Kurvičky S.R.O.

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 10. 9. 2012 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1361×

Vždycky jsem byla taková stydlivější a také možná to vše bylo dáno výchovou, já prostě neumím přijít za mužem, který se mi líbí a sbalit ho na větu, jak nějaká laciná kurvička. Je mi jasné, že to je přesně to, co se chlapům líbí, ale já si chci zachovat své dekorum a nebudu se před žádným chlapem přetvařovat a dělat ze sebe něco, co nejsem a čím bych nikdy nechtěla být. Myslíte, že jsem vadná? Klidně se smějte, ale já chci nadále zůstat svá. Pracuji v baru jako obyčejná servírka, služby mám dvanácti hodinové a tak mému uchu neunikne rozhovor z ne jednoho stolu.

Většinou se zde schází lidi za účelem sexu. Představte si tu situaci, přijde k nám pěkná holka, člověk by řekl, že to bude nějaká účetní nebo profesorka, ale jakmile si objedná dvojku bílého, odloží brýle do kabelky a sukni si vytáhne až ke stehnům. Pánové jí zvou na skleničku a zprvu normální žena se po půl hodině projeví jak totální čubka. Velice se omlouvám za slovník, ale já ty ženské, které se lepí chlapovi na ocas jak včely na med... prostě jim nemůžu přijít na jméno.

"Hej přines celou láhev" ...zahuláká přes celý bar a já musím tu nechutnou čubku obsloužit.  Blůzu už má dole a jen v rudé podprsence a stáhnuté sukni, zneužívá pozornosti nadržených chlapů. Její slovník připomíná dlaždič a když jí nesu sklenici s pitím, vyslechnu větu nad kterou se otřepu.

"Vykouřím ti to čuračisko a neboj hltám jak vysavač".

...chlap jí políbí ruku a já už se neovládám a křiknu na ní.

"Chováte se jak běhna".

Madam mi nabízí, zda bych jí nevylízala a to už ve mě vaří krev a ztropím scénu, že jsem v tu ránu na chodníku. To je situace, co? Bohužel i takové nemravné ženy jsou kolem nás. Smutná kráčím domů a chlapi mi nabízejí, že mě za rohem ohnou, ale copak já jsem nějaká coura pro všechny? V životě jsem měla jen dva muže a sex na jednu noc neznám, pro mě je důležitější se s opačným pohlavím seznámit a až dlouho poté strávit s tím mým vyvoleným noc plnou lásky a citu. Neumím se milovat bez lásky a nikdy nepochopím ženy, které bezhlavě stáhnou kalhotky a vyprosí si sex od chlapa, který kolem nich projde. V baru jsem pracovala tři roky a kdyby jste viděli, to co já, jistě, chlapi by jásali, ale copak je to normální?  Jak rodiče vůbec ty děvčata vychovali? Kde jaká osmnáctka už má zdárně za sebou, chlapů jak na cvičišti, kde já se na ně hrabu. Je mi z nich špatně, děvky!

A moc mě mrzí, že chlapi prahnou po těchto laciných kurvách a hodného děvčete si ani nevšimnou. Každý by jenom rád píchal a šukal prdelku a to nemluvím o těch prasarnách, které lidi provozují. Jsem tak znechucená a jak mě tento reálný svět zklamal, usedám s naivní vidinou k počítači a chci si povídat s nějakým mužem o životě o hodnotách, lásce a milování. Jenže, kde takového najdu, na chatu je taky sám prasák a já projíždím servery, až narazím na jednu sociální síť pro zoufalé a osamocené. Zoufalá už si vážně přijdu a tak vstoupím do místnosti a poznávám zcela nové lidi, smýšlející podobně jako já. Je mezi nimi i Kamil. Obyčejný kluk z vesnice, kterého také zajímá, kde se kouzlo lásky a pochopení vytratilo a jak si tak spolu píšeme jsem ráda, že v tomto zkaženém světě nejsem sama a existuje někdo, kdo to vidí stejnýma očima.

"Nechceš zajít na kafe?"

...optá se za pár dní a já po vyslechnutí jeho nabídky zajásám.

"Život opravdu není zlý jen lidi, ale to záleží podle toho, na koho narazíš".

Příjemné odpoledne s Kamilem mi vrátilo chuť do života, nechtěl sex, jen jsme si povídali, vypili dvě kávy a vyrazili do lesa načerpat pozitivní energií. Naučil mě, jak brát ze stromů sílu a energií a já jej napodobovala a přišla si jak znovuzrozená. Kamil byl velmi sympatický kluk, takový veselý a pozorný, že jsem zatoužila i po něčem víc než jen po povídání. Po pár dnech jsem ucítila polibek z pravé lásky a zahřálo mě u srdíčka, když se mě dotkl a přejel rukou po zádech. Milovali jsme se na den přesně tři měsíce od našeho seznámení a to milování se milé kurvy nedá srovnat! Hladil mě, laskal a oslovoval tak krásným způsobem, že jsem se pod ním celá rozplývala.  Mám ráda sex, ale ten, který je dělán s láskou a citem. Hledám vždy hodného kluka, který se o mě i zajímá a nekouká jen na to, kdy si to rozdáme. Není nic krásnějšího než čekat na den, kdy dva těla splynou tělem i duší a to čekání mě na tom vzrušuje nejvíc.

Umíte se vůbec milovat? Dokázali by jste počkat?

Co vlastně hledáte a co Vás zajímá nebo jde opravdu všem chlapům zde jen o sex?

V životě si stanovujeme priority, chceme být šťastní a mít se dobře ale značí to...

"Mít se dobře hned?"

Uspěchaná doba si žádá i uspěchaný sex, ale je to, co chcete a co jste hledali?

Mě by to nestačilo, já chci od života víc!

Hledám pravou lásku.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a deset