NEJHORŠÍ LÁSKY JSOU TY INTERNETOVÉ

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 3. 8. 2013 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 958×

Někteří muži si sexuální hrátky odpírají, důvodu muže být mnoho, třeba by si rádi zadováděli, jenže nemají s kým. Taky je tu varianta, že díky chování vůči druhým o ně okolí zájem nejeví, každý je nějaký a jaký si to člověk udělá takové to má.

 

Všichni jsme byli stvořeni proto, aby jsme souložili.

 

Někdo se této aktivitě věnuje intenzivně a radujete se z toho. Užívá si pocit slasti a rozkoše, jiný mrzutě kouká na porno filmy a proklíná celý svět. Zaobírá se životními principy a snaží se pochopit, proč to či ono je právě takové a bojuje sám ze sebou, aby pochopil vlastní podstatu.

Po čase však sledovaní erotických filmů, porna, a ukájení se nad časopisem přestane člověka bavit. Intenzivně hledá, nalézá a ztrácí, zas je sám, touží po dotyku, cítí se opuštěný a svůj vlastní hněv a pocit selhání ventiluje nevhodně ke svému okolí, často nevhodným způsobem. Často tito lidé zůstávají sami, nemají přátelé a podléhají kouzlu virtuálního světa,  aby upadli v zapomnění a alespoň tímto způsobem narazili na někoho, kdo jej pochopí a bude jej virtuálně milovat. Jak málo stačí ke štěstí,  že?

Mnohdy se tito zárputilci jak mávnutím kouzelného proutku stávají mírumilovní lidé.

 

Nepochopitelné ale pravdivé...

 

Jenže pozor milé dámy, stačí málo a z mírumilovného človíčka se stane časovaná bomba, která nehledí na nic. Jde si tvrdě za svým cílem, aby svou oběť lásky, která mu nebyla po vůli, totálně zlikvidoval, především psychicky v ojedinělých případech bohužel i fyzicky.

Proto bych těmto lidem ráda pomohla a nabídla řešení. Nejlepší by byla odborná pomoc, co si budeme nalhávat. Tato situace by se neměla podceňovat, lidé častokrát ve své zhýralé mysli dokáži nemožné, aby druhému člověku ublížili.

Jak smutné, bohužel. Jak člověk, který miloval převrátí ze dne na den a nenávidí, mstí se a ubližuje druhému. Jen tak bezdůvodně, že by pochybnost, zlý sen, který přinutilo v člověku tolik projevit  zášť, možné je vše přátelé.

Zažil to každý a každý máme určitou zkušenost s lidmi, kteří se nám zdáli bez chyby, prostě přítel/milenec/manžel/kamarád/kolega  každý určitě ví a poznal jak zášť bolí. Jak bolí zjištění, že ten druhý, do kterého jsme tolik vkládali důvěru nám záhy na to bodne nuž do zad.

(obrazně řečeno)

 

Láska je krásná, ale bohužel slepá.

 

Člověk sní věří, ale časem pochopí, že dotyčný/dotyčná  nahlíží na danou situaci třeba jinač. Nejhorší lásky jsou ty internetové. Člověka na druhé straně neznáš,  zajisté se jeví jako zcela ideální partner pro život, člověk, aniž by si to uvědomoval se skrze písmenka zamilovává do své vlastní představy. Do představy a  hlavně do písmenek a nevidí onu krutou realitu. Jelikož na internetu a sociálních sítích mají lidé tendence zkreslovat vše, idealizovat sami sebe a v druhém vynutit pocit, že pouze oni jsou ti nejlepší a celý svět jim ublížil a teď nepřímo dávají najevo spřízněnost. Jenže milé dámy pozor na to!

Nikdy nevíte, kdo se ukrývá na druhé straně, může jít o kamaráda ze školy, o bývalého milence nebo  zhrzeného kamaráda... Vše může být fikce a dotyčný Vás jenom zkouší, tahá z Vás informace a ve finále Vám poví pravdu a raduje se z pocitu, jak Vám ublížil i tito lidé jsou mezi námi.

 

Proč to dělají?

 

Co z toho mají?  Odpověď, dobrý pocit. Netrápí je slzičky, neberou v potaz jak tomu druhému člověku ublížili a mají pocit vítězství. Bohužel milé dámy, nezbývá nic jiného než se obrnit, nebýt důvěřivé a nelíčit vše tak do detailů. Taky mít své tajemství a neříkat vše. Vážně.

 

Nezapomínejte na to, že vše co řekněte...

Může být v budoucnu použito proti Vám!

A za compem může sedět jedinec, který nemá s vámi čisté úmysly a od začátku hraje špinavou hru. Láska je krásný cit, přichází sama od sebe, nedá se to definovat, popsat, prostě to člověk cítí a náhle na to miluje. Lásku si těžko zakážeš, to je nemožné ale nemiluj přes net, miluj jí v životě. Poznáš li někoho, sejdi se ním a nemiluj písmenka, které neříkám, že vždy ale v ojedinělých případech hodně bolí, když zjistíme pravdu. Jelikož miluješ virtuálního člověka, který může ze dne na den zmizet a už neexistovat. Může tě zradit, může ti ublížit, může cokoliv, protože tohle je fikce a realita je venku.

Máš li zkušenost s člověkem, který ti skrze písmenka ublížil, zklamal tě, vypovídej se a napiš zde i tvůj  příběh může být zveřejněn, když o to požádáš...

 

Komu láska přes internet vyšla a koho naopak zklamala?

Prostor pro vaše vzkazy a připomínky pod článkem.

Proč ženy trpí víc nežli muži?

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a šest