Mokrý orgasmus

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 7. 4. 2013 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 8058×

Slíbila jsem Ti zážitek svého  "poprvé",  tady je: V loňském roce jako každý rok, firma chystala závěrečný den ukončený večírkem. Těšila jsem se, máme s kolegyněmi a kolegy dobré vztahy a tuhle příležitost k povyražení vždycky vítáme. Ale právě ten loňský večírek byl v něčem jiný, než ten předchozí. Byla jsem čerstvě a hlavně šťastně rozvedená. Večírek probíhal perfektně, zábava nevázla, tančilo se, popíjelo. Když přicházel závěr, firemní řidič nás rozvážel domů. Nespěchala jsem a tak jsem ve výborné náladě jela až jako poslední. Řidič byl v rozverné náladě, je to mladý muž s krásným úsměvem, bohužel však zadaný. Přivezl mě domů, pomohl donést do bytu pár věcí, které jsem potřebovala k práci doma a nevím, co mě to napadlo, když odcházel, nabídla jsem mu šálek horké čokolády. Neodmítl a posadil se semnou ke stolku u televize. Co bylo dál, na to se nedá zapomenout. Byla jsem lehce opilá, když mě náhle začal líbat. Jeho ruce byly všude, dotěrné a nedočkavé. Chtěla jsem se bránit, sotva jsem však vyřkla slovo mě přerušil se slovy:

"Už dávno na Tebe myslím, dávno vidím, jak Ti chybí pořádnej chlap, užiješ si to".

Nepopírám, vzrušil mě. Už jsem se nebránila, nedokázala jsem to. Rychle jsme se vzájemně svlékali, splečně
jsme se ocitli ve sprše. Líbal mě po celém těle, jeho klacek stál, já ho laskala, pomalu přejížděla jazykem po špičce ...moje prsty laskaly klacek po celé délce ...cítíla jsem zacukání a věděla jsem, že tahle smetana je tu jen pro mě. Polykala jsem se zvrácenou rozkoší jeho šťávu, cítila, jak moje mušlička touží víc a víc... Omotal mě osuškou, vyšli jsme ze sprchy a já ho roztouženě vlekla do své dávno studené a opuštěné ložnice. Tam jsme se na sebe opět vrhli... trochu jsem se styděla, zrdcadla na stropě, zbytek mého manželství... 

Jeho ale rozpalovala a zažila jsem, o čem jsem si netroufla nikdy ani snít. Když zkoumal mou mušličku, já nohy roztažené a uvolněná jsem náhle vykřikla ...projela mnou bolest ...můj zadeček se vzepjal ve snaze uniknout ...ano, udělal prstem to, co nikdo před ním... nedbal mých protestů, přidržel mě a pomalu pokračoval... cítila jsem, jak se celá uvolňuju a toužila víc a víc... když náhle přišel pocit, že jsem se právě počůrala. Jeho to však vyburcovalo k vášni, jakou jsem dosud nezažila. Zvedl mi nohy na svá ramena a jeho klacek vklouzl do zadečku, jemně přirážel, pomalu zrychloval a já... neubránila jsem se výkřiku rozkoše...! Ano, tohle bylo moje "poprvé".

Té noci ne poslední... když mě ráno vzbudily paprsky slunce odrážející se od zasněženého vrcholku za oknem, byla jsem v posteli sama... vzpomínka na noční hrátky... stud za  "počurání" zvedla jsem se, převlékla postel a objevila na stole lísteček se slovy "Zavolám". 

Ano, zavolal ještě ten den... netušila jsem v tu chvíli, co všechno ještě zažiju poprvé.

Ale o tom až příště.

 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a dvě