Můj sexy hokejista

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 13. 1. v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 116×

Přemýšlím nad ním, napsal mi... Prostě si jen tak brouzdám na internetu a přistane mi tu zpráva od velice hezkého kluka. Udiveně zírám, kdo to je?

Neznáme se, ani společné přátelé nemáme. Na otázku, kde jsi na mě přišel, dostávám odpověď, líbila se mi tvá profilová fotka. Sjedu mu profil a líbí se mi. Opravdu hezký kluk a nějak se mi nechce věřit, že toto je náhoda. Píšeme si, píšeme si celý večer a ve finále prohodíme čísla. Na to, že mě oslovil a začali jsme si psát, mě vcelku udivilo, že je takhle sdílný a otevřený. Erotické sociální sítě nenavštěvuje a přesto naše debata byla v lehčím erotickém podtextu. Však český jazyk je plný dvojsmyslů, jeho slovy, klidně i trojsmyslů. Prostuduji mu profil a malinko žasnu s kým mám tu čest.

To přece nemůže být náhoda. Zpovídám jej, ale žádné mé domněnky mi nepotvrzuje. A já nějak nevěřím tomu, že mi napsal jen tak. Začalo to smajlíkem a já smajlíkem odpověděla, a pak už jsme si psali. Na rovinu být to kluk, který se mi nelíbí, ani mu neodpovím. Nikomu nedávám odkaz na svůj profil na kterém si vedu pouze přátelé, kterých nemám stovky a tak mě to pořád vrtá hlavou. Chce si zavolat, chce si psát i nadále. Není ze stejného města, přesto by za mnou rád přijel. Vůbec neřeší kdo jsem, jakože v tom smyslu, že by si mě klikl do přátel, aby věděl víc a píšeme si dále.

Večer se v posteli pomyslně usmívám a říkám si... "To se mi snad zdá, zrovna teď? Když jsem se rozhodla být hodná?" Pro hezký kluky mám slabost, to je jasný. Mám pocit, že mě zkouší, přesto se na nic zásadního neptá, jako by věděl, přijde mi, přičemž se mi svěřuje, že má manželku a po letech to není ono... Ušklíbnu se, copak toto napíše chlap holce s kterou si píše sotva pár minut? Nějak mi to nejde do hlavy a díky tomu, že nemá nijak zabezpečený profil a je veřejný všem, omrknu i jeho ženu. Mají malé rozkošné miminko a já opět žasnu a pomyslně se usmívám.

Sport nijak nesleduji, takže nejsem v obraze, a tak využívám strýčka Google a malinko zkoumám toho človíčka, abych si ověřila jeho identitu. Na tváři se mi kouzlí úsměv a já si snažím vybavit všechny mé milence, kteří by s tímto mohli mít něco společného... Přece jsem tolik hokejistů v posteli neměla a hned se mi vybaví jeden a tím by se i mnohé vysvětlovalo... Že by byl od něj? Jméno mám po něm dodnes a nikdy jsem ho nezměnila, malinko mě hra začíná bavit a tak říkám, a proč ne?

Necháme jej v domnění, že já nevím, ani netuším a uvidíme co z chlapců vypadne. Zrovna nedávno jsem na něj myslela, má první velká láska.. Jakpak se má? A že myslí neovlivňujeme náš život, viďte? Myšlenky nám dopomohou... On byl nádhernej a úžasnej, tento je však také krásnej a na pohled lákavej. Píše mi SMS...

"Děkuji za hezký večer..."

Dojímá mě, přesto se jeho fotografiemi na profilu kochám... No ten je, prostě stojí za hřích a já se mám znovu na co těšit a prej, že budu hodná, nejspíš v příštím životě, v tomhle to nedávám... Tolik krásných chlapů, to se mi snad jen zdá, ale nezdá... Děvčátka nevěřte na náhody, vše má svůj důvod a původ, věřte mi... Třeba se mýlím a třeba také ne, ale já na náhody nevěřím a pokud s tímto panem úžasným prožiji více, napíši Vám o tom. Teprve jsme na začátku a víte, že já ráda příběhy dotahuji do konce...

Druhý díl, snad v brzké době, uvidíme...

Přeji hezký večer...

Že by branky, body, vteřiny? I tak se to dá nazvat, uvidíme zda střelí gól...

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.52.*** | 18.3.2016 11:44
Fajn článek smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a pět