně opilá se ukojím a pak je potřeba si přichystat něco k jídlu, vždycky mám po takových věcech hlad. Jenže když nenakoupím nic nemám, volím cestu snadnější a objednám si pizzu, ta nikdy nezklame. Frajer mi povídá "Do hodiny tam budeme" a jak tak čekám, moc nezahalím a říkám si, kdyby přijel ten co minule, budu mít jídlo i s ocasem. Chuť byla šílená na obojí a tak se hezky upravím, protože pokaždé jezdí někdo jiný a jak něco chci, tak musím taky nějak vypadat. Jak laciná štětka zmaluji svůj obličej, že by mě ani vlastní matka nepoznala, a na bradavky si připnu sponky do vlasů, to vždycky zabírá.

Čas sletí a za moment zvonek, zahulákám přes okno "Pojďte dál" a jak vstoupí, čekám jej na pohovce s nožkama od sebe. Opět přijel jiný a je ze mě v šoku, začne mi tam koktat jak student, ale nespouští ze mě zrak. "Položte jí tady" a rukou poplácám mou mušličku, ale chlapík se zasekne a poví "Ona je ale teplá" "To nevadí, ta moje taky" zírá na mou vyholenou štěrbinu a klacek se mu přitom staví. "Ou" vypadne ze mě a můž rychle krabici s pizzou nadzvedává. "Já říkal, že pálí" "Aááno pááálííí" zaúpím a poprosím ho, aby mi jí pofoukal. Zřejmě měl taky chuť a tak klekl bez řečí, foukal mi na pipinku a doprovázel to krásnými komentáři, jak mi to sluší... Nebudu čekat věčnost než se rozhoupe a projedu mu dlaní kulky bez optání, naše oči se střetnou a pak už to nešlo zastavit.

Kalhoty měl dole v tu ránu a já jeho penis v sobě. "Och" užívám si, fakt si užívám, píchá mi kačenku, střídáme polohy a jak mě kouše do bradavek, vybuchnu jak sopka a chci jeho kládu do zadečku. Chlapík nelení, ošuká mi všechny dírky a jeho sperma si dám jako předkrm. "Výbornýýý" povzdechnu si s plnou pusou mrdky a jsem ráda, že mám něco teplého v bříšku, pak se rozloučíme, ani peníze za pizzu nechce a já se naplním do syta, a usnu blahem. Krásná to sobota, vždycky jeden den obětuji, abych ukojila své tělo a měla den jen pro sebe a své potřeby...

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.42.*** | 30.3.2016 16:06
Co ti chlapi budou píchat,pokud ženské budou mít sedm takových dnů v týdnu ?
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 30.3.2016 22:27
Můžou si to udělat navzájem... smilesmilesmile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a třináct