Koupání v kašně

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 7. 6. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1182×

Večer v těch tropech a já si dám ještě láhev. Chuť na skleničku byla a jaká zrovna jsem se rozešla s přítelem a zapíjela žal. Popíjím si a po pár skleničkách, hnedka nálada lepší, ale to horko. Já to počasí s teplotami přes 30 nedávám. Kousek od baru kašna já mírně popitá vlezu do ní, abych se zchladila. Bylo mi báječně, polonahá se tam topím, ale někdo na mě přivolá měšťáky. "Tak pojďte slečno stačilo"

...povídá mi jeden z nich. "Co tady chcete?" Vyrukuji na ně a zvu je k sobě do kašny. "Venku fakt humus, nechcete se vykoupat taky?" "Nedělejte problémy, vylezle, lidi se dívají" "Co mi je po lidech?" a ten jeden na druhého. "Vytáhni jí je jak slíva" "Tak pojďte, trošku se povozíme." "Och, fakt? ...já ráda jezdím na koni." Chlapi se pousmějí a nakládají mě do policejního vozu jak pytel okurek.

"Vážně jí bereme na služebnu? Mrkni na ní?" Chlap se otočí a já polonahá rozvalená vzadu a on do mě štouchne a říká. "Hele princezno to koupání bude hodně drahé" "Proč drahé?" "To tak nejde, koupat se v kašně, to by tam za chvíli bylo moráku, budeme muset vypsat pokutičku." "Za co?" "No za přestupek, peníze máš?" "Kde bych je sebrala, kradu?" "Krást sice nemusíš, ale zaplatit to hold budeš muset." "Nejde to vyřešit jinak?" Zase na sebe koukli a jeden mu šeptl. "No vidíš, tak se to dělá." a rozkázal mu, ať to vezme kolem lesa... Tam auto zastavili a vytáhli mě z vozu.

Mě se chtělo spát a oni mě položí na kapotu, mokré oblečení ze mě stahují, abych nenachladla. "Vy jste hodní." "Ty budeš určitě taky, že jo?" a do ruky mi položil penis a já mu ho trošku pohonila, druhý se svlékl a namířil si to s ním rovnou do pusinky, já mu kouřila jak bývalému. Pěkné ptáčky měli, jeden u pusy, druhý už bimbal ptákem o zadeček a já to tak chtěla. Trošku se natočím a on ho do mě vrazí, a já už nejsem schopná kouřit. "Ale, ale, co to děláme slečno, tady ho mám... otevři pusinku, ukaž jaká jsi šikovná holka." ale mě se tak v hlavě točilo, že jsem toho jeho ptáka viděla dvojmo...

Vrazil mi ho do pusy a já kouřila, ale kdyby mi nedržel hlavu, zase mi z pusy vypadne. V pipce krásné vibrace a já už cítila, že co nevidět budu. Krásně mi jí protáhl a pak říká kolegovi. "Užij si" a kluci se prohodili a já upatlaný ocas kouřila, dokud mi nezaplnil ústa mrdkou. Teklo mi to z pusy a policajt furt, ať kouřím. Ten druhý šukal a já fakt kouřit nemohla, celá opřená o kapotu ječela a on šukal tak moc rychle, a za chvíli teplo v pipce, a semeno mi stékalo po nohách. "No a ani to nebolelo, pokuta zaplacená a kam Vás máme hodit slečno?" "Já nevím kluci." zabrumlám a chlapi mají za chvíli po směně a jede se k jednomu z nich, a to Vám byla šukačka, já nohy po víkendu k sobě nemohla ani dát! 

http://lucie.quicksnake.cz/VAS-SEXY-ZIVOT

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a jedna