Dva na jednu (MRDAVÁ SLEČNA)

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 18. 1. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 2078×

To že si ráda zamrdám je už o mě známo široko daleko. Tak jistě, na co jí mám, mám si jí snad zašít? No a právě díky tomu, že jsem taková mrdavá, mi jednou píše jeden kluk "Moc rád bych tě poznal." Si říkám fajn další z tisíce a vůbec ho neberu v potaz. Tak jako chápejte, den je krátký a já nestačím obšťastnit všechny chlapy i když věřte, že bych opravdu moc ráda, ale zase vybírám si kvalitní zboží! Nechrápu s hlupáky a chudáky, ty jako má buchtička nerada. Úplně se mi celá stáhne jak na to pomyslím.

Přejděme k tomu co Vám chci povyprávět. Píšu si, borec mi přijde zajímavý, tak jako jasně, kdo to s ženskou umí tak to je hračka. Já po týdnu z frajera vlhká jak ta houba u tabule a on jako na mrd nic nebere, špatná ryba! Já, jelikož jsem taková mrdavá mu pořád projevuji sympatie a tak, a on nic. Jeden den ze mě teče, druhý div neuteče, si říkám, co to je, že by rozdvojená osobnost?

Chuj s tím, každý den si píšeme, je fakt hodně dobrý. Škeblička se mi z něho celá zkroutí a já vysedávám u počítače od rána do večera a sekunduji, co nového. Sem tam se zrobím, ale chci zrobit aj ho v reálu, ale on zas jak na houpačce, jeden den teče, druhý den div neuteče. Tož dobré dám frajerovi číslo a chci slyšet ten jeho sexy hlas nad kterým hodlám vytéct já, doma na křesle. Och, to kdyby jste slyšeli, tečete stejně.

Měl ho jak playboy a já šílela, ukájela si tu svou mršku nenasytnou a on, asi taky cosi robil, dělalo mu to dobře, ale ten hlas mi kurva přišel podezřelý a tak mu píšu.. "Ty neznáme se?" on, že ni a já pořád nejistá, prý není ani z Ostravy, ale to mu nežeru, bo mluví jak my. Jak měl tucha, že cosi čuchám, začal se se mnou bavit, tak jasi jinak, říkám si, co je s tebou, on, že nic.

"Pohoda" "Jak pro koho" "Chci ti šukat ptáka" "Na teho zapomeň, víš kolik bab by ho chtělo?" "A co mi je potom, teraz ho chcu já" "Nech teho, budeš moja tajná láska" "To ti pěkně díky cype" povzdechnu si a borec se tlemi do mikrofonu jak z jara. Idiot! Tož nasral mě, koho by ni. Tato prapodivná situace se táhne jak smrad měsíce a já už i vím, komu se podobal, což on zapřel "Čí já jsem píčus?" Tož pobavil, ale stejně podezřívám dále a jak si tak píšeme každý den jiný. Jeden den já tě miluji a budu šukat, druhý den, nikdy tě nebudu šukat.. Už kdysi by bylo divné, že je online skoro 24 hodin, si říkám maniak, kaj já se na něho hrabu, ale v podstatě za tím kompem nebyl jeden ale dva.

Jak mi přišel jeden den taký na měkko, využívám teho a píšu mu.. "Nezamrdáme" a on že jo, dobre, překvapil, rychle natáhnu jakési sexy hadry a valím si to do centra.. Tam prý alfa samec sídlí, jo, bingo, já to věděla! Jak dorazím do teho baru, kaj se máme scugnut, sedí tam u stolu jakýsi chlap, ale nima to ten, co jsem myslela, že tam bude. "Čus" "Ahoj kotě" "Jsem v šoku, co mi řekneš" "No zamrdáme ni?" "Ach ty cype.." povzdechnu si a tak se ho ptám, jak ty se jmenuješ "Michal číčo" Ou, vůbec netuším, který a říkám mu, však si mi psal, že si Lukáš a on se začne chlamat přes celý bar a říká, sedni si.. "Ty jsi fakt blondýna jak cyp, uvažuj už tež trochu.." Vykulená sedím jak dylina na barové židli a on mi říká..

"Jsme jak v pohádce, znáš Schreka?" "Ni já na pohádky nečumím" "Ve dne takový a v noci jiný" "No to je humus, ale stejně nerozumím" "Rozumíš dobře, přes den si píšu s tebou já a v noci můj kolega" "A proč jako?" " Abys povolila, sice nejprv šlo o prdel jen tak, jaká budeš, ale mi ses líbila, mu ni, že si štětka" a já mu do teho skočím a říkám.. "Tak v noci jiný? A čemu mi včera psal, jak mě miluje?" "O tom nevím, nestíhám číst vše. To máš jedno, stejně to je taky cyp, bys nevěřila a já jsem lepší" "Aha" sjede mi rukou po noze, ale mě tak kurva od rána šimrala, že povolím, ať si sáhne i mezi ně.

Borec zajel pod kalhotky a já vytekla u baru jak prase, ještě s hlasitým projevem.. "Michal, vem si tu kurvu někde jinde, máme tu lidi" "Už jdeme" zahučí a bere mě do nějakého motelu, kde mi tu kundu jo rozmrdá.. Já ve svém živlu, šukám jak na baterky a on tež dobrý dupec, drtí mě ze všech stran a k večeru mě hodí domů a já usedám k mému počítači, a píšu "Fajně jsem si zamrdala" a ten jeho kámoš "To ti přeji" "A ty se nezeptáš s kým?" "Dobre s kým?" "S tebou" a přepošlu mu ranní domluvu s tím jeho kámošem. Borec vykulí oči a je mu jaksi vedro "Co je, došel ti dech?" "Minutku" mezitím volal Michalovi, aby si to ověřil a jak ten mu to potvrdil, řekl "Ty jsi vážně taká kurvá a já tě měl čurák rád" "Cože?" už nereagoval, ale kdyby mě ten čurák měl rád.  Vymrdá mě dřív a nemrdá se mnou tak po netu s kámošem, hold kdo umí, ten šuká ni? 


http://lucie.quicksnake.cz/VAS-SEXY-ZIVOTHodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a třináct