Letní tábor

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 7. 7. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 2071×

Na letní tábory jezdím ráda už od první třídy. Určitě každý vzpomene na ten svůj, na táboráky v noci, kamarády a vedoucí. Školy v přírodě, výlety a není divu, že se ze mě stala po letech praktikantka na jednom letním táboře a od té doby se to se mnou veze, a jezdím pravidelně každé léto. Vždycky jsem se chtěla podobat Hance, moc prima ženská, která se o nás na školních výletech a školách přírodě starala, když jsem byla ještě malá a naivní holčička, která věřila na bubáky v lese.. "Tam se nesmí! Po večerce se má spát nebo tě odnese lesní bubák, ten číhá na takové čiperky jako jsi ty.." povídala mi skoro každý večer, když jsem v noci vylézala ze stanu a když odešla, koukla jsem a ona si to mířila do lesa. Vyděsilo mě to, myslela jsem, že jde pro bubáka, aby mě odnesl a raději se rychle schovala pod peřinu a spala jak dudek. Až časem jsem pochopila, že v tom lese lesní bubák nikdy nebyl. Leda tak postavený čurák, kterého Hanka velice ráda po nocích obšťastňovala.


Dětství uteklo jako voda a ze mě se stala žena, která toužila se alespoň v létě vrátit do dětských let. Bavit ty malé holčičky a kluky, hrát s nimi hry a zpívat u ohně s kytarou v ruce. Milovala jsem táboráky a když, jsem zhlédla inzerát: Hledáme praktikantku na letní tábor, neváhala jsem a přihlásila se. Zájemců bylo mnoho a proto mě velmi potěšilo, že si vybrali právě mě. Doma se sbalila rychlostí blesku a odjela s dětmi na tábor, který byl před třemi lety v Jižních Čechách.

Nádherné prostředí blízko vody a ty děcka, byly taky úžasné, splnil se mi sen a když jednou večer jsem na stráži, a hlídkuji.. Všimnu si, že se v rybníku někdo koupe. Potichu jak myška, kráčím k vodě, kde mi tváře na místě zrudnou, když vidím vedoucího nahého.. Koukám na něj schovaná za houštím a on si pečlivě myje své přirození. Děcka spí a já rukou sjedu pod šortky, a snažím se ve křoví udělat. Bože, ten ho měl, až mi z toho zvlhla. Klikám si na kundičku a tiše sténám, když do toho nějaký klučík zakřičí.. "Simono, kde jsi?" 

"Do prčic!" vytáhnu ručku z mušličky a utíkám za chlapečkem, který se počural. Jenže tak nešikovně, že spadnu a vedoucí si mě všimne.. Jen se ušklíbne a s klackem v ruce na mě zamává.  Cítila jsem se tak trapně, postarala se o Honzíka, kterému jsem převlékla postýlku a byla s ním, dokud neusnul a pak se potichu vracela na místo činu. Vedoucí tam už nebyl a já obcházela stany, a když jsem byla u toho posledního, zezadu mě chytil někdo pevně kolem pasu.. "Och" vykřiknu, když spatřím mého vedoucího jen v trenkách a on mi povídá.. "Líbilo se ti to koukání koťátko?" 

Překvapená, nemám slov a on mi sahá po těle, a mě to hrozně vzrušuje, má pořádný packy a hezky mě osahává, až mi z toho zvlhne podruhé.  Když sjede rukou pod kalhotky, hezky se na mě usměje a pak olízne prsty od šťávy v puse. "Hm, máš jí dobrou, neprojdeme se?" optá se a já v šoku zapomínám na děti, a kráčím s ním k lesu. Přesně jako tenkrát Hanka, akorát s rozdílem, že když jsem byla maličká, my měli tlustého škaredého dědka za vedoucího, ale tento byl velmi pohledný a sympatický, že říct "Nejdu." se ani nehodí.

V lese mě opře o strom a vyhrne mi tričko, laská mi bradavky a nezapomíná přitom na mou mokrou kundičku. Je to tak příjemný, že po chvílí laskání sjedu na kolena já a kouřím mu ztopořený klacek. Čistý a voňavý. Celého ho žužlám a mnu kouličky, on mě hladí ve vlasech a vzdychá u toho tak rajcovně, že mi z pipky teče i bez klikání. Pak si mě otočí a nabodne mě zezadu, že se neubráním vzdychání a sténám s ním. Krásný, jeho semeno mám všude a oba pak skončíme v rybníku, kde jeden druhého důkladně umyjeme a rozdáme si to u břehu znova.

Křičím jak Viktorka u splavu a celá se pod ním chvěji, když pořádně přirazí. Na můj letní tábor po letech nikdy nezapomenu.  Šukali jsme každou noc a má kundička už vlhne při těchto řádcích, když koukám do kalendáře a blíží se datum odjezdu.  Praktikantu dělám stále, ale už nepíchám jen s vedoucím.


http://lucie.quicksnake.cz/VAS-SEXY-ZIVOT/Prazdniny-na-tabore


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a dvě