Na chatu...

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 15. 1. v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 165×

Jsem úplně jebnutá kunda, mozek už nepracuje jak má a prášky na hlavu nezabírají, jako, aby se mi v ní rozsvítilo a tak vlezu na chat. Klasika a síla zvyku, samozřejmě, kde jinde najít zdroj inspirace než mezi lidmi mně podobnými, myšleno v tom smyslu..."ujetými".

Píše mi nějaký mladý kluk zda-li si nechci psát. Píšu mu..

"O čem?" a on.

"O všem.."

Tak si tě vyzkoušíme kolibříku, napadne mě a píšu mu, ať mi složí upoutávku.. Trošičku jsem jej musela navést, čeho se týká a klučík tvořil. Mě to vážně dneska vůbec nemyslí a jeho nápady se mi zamlouvají, jako ne, že bych to nesvedla. Zajisté bych něco složila sama, akorát, když už se to týká něčeho důležitého, dávám si na tom záležet a obracím se na lidi na chatu... Chápejte, neutrální pohled. Kluk se jeví, jako šikovná hlavička, nápady srší ale pořád tomu něco schází. Chápu, že jsem ve svém výkladu byla stručná a tak jej trošičku víc zasvěcuji, aby ta upoutávka byla hotová pecka. Klučík studuje a chvíli nepíše, pomyslím si čte. Však to je také správně.

Stále se ze všech stran ozývá...

"Čtěte!"

Alarmují a naléhají na nás, abychom četli a to bylo vždy mým cílem, vzbudit ve čtenářích zájem o čtení, probudit v nich touhu sáhnout po knížce a tak je nenásilnou formou přimět číst.

Za chvíli vzkaz...

"Mé tělo na to zareagovalo a to je znamení, že jsi velmi dobrá."

Děkuji, to těší a potěší, zároveň to vím, ve svém oboru jsem špička ale momentálně je špička indisponována.. Měla bych slevit, když je člověk přepracovaný, mozek jej vážně přestane poslouchat a tak si čtu, vnímám a naslouchám, inspiruji se a úsměv na rtech se po chvíli dostavuje... Na to, že má kluk dvacet let je přesně dle mého gusta, takový vtipálek ale zároveň ve slově je síla a písmenko je mocná čarodějka. Takže tvoříme, skládáme a uculuji se u toho, kam až český lid ve své fantazií zajde aneb vstříc krásnému snění.

Píšu a píšu léta ale složit někdy pár vět, takových těch podstatných a zásadních vět mi trvá i hodiny. Neskutečné, přesto skutečné napříč tomu, povídku mám do deseti minut hotovou, aniž bych nad ní rozmýšlela. Čím to je? Pokud složíme upoutávku ještě dnes, budu velice ráda a tímto jednomu nejmenovanému děkuji za čas, mé prosbě obětovaný a přeji všem příjemný večer.

Vaše Lucca

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 23.1.2016 11:05
..že koloušek to vzdal, a upoutávku jsem dle vlastního uvážení, musela po třech dnech čekání dopsat sama.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a dvě