Identické kundičky

Napsal Tereza.quicksnake.cz (») 4. 3. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1870×

Miluji sex a přijdu si už jak nymfa, zatímco má sestra žije jak jeptiška a píču snad nikomu ještě neukázala. Přitom jsme z matčiny pochvy vylezly ve stejný den a je až k nevíře, jak identické dvojčata jsou po sexuální stránce rozdílně. Já začala brzičko masturbovat, ale i šukat... a má nevinná sestřička je doposud jen letmo políbená a jazyk ve vagíně ještě nikdy neměla. Jednou jí tak pozoruji při sprchování a mám nutkání prozkoumat její tělo i zevnitř.

Je tak stejná... Má jí také stejnou? Vlezu za ní do sprchy a ona mě okřikne "Moniko vypadni jsi už jak lesba!" "A co když jsem?" "Jsi akorát praštěná!" dodá, ale já jí chci dokázat, že vše myslím smrtelně vážně a přitisknu jí ke zdi a rukou roztáhnu nohy, abych se dostala do její komůrky "Moniko přestaň!" zuří ale já už mám tu svou, ze své sestřičky vlhkou a začnu jí hýbat prstíkem v pochvě, až jí tváře zrudnou a po chvíli povolí všechny svaly a začne ze sebe vydávat mě povědomé hlásky..

Pozoruji jí, jak se jí hra s prstíky líbí a dovolím si olíznout její pičku. Je vzrušená a ruku si drží na rtech, aby tolik nesténala ale já chci, aby řvala a tak jí prsty zarazím hlouběji a lížu jí u toho dírečku, až celá zvlhne a tře spodkem o mou dlaň "Chceš to co?" rýpnu si a dráždivě jí přivádím k vrcholu..

Udělám svou sestru v koupelně a nebyla jsem daleko od pravdy. Vážně to byla panna! Jak je z toho celá mimo a přivírá víčka.. říkám jí, posaď se a jak sedí nahá ve vaně, dám jí tu svou pod nos a chci, aby mi udělala taky dobře! Zdráhá se, stydí, ale já jí s rukou pomohu a chci její prsty cítit v sobě a jak tam má dva, hned se dá do práce a já si u toho třu poštěváček, abych prožila dva orgasmy najednou. Je šikovná a dělá mi to taky hezky, ale jak se udělám, točím se k její skulince, abych jí ještě jednou vylízala.

Ségra se nechá a lížeme si je vzájemně a co nevidět je to tady.. Hotová exploze slastí a rozkoše.. Křičíme a lížeme si kundičky! Bylo to moc hezký a tak sestřičku zasvěcuji do říše sexuálních radovánek a uděláme spolu dohodu. Bude balit kluky a já s nimi budu spát, o mě se ví, že dám každému, ale jí mají všichni za svatou a sestra se mi přizná, že už jí to nebaví, aby na ní každý hleděl jak na matku Terezu. Vodí jednoho po druhém do pokojíčku, kde se záminkou, že si dá rychlou sprchu se prohodíme a já jdu ukojit klučičí touhy a šukám s nimi jak o život.

Sestra ze dne na den, získala pověst super šlapky a já díky nedostatku času na ty své kamarády, obdržela pár narážek na to "Ze ségrou se teď píchá líp" Kdyby tak věděli, do které ho strkali, to by jim asi úsměv spadl. Sestra od té noci, kdy jsem jí v koupelně udělala nejmíň třikrát se dala na holky, ale s kluky, kteří neradi šukají běhny mi pomáhá dodnes. A tak si tu žijeme a co myslíte, poznáte rozdíl? 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a pět