Moje kundička tě zahřeje

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 1. 12. 2013 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1417×

V robotě jsem to dost přehnala s pitím, po cestě domů z práce jsem myslela, že to pustím do kalhot. Jak mě se chtělo, to by mi neuvěřil ani jeden z Vás. Močový měchýř, jak by mi chtěl prasknout a já sebou taky práskla, ale rovnou ke křoví! Nikdo nikde, ale i kdyby, kalím na to, já se přece nepochčiju! Dřepla jsem si ke křoví, stáhla kalhoty a chcala na kraji chodníků jak největší čubka. Jenže to kdo nezažil, ten to nepochopí.Já musela, do baráku cesta daleká a kam skočit?

Vždyť i ta nejbližší hospoda byla půl kilometru daleko. Čurám si, je mi fajn, když do toho mě chytne nějaký chlap za rameno a druhou ruku mi strčí pod pičku "Kurva!" Vykřiknu vyděšeně a chlapík s kapucí na hlavě mi povídá "Pšššt,  neublížím ti!" Já chcala, to prase ruku pode mnou a normálně si zahříval zmrzlé pařáty mou močí! Mě bylo stydno, ale zároveň hrozně fajn, když jsem vykonala svou potřebu. Když poté vstávám, chlap zarazí ruku do mé kundy, až vyjeknu a druhou packu mi přiloží na pysk, abych tolik neječela, ale to co udělal, byl vrchol! Z mé kundy si udělal vyloženě rukavice.

Natlačil mi tam svou pěst a já šílela ve stoje. Po chvíli z toho prasete zvlhla... Jak ucítil kundí šťávu, povalil mě na zem a druhou ruku, vsunul do mého zadečku. Vám říkám, oblékl se do mých dírek jak do rukavic a ještě si lebedil, jak mu je teploučko! "Och" To byla síla, já protažená...  svíjela jsem se v trávě. Venku zima jak v Rusku, studený vítr mi foukal na prdel a on přirážel, šukal mi dírky rukama, až jsem se po chvíli udělala a říkám mu "Nechceš si ho taky zahřát?"

Pochopil hned a já měla v tu ránu pusu samou bouli, kouřila mu ptáka, zatímco on se věnoval mé mokré píči a zadečku... Lidi nechutně přecházeli na druhou stranu a já si to s cizím chlapem užívala jak štětka po flámu a ještě venku. Mám já to ale štěstí v neštěstí, že? 

 

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a jedna