Když je pod nulou má se šukat!

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 6. 12. 2013 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 2099×

Venku zima jak v Rusku, i když teď už bych mohla říci jak v Bulharsku. Prostě je to otřesné, co se tuto zimu děje. Teploty spadají hluboko pod nulu a normální člověk na to není zvyklý. Já ostatně celkově celou zimu těžko snáším a teď ty extrémy. No prostě jsem z toho hotová. Do práce dojíždím. Každé ráno mrznu na zastávce a o večerech, kdy se vracím ani nemluvím. Trpím jak zvíře! Navlečená jak eskymák si stěžuji na vše a když se z práce odebírám domů, zjišťuji, že mi autobus o dvě minuty ujel.

"Jsou normální?"

Představte si, že jel dříve. Ty hlupáky též nenapadne, že když vyjedou dřív člověk, který chodí přesně, bohužel nestihne a musí čekat na další. Bezva! 30 minut musím čekat, na zastávce nikdo, že by v okolí byl nějaký bar nebo obchod, o tom žádná a já jsem nucená stát jak přikovaná a stěžuji si na celý svět. Jak já to počasí nenávidím! Je mi k breku a jak tak postávám, celá se klepu, zatroubí na mě auto přijíždějící zprava.

"Dobrý slečno, nechcete svést?"

Tři hoši v autě, navíc dobře vypadající a i když měli v kouli, neváhala jsem a přisedla.

"Děkuji ..kluci zlatí, děkuji."

Hulákala jsem a byla vděčná za tu spásu. Kluci byli celkem v pohodě, popíjeli cestou, i ten za volantem a já ani nemukla, ještě aby jo, no vůbec, pěšky jsem fakt jít nechtěla.

"Kam to bude kočko?"

"Vem to na Stodolu, zapaříme?"

"Ne. Já musím domů."

"Kdepak, doma sedíš bez tak pořád, pojď s námi."

Přemlouvali mě a prosili, abych aspoň na jedno s nimi zašla, ale já nejsem ten diskotékový typ a tak jim říkám, že tam mě to moc nebere.

"Ale, nepovídej a co tě bere?"

Na to se nedalo reagovat jinak nežli úsměvem a Dušan rozepnul poklopec a říká.

"Předveď se."

"Co blbneš? Já nejsem coura."

"Dneska jí ale budeš, akorát o tom nevíš."

Za další úsměv jsem si vysloužila ptáka do pusy a za jízdy Vojtěchovi kouřila. Robin, ten se snažil řídit, jo ale při ohlížení na zadní sedačky, kde jsem bafala klacek jeho kamaráda, to bylo o hubu. Dušana vytočilo, že kouřím nejdřív Vojtěchovi a tak mě nabral zezadu, a normálně se pokoušel v autě o sex, ale co myslíte, jak to dopadlo? Nalití byli jak prasata. Dušan se mi nemohl strefit do pitky. Vojtěchovi sotva stál a Robin to komentoval.

"Já chci taky!"

Nakonec někde přistavil a zvenčí otevřel dveře, aby se k nám přidal, ale to neměl. Dušan vstal a normálně ho kopl mezi nohy s tím, aby zavřel, že mu táhne na prdel. Já vybuchla smíchy a povídám jim.

"Ani jeden nemá z Vás byt?"

...na což zareagoval Vojtěch a ožralým hlasem křikne.

"Já jo ...po babičce!"

"Tak jedeme k ní."

Zavelí Robin, který se válí ve sněhu a za chvíli s láhví vodky usedá za volant, abychom jsme si mohli užít v příjemnějším prostředí. Cesta netrvala ani dlouho. Za chvíli stojíme před nějakým cinžákem a chlapi mě pobízí.

"Pojď sakra!"

"Však jdu."

Huknu a táhnu se za nimi jak smrad. V bytě babky se na mě vrhnou jak dobytci a já stojím před nimi jen ve spodním prádle.

"Uvolni se, nač ta křeč?"

...poví Robin a plácne mě přitom po prdeli a čeká, že na sambu, kterou pustil Vojtěch budu tancovat. Ti kluci fakt byli na šrot, ale šukat se jim chtělo! Osahávali mě po těle a Dušan mi serval z těla kalhotky tak brutálně, až mě to na pitce zaštípalo a ještě se radoval se slovy.

"Mám je!!!"

Narval si je do pusy a hladil mě mezi nohama. Robin se usadil na židli a pořád na mě houkal.

"Vem si ho, čeká na tebe."

A mával s ním v ruce jak s vodítkem. Vojtěch na nic nečekal a rovnou se svlékl, přistoupil ke mě zezadu a polo ochablý ocas mi strkal vší silou do pitky, až jsem vybuchla smíchy.

"Čemu se culíš?"

Táže se, ale já nestihla ani odpovědět a dostala jsem úder zepředu od Robina a musela mu kouřit klacek. Dušan mi lízal nohy a jak se klukům zvedli péra, tak to bylo vážení silné kafe. Já si přišla jak v tropickém ráji, horko, že by jeden chcípl. Já vzdychala, oni taky, bušili to do mě ze všech stran, obě díry plné, nakonec i pusu a já nestíhala ani sledovat, kdo mě šuká. Venku extrémní teploty a u Vojtěchovy babky extrémní šukání. To je snad zlý sen, i když se mi to líbilo, jak mi je strkali horem dolem a já hltala jejich výstřiky jak bych týden nežrala, přišlo mi to fakt k nevíře. Po hustém šukání se vyvalili, kde se dalo a spali tvrdě. Já zahřáta se vydala na cestu domů a ku podivu mi ani venku zima nebyla. Nádherně jsem doma spala a hladila se na píči. Kluci byli bezvadní a teď, když jdu domů z práce... s prosbičkou chodím, aby mi zas nějací povedení hoši přistavili a optali se na totéž. S takovou bych tu zimu přešla a nevadilo by mi vůbec nic.


http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a nula