Já a moje pipinka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 24. 2. 2013 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1031×

Už v mladičkém věku jsem zjistila, že mi pipinka přináší blaho a každý večer čekala, kdy se zavřou dveře pokojíčku, abych si mohla zajet rukou pod košilku. Moc se mi to líbilo, sahat si mezi nožičky a dělalo mi to moc dobře. Když jsem prstíčkem zajela do té malinké úzké dírečky. Nejprve prostředníčkem, protože byl nejdelší, tím jsem otevřela komůrku. Která celý můj prstík pohltila a já po chvilce zajíždění přidala i ukazováček a prsteníček na tom jsem měla prstýnek, který mi mezi nožkama působil příjemně. Dlouhé noci jsem si zkracovala s hraním mé pipinky, byla to zajímavější hra a také vzrušující, lepší než ta na: Člověče nezlob se.

Po večeři jsem si umyla ručičky, honem převlékla do košilky a s úsměvem na tváři skočila do postele, abych se mohla trošku potěšit. Maminka mi vždycky přišla dát pusinku na dobrou noc a já kolikrát s ručičkou mezi nožkama netrpělivě čekala, až opustí můj pokojíček, abych si jí mohla pohladit a udělat si dobře. Jsou to krásný vzpomínky, každičkou noc jsem si tam strčila prstíček a jednoho dne jak už mi prsty přestaly stačit. Používala jsem k mým hrátkám i hračky v mém pokoji, jednou to byla ruka od panenky jindy medvídek, který po vytáhnutí byl úplně celičky mokrý. Vykoupala jsem ho mé v mé pipince a on tak krásně voněl, přitiskla jsem ho k sobě a usínala v objetí s mým Míšou, který byl nasáklý mou šťávou a ta se rozplývala po celém pokoji. Byl to můj přítel. S medvídkem jsem si častokrát užila. Měl tvrdé packy, ale jinak celý chlupatý a když byl vykoupaný v mé dírečce, byl nejkrásnější.

Nemohla jsem se na něj vynadívat a často mě pokoušel i během dne. Jak jsem byla starší, nevydržela jsem to a utíkala s ním na toaletu, udělat si trošku radosti. Sedla jsem si na prkýnko, Míšu položila pod sebe a otírala se pipinkou po celém medvídkovi. Jak to bylo málo. Vrazila jsem ho do kundičky a tahala za pacičky a to už jsem si musela dát ruku na ústa, aby nikdo nepřišel na to, co dělám. Jednou jsem se  vrátila ze školy dřív a přistihla jsem bráchu, jak si to nad mou postelí dělá. Nikdy jsem péro neviděla a tak jsem ho přes klíčovou dírku sledovala. Hladila si přitom svou pipinku, která po chvíli celá zvlhla a já se potřebovala udělat taky. Šimrám si jí a je mi moc dobře, ale jak jsem byla v tom zápalu, unikl mi bráchův výstřik a najednou dveře.

"Co tu děláš?"

...křikl ale já se nedala a řekla mu, co jsem viděla a on mi slíbil, že rodičům nic nepoví, když mu to ukážu v pokojíčku. Můj brácha se moc rád díval a já byla vzrušená. Položila se na postel, stáhla ze sebe šatičky a dělala si to před ním, jak bych byla sama. Vzrušilo ho to a vytáhl péro znova a dělal si to nade mnou. To jsem oči vyvalila a chtěla, aby mi ho tam dal abych věděla, jaké to je. On mi nejdřív ocucal bradavky a pak když jsem si ho pohonila, dal mi ho do pipinky a od té doby šukám. Je to lepší než s medvídkem, ani prsty se s tím nedají srovnat. Já tak křičela a chtěla to, ale brácha se moc brzy udělal. Postříkal mi celou pipinku a já se chvěla.

"Bylo to hezký" ...říká mi, umyla jsem mu péro v koupelně a chtěla to zase, ale naši se vrátili domů a bylo po šukání ...ještě, že nás neviděli! Od té doby jsem šukala s kluky ze třídy i bráchou. Sex se mi moc zalíbil, kolikrát i venku na trubkách jsem si sjížděla pipinku. Zkoušela všechno možné, co se mi do ní vejde a jak dobře mi to udělá. Ještě před rokem mi stačilo zašukat si jednou za týden, ale teď? Nechápu, co se to se mnou stalo, mrdám, vyloženě mrdám každý den a nejlepší to je, když si zapíchám i pětkrát denně. To jsem už vážně spokojená, ale když to je třikrát, co naplat, hlavně, že to mám! Musím šukat, něco tam dole mě nutí to dělat. Jsem stále při chuti, ani jí nemám vydřenou a to kolikrát je těžká mrdačka, že by sotva jiná chodila a já se zvednu a chci to zase. Z mé kundy se stala nenasytná mrdna.

Když není po ruce chlap, sjedu si jí i šestkrát za den umělým ptákem. Představa, že bych byla jeden jediný den bez sexu mě deprimuje, to se mi zdál jednou jeden takový sen, nějaký píčus mi svázal ruce i nohy. Já ležela na stole napnutá 24-hodin a bez sexu! Dokážete si to představit? Tak jak se jiní děsí pavouku a hadů, já se děsím dne, kdy si nezašukám. Jsem tím posedlá a dokud mám ruce zdravé, tak jí budu mastit jak o život jako, když mi nebylo ani patnáct let. Stále jsem kus ženské, kterou chlap neopovrhne a proto své nádherné dlouhé prsty nemusím tolik namáhat, ale až to jednoho dne přijde, já se raději zabiji než abych nemrdala. Vždyť mi rozumíte. Sex je tak krásný, miluji ten pocit, když jí mám plnou, bradavky mi ztvrdnou, krev v žilách koluje, tep se mi zpomaluje, pak zrychluje, hláskuji a cítím tak extrémně silný orgasmus, že by mi mohla leckterá závidět, jak si umím užít.

Jeden borec mi říká.

"Měla by ses jít léčit".

Ten dostal takové čelo, úplně jsem alergická na ten typ chlapů, kteří nemůžou, nestačí a pořád si stěžují. Na co pak ty čuráky mají? ...na co jim je asi pán bůh nadělil? ...aby působili radost a ti nevděčníci si ještě stěžují. To je bordel v tom dnešním světě a proto apeluji na mrdáčky, kteří jsou stále při chuti. Nechcete mě vyšoustat? Jednou je to málo, pětkrát, to už jsem spokojená, piště a ukojte mou touhu.

Chci šukat do bezvědomí.

P.S. Jsem nenasytná.

 

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a devět