Máš šanci

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 18. 12. 2012 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 3237×

Rezervuj si svou kundičku.. Jsem pořád nadržená a chce se mi šukat, přijď mi to udělat. Jediné co pro to musíš udělat, je dát vědět včas .Koupila jsem si nový diář do kterého si míním zapisovat všechny své šoustací aktivity a pokud tady napíšeš s dostatečným předstihem. Tak máš velkou šanci, že se domluvíme a uděláme si krásný večer. Ovšem pozor! Nepleťte si pojmy s dojmy, pouze v rámci virtuálního světa. Budu s vámi šukat, lízat Vám koule i čuráka..

Máš chuť na perverzní šukání? Nic, není problém. Chceš, abych byla tvoje poslušná kurvička? Ráda se jí stanu. Nevěrná manželka, neposlušná sousedka, nadržená paní učitelka, budu vším, čím si budeš přát a budeme to dělat dlouho. Mám hlavu plnou nápadu, chci ti říct všechny své tajné sny a představy. Chci s tebou sdílet minutu za minutou a psát ti, jak si jí tady na druhé straně monitoru šukám, tak se přidej!

Napiš mi pod článkem formou komentáře. Vše je zdarma a registrovat se nemusíš, zkus to, aspoň jednou než opustíš tyto stránky a slibuji ti, že se s radostí a tvrdým ptákem vrátíš zas. Mí věrní čtenáři ti to potvrdí a ruku na srdce pánové, není lepší si zašukat najisto takhle, nežli vůbec?

Jsem tady většinou večer. Po 21.hodině se mi ve všední dny rozsvítí kontrolka a já musím, pokud mám s kým, těší mě to dvojnásob. Tak se přidej, zvládnu Vás za večer i pět. Co to přelomit a rozdat si to ve větším počtu lidí, můžeme se šukat sami dva, ale taky nemusíme, skupinový sex mi nedělá problém. Klidně v jednom vláknu, nažhavím několik ocasů.

Chci vidět, jak vám v kládách hučí, postříkejte mě spermatem, po celém těle a já budu hltat tu vaši lávu a šukat si píču, až z Vás poteče. Příběh? Článek na přání? Ukájení se?  ...povídání na lechtivější téma, pojďte se rozveselit. Jsem tady pro Vás.

Někdy si přijdu jak vaše lékařka. Jsem tu ve stejný čas, každičký den (až na výjimky.) Každý den pomáhám a bohatý výstřik beru jako regulační poplatek. Pacientů s plnými ocasy přibývá a já si právě zřizuji novou kartotéku. Buď v ní i Ty a tvůj život nabere nový směr, sám na sobě pocítíš, jako by jsi v životě chytil druhý dech. Na věku, ani pohlaví nezáleží. Jsi perverzní, úchylný? Nestyď se za to. Sex potřebujeme k životu jako kyslík, tak se nestyď za to, co děláš a piš. Budu tu!

S přátelským pozdravem Sexy Lucca 

http://lucie.quicksnake.cz/ 

V případě potíží pište na email: Sexy.Lucca@email.cz 

 


Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a jedna