Kouřím, polykám a zadarmo!

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 1. 5. 2011 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 2501×

Od té doby co mám internet, jsem tak zkažená a zvrhlá. Nikdy by mě nenapadlo, že se koukáním po internetu změní mé chutě na různé sexuální praktiky. Každého, kdo o sexu hovořil otevřeně, jsem brala jak úchyla a s odstupem času, nejsem na tom o nic líp.

Sex je hezký, přináší vzrušení a působí slast.

Mám ho ráda snad odjakživa, ale zároveň, když sebe posuzuji předtím a teď, nestačím se divit.

Dřív pro mě bylo něco nemyslitelného, kouřit chlapovi penis. S kamarádkami jsme probíraly ledacos, ale vždy se shodly na tom, že pták do pusy nepatří. Všechny jsme byly názorově stejné a o análu si myslely, že to provozují jen prasata. Abych to shrnula, dřív bych se nazvala tupou a zaostalou, díky internetu jsem pochopila, že penis do pusinky patří a chlapům se orální sex velice líbí. Lízání pipinky, jsem dřív taky brala jako projev určité úchylky a teď o to sama žadoním. Je to až k nevíře, kolik věcí se změnilo a to právě kvůli internetu a získaným vědomostem z něj.

Jsem teď jiná, mé první kliky po absolvování kurzu pro začátečníky vedly na sociální sítě.

Kde jsem se zorientovala velice rychle.

Bavilo mě poznávat lidi a ptala se na vše, co mě zajímá.

Velmi rychle jsem se díky tomu ocitla na chatu a nestačila se divit, jak lidé o sexu píši.

To bylo furt. "Kdo mi ho vykouří?" "Sex ještě dnes." "Orálek v autě." apod.

Čuměla jsem na to jak z patra a s pusou dokořán hltala řádky na skle. Po několika půl hodinách na chatu, jsem pociťovala, že mé kalhotky vlhnou a napsala jednomu. "Co mám dělat?"

"Tak si je sundej a hezky si jí hlaď." Odhlásila jsem se!

Přece nebudu dělat něco, co mi nějaký cizí chlap napíše, ne?

Jenže nutkání bylo silné, asi bych měla uvést, že v tu dobu jsem masturbaci vnímala jako projev perverznosti a v životě si do pičky prst nevsunula. Lákalo mě to, zvědavost dělá své, ale pořád jsem v sobě měla zachované...  "Toto se nedělá."

Rodiče mě drželi zkrátka o sexu se nemluvilo, když jsem poprvé dostala měsíčky, šílela jsem strachy, že umírám. Maminka se mnou o tom nehovořila a tatínka jsem se neopovážila optat. Intimní věci byli u nás tabu a mě toho tolik zajímalo. Hledala jsem odpovědi na všechny své otázky a ve spoustě věcech kolem dospívání mi radily kamarádky, jenže jaké, že? Byla jsem dutá jak bambus a než jsem pochopila na co jí mám, uteklo pět let, kdy jsem si mohla užívat s klukama. Bylo mi rovných osmnáct, když mi rodiče koupili počítač za účelem vzdělávání, oni měli na mysli vzdělávání jiné, ale když už jsem ho měla, našla jsem si ledacos a učila se jak v první třídě, jak to v posteli chodí.

Pořád mi to nelezlo do palice, holky říkaly penis v puse je fuj a na internetu psaly..

"To je bomba. Můj starej to miluje."

Byla jsem zmatená a bedlivě sčítala každý článek, který s orálním sexem souvisel.

Informovaná jsem byla dosti, ale praxe na bodu mrazu.

V tu dobu mě oslovil chat a po prvním nezdaru a studu mi to nedalo a znovu jsem se přihlásila.

Chci dělat to, co všechny ostatní, chci zkusit ptáka v puse, chci to i do zadečku.

S chutí a nesmírnou touhou jsem psala, co mi na mysl přišlo a kluci z širokého kraje mi psali.

"Přijedu." "Dej číslo." "Napiš mi. Chci tě." Já to taky chtěla, ale nestíhala jsem odepsat všem. S některými udržuji kontakt dodnes a posílám jim svou onanií až do konce, protože jsem zjistila, že se jim to velmi líbí a vzrušuje je to, ale ne jen je, i já si u toho dokážu užít. Zalíbilo se mi strkat prstík do pičky a už si strkám i dva do zadečku. Získávám zkušenosti a cítím se být lepší ženou po absolvování mého kurzu v praxi.

Mé první reálné setkání bylo takové stydlivější, nic jsem neuměla, ale měla jsem víc štěstí než rozumu a na místo dorazil velice hodný kluk. Naučil mě kouřit, naučil mě polykat. Píchala jsem jak smyslu zbavená a strašně se mi to líbilo. Můj první anál mě hodně bolel, protože přijel starší kluk a udělal mi to, tak říkajíc nešetrně, ale ten druhý byl fantastický a s mým zadečkem si pohrál tak skvělým způsobem, že jsem to chtěla ještě. Za ty dva roky co mám počítač už umím dost, to by se holky divily, kdybych jim povyprávěla, jak mi sperma chutná.

O sexu se už umím pobavit a dokonce jsem si díky tomu koupila zbrusu novou web kameru.

Dělám všechno možné a pár hodných kluků mi poslalo i odkazy na videa. Koukám, onanuji a je ze mě šťastný člověk. Vzrušují mě lana a různé řetězy, chtěla bych být svázaná a ošukáná od party kluků, ale na to si musím ještě chvíli počkat. V létě jedou naši do Chorvatska a já už se moc těším, jak si v baráku užiji...

A jaké byli vaše začátky na internetu, pochlubíte se?

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a nula