Hormonální změny

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 21. 2. 2011 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1071×

Chtěla bych Vám povyprávět příběh, který se skutečně stal.

Většinou jste zvyklí, že tady píšu o věcech nereálných a příběhy jsou zde jen pouhou fikcí, tento však nikoliv. Život je změna a tak jak jsem se usilovně snažila, dát sem nějakou tu realitu, budeme v tom pokračovat i nadále.

Protože takový ty příběhy ze života, mají co do sebe a přijdou mi prostě nejlepší.

Úsměvný zážitek! 

Tak si to představte, budu se snažit sepsat tento příběh tak, jak skutečně byl prožit.

Volá mi před pár dny kamarádka, řešíme všechny možné kraviny a najednou po minutě ticha mi povídá.

"Já mám problém." Říkám jí. "Tak to vysypej."

Čekala jsem všechno jen toto ne!

Potom, co mi povykládala, co jí trápí, jí povídám. "Mazej k lékaři, to není legrace."  

Oddalovala to rovné tři dny, nakonec se mi podařilo jí dokopat na gynekologií. Nechtěla tam, styděla se a nevěděla jak lékaři říct, co jí trápí. "Co mu jako řeknu? Že jsem doma masturbovala a při mačkaní bradavek mi vyteklo něco z prsu?" "Nemusíš zacházet do detailu, však mu dojde asi jakým způsobem jsi na to přišla." Vybuchne smíchy, ale hlas má na měkko... "Nebreč a jdi!" Šla a jak mi volala, trnula jsem.  "Povídej!"

Tak si to představ, přijdu tam. Byl tam ten mladý, víš, který?

Ten jak na něho všechny baby letí. "Jo vím."

No a on mi říká. "Co Vás trápí?" Já mu teda poreferovala, proč jsem dorazila a on s úsměvem na tváři povídá... "To jen kvůli tomu?"

Já, že jako, že jo, proč jinak bych tam chodila a on se podívá do počítače a povídá.

"Preventivní prohlídka by se měla taky udělat."

Tož, dobrá, když už jsem tady!

"Odložte si" pobídne mě se šibalským úsměvem na tváři.

Já lezu do kabinky a snažím se za sebou zatáhnout závěs a on mi říká.. "To nechte tak."

Nechala jsem, když mi to říkal, tak jsem se před ním svlékla a pádila si to na kozu, cestou mě pleskl po zadečku a vyjekne.. "Šup, šup." Otočím se, dolíčky na tvářích a nevím, co si o tom myslet.

Každopádně je mi sympatický, ale bylo mi fakt stydno.

Díval se pořád na mě a jak jsem se položila, vsunul mi do mušličky dva prsty.

Chvíli jsem jako uvažovala, co vlastně dělá, ale jak s nimi začal zajíždět tam a zpátky, bleskurychle mi to došlo. On mě prstuje! Moje mušlička byla v tu ránu vlhká a já se držela, abych ze sebe nevydala ani hlásku. Vzrušovalo mě to a cítila jsem, jak ty prsty mám v sobě nejspíš tři. Přejížděl mi dlaní po klitorisu a pak se snažil celou ruku natlačit do mé mušličky. Já tekla, chtěla to, ale uvědomovala jsem si fakt...

"Jsem u lékaře."

Nemůžu mu říct, to co se většinou mezi mužem a ženou v této situaci říká a stálo mě to hodně sebezapření. Přivírala jsem oči a usmívala se, což ho asi vybudilo k tomu mi to na koze alespoň prackou udělat. Jeho prsty mi působily slast. Po příjemném prstování mi zavedl něco do kundičky a chvíli jí pozoroval mikroskopem... Říkám si... "Dobrý úchyl!"

Šťávu z kundy jsem cítila na stehnech a přišla si tak strašně trapně.

Pak nasadil na nějakou tu hadici kondom a zajel mi s tím do lasturky co nejdál to šlo.

Opět silný nával vzrušení se dostavil a jak mi s tou věcí jezdil tam a zpět, kousala jsem se do rtu a očima mu jako by napovídala.... "Děláš to fakt dobře." Sledoval mě bedlivě, i to jak se tvářím, možná jsem mu dala záminku a můj úsměv bral jako signál k tomu, aby pokračoval.. Och !!

"Co bylo dál?" Pak mi říká... "To triko si dejte dolů, podívám se Vám na prsa."

Já před ním rozprostřená, vzrušená se jako by proberu k životu a jen odseknu...

"Nemůžu si alespoň nasadit kalhotky?" Sama moc dobře víš, jak se stydím, vyhecoval mě sice krásně, ale být celá nahá v ordinaci lékaře, nééééé!!!

Mrkl očkem a já si to cupitala zpátky do kabinky, on se postavil přede mě a díval se jak se oblékám.

Já byla tak mokrá, bylo mi stydno, opravdu ano a on pořád čuměl. Jak jsem na sebe natáhla kalhotky a on neprotestoval, džíny jsem nahodila rychlosti blesku a stáhla tričko. Čekala jsem, že si je vytáhne sám, ale on bude nejspíš pozorovací typ a povídá... "Podprsenku dolů."

Za boha mi nešla rozepnout a tak jsem z ní vytáhla prsa a stála tak před ním. Mlsně se olízl a už mi chtěl na ně hmátnout, ale pak jsem mu řekla... "Asi bude lepší, když to sundám celé, že?" Usmál se a já se rovnou minutu snažila a rozepnutí mé podprsenky, ale nějak mi to nešlo.

Když na to tak vzpomínám, ani jsem se mu nepodívala na kalhoty, bůh ví, jestli mu stál.

Jak jsem byla od půl pasu nahoru nahá. Postaví se těsně přede mě a začne mi je ohmatávat. Je to příjemné a jak mi zmáčkne bradavky, ujistí se, že nekecám. "Co to je?" Nahodí pomyslný úsměv a říká. "Nic závažného." Tupě civím a pořád se dožaduji odpovědi a on mi povídá. "To budou nějaké hormonální změny, to chce klid." Obleču se, přičemž stále sleduje mé tělo a pak se podáním ruky rozloučíme.

"Přijďte zas." Mrknu očkem a peláším pryčTato prohlídka mě teda fakt dostala!

http://lucie.quicksnake.cz/

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a čtyři