Divoký sex na toaletě

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 7. 5. 2013 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 659×

Nastoupil u nás v práci nový hlídač. Holky si ho nemohly vynachválit, jak je šikovný a jak s nimi klábosí a furt něco, zatímco já, ho všeho všudy viděla jen letmo dvakrát a stačilo mi. Představte si v pět hodin už je tma a jelikož on má nařízené obchůzky, vyděsil mě nedávno k smrti. Já jdu jak myšička do kanceláře a skrze sklo na mě hledí ten nový. "Co je?" křiknu a on nalepený na skle, otírá ruku v rozkroku. Naznačím mu, že patří do Opavy a on si stáhne kalhoty a ukáže mi přes sklo svůj penis. To už byl vrchol!

Ihned si na toho nového hlídače stěžuji a jak stojíme v tváři tvář, on vše popírá a tvrdí, že mě teď vidí prvně. "Ty hajzle!" odseknu a s nepořízenou se vracím na pracoviště. Další den jeho úchylka svlékat se přede mnou stoupala na intenzitě. Bylo to na denním pořádku, nevšímala jsem si ho týden a pokaždé se vyděsila, když jsem ho spatřila za okny s ocasem v ruce.

Jednou s kolegyněmi popíjím a povídám jim o Jarouškovi. "Magdo ty naděláš, je to chlap jak každý jiný a když mu to dělá dobře, tak ho nechej." ...povídaly mi a vůbec nebyly překvapené. Usoudila jsem, že se určitě na Jardu s nadšením koukají a tak jsem jednoho dne zvolila jiný způsob a jak se zjevil. Posadila jsem se na židli a sledovala celé jeho ukájení do konce. Věřte nebo ne, zvlhla mi z něho a nohy jsem třela na židli o sebe jen, aby se mi kalhotky zařezaly mezi nohy a udělaly mi trochu dobře. Chtěla jsem šukat a tak po přehlídce zavítám na toaletu, kde si kulmou na vlasy protáhnu kundičku a jak na potvoru Jarda přijde a všechno vidí...

"Wau. Vás to chytlo! Nepotřebujete pomoc?"

Já vzteklá jak čert, že mě načapal, vytáhnu kulmu z kundy a praštím mu s ní po pysku. On se olízne a rukou naznačí, že by mi udělal rád dobře. Pořád provokoval, že já ve své touze po mrdání, usedla na prkýnko a řekla.  "Tak dělej!"

...a on dělal. Poklekl přede mě a dráždivě mi jí lízal až ze mě teklo. Celá jsem byla jak ve varu a chtěla i to jeho péro. Pochopil a zaplnil mi ústa, až po kořen a já se špičkou jazyka rejdila po jeho klacku, až v něm zahučelo. Otočím se zády a nechám se lacině vyšukat hlídačem a od té doby si s Jardou rozumíme a díky kvalitnímu šukání v práci, už nemám ani důvod ke stížnostem.

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a jedna