Když už nevím co bych...

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 21. 9. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1493×

Jsem v sexu ještě taková nezkušená, ale mám kluka, zrovna zítra má přijet. Už jsme to párkrát dělali a moc se mi to líbilo. Já se tak hrozně těším, až mi ho tam zítra vsune. Moc se mi líbí, jak to dělá, ale nevěří si v tom, což je škoda. Možná, by neuškodilo pár panáku na povzbuzení. Docela bych to uvítala, vidět ho jak zákon káže a pak bych odhodila všechen stud a zábrany. Dělala s ním různé prasečinky, které sem tam zkouknu na internetu a hodně mě u toho pičinka zašimrá.

Zrovna včera mi říkala Dáša, že s tím svým to zkoušeli za pomoci kaštanů, říkám jí "Si děláš srandu?" a ona že ne, že Vašek šel kolem jejich domků, uviděl pár kaštanů a vzal je sebou. Jak si pak užívali orálu v posteli, místo prstů jí tam natlačil pět kuliček, pak jí tam vsunul péro a ona z toho úplně šílela. Jak mi to říkala já myslela, že puknu zlostí. Taky bych to ráda, ale jak to mám říct klukovi s kterým si zašukám jednou za týden, by mě měl za hlupačku.

Pořád nad tím přemýšlím a proto by se mi hodilo, kdyby Kuba přijel zítra nadranej a rovnou s kaštany. Jak to mám udělat?  Přemýšlím a v posteli ztvrdnu nad tou myšlenkou a spím do rána jak dřevo. Ráno hezky vyholit pekáč, upravit se, natáhnout na sebe něco hodně sexy a jít vyhlížet toho mého nadržence, jak tak stepuji po chodníku, uvidím v rohu kaštan. "Ty jo, to je znamení" pomyslím si a seberu ze země další tři, které leží opodál. Svírám je v dlani a mám hříšné myšlenky, zažít to samé co Dáša! Kubík už jde vysmátý a já se culím na něj zdálky taky "Ahoj prdelko" "Ahoj čumáčku" pusinka padne a jde se šukat za hájovnu, tam to děláme, když jsou naši doma. Jak si sedneme, vytáhne z batohu pivo a já si rýpnu "Na tvrdé nemáš co?" "..a proč bych neměl, mám" "Dokaž to" a on šel do večerky do vsi a koupil flašku rumu.

Rum moc ráda nemám, ale on se napil pořádně. To byla sranda, svlékal se a předváděl a já se bavila tím, jak byl roztomilý a jak byl tak na šrot, vytáhnu kaštany a říkám mu "Dej mi je do kundičky" "chceš to?" "Chci a jak" a on bez zbytečných řečí si půjčí ty tři kaštany a jednoho po druhém vloží do mé pičky. Ta už byla jen z těch řečí, vlhká šíleně a jak mi tam strkal ty koule, já sténala, jak by mi jí projížděl celou dlaní. Bylo to tak moc hezký, já vzrušená! On si ještě s mou kačenkou hrál a to byla slast! Teď už vím, jak se cítila Dáša.

Nadržená jak ta kráva na poli, ho pobídnu "Šukej" a on stáhne gatě a chce vykouřit. Tak mě radost udělal, proč já bych neudělala jemu. Lapnu po tom jeho párku a pěkně až po kořen sjíždím v puse, až mi kapou sliny na kozičky, které jsem měla venku, protože mi je chvíli předtím vytáhl, bo říkal, že tak mi to moc sluší. Jak kunda nějaká mu kouřím za hájovnou a on ho za chvíli má jak svíčku, pulsuje mu v kládě a já chci to jeho péro celý do pičky. Roztáhnu nohy, zkontroluji si kundičku, zda mi kaštany nevypadly a pak si nasměruji jeho ptáka do sebe a to bylo něco!!! "Ach" já tak ječela a chtěla šukat nejmíň hodiny dvě... s těmi kaštany to bylo vážně bombastické, já se mohla radostí zbláznit. Orgasmus jeden za druhým a já chtěla ošukat ze všech stran, jak to bylo skvělý.

Jak už to nedával, říká "Kam?" a já mu "No přece tam" a on mi postříkal celou pičku a mě ty kaštany tak hřály uvnitř, že to jsem se udělala ještě jednou a mnula přitom na prsou. On mi říká "Ty jsi úžasná" a já hrdá na to, že jsem to dělala i s kaštany v sobě, povídám "To ty jsi frajer" oba spokojení se valíme v trávě, ale kaštany mám pořád uvnitř. Jak ty mi dobře udělaly, na to se nedá zapomenout a od teď si nedokážu představit sex bez nich. Musím je tam mít!!! A holky už zase padají, půjdete taky sbírat? 

http://lucie.quicksnake.cz/Clanky-na-prani

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a pět