Na okurce jsem si dobře zamrdala

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 22. 12. 2013 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 5870×

Konala se schůze vedení, kterou pořádal Michal Panděra. Samozřejmě se jí zúčastnil i známý děvkař Loužička, aby společně s kolegy zhodnotili rok 2012. Když Panděra spustil s tím jak se jim letošní rok vydařil. Loužička si pod stolem mnul kulky a Michal mu povídá.

"Neboj se k tobě se taky dostanu."

A začal, díky Sexy puse, která trhla rekord v návštěvnosti jsme si milí kolegové přišli na slušný balík. Je Vám asi všem jasné, že i když je to čubka a píše hrozně vulgárně, musíme její styl tolerovat. Pochopte, ani mě to není milé, že na našem serveru Okurka.cz se objevuje porno čtení ale na druhu stranu, buďme za to rádi. Loužička si pod stolem už svižněji honí a Michal ho nachytá a povídá.

"Jsem velmi rád, že jsi pochopil vše, co jsem ti řekl a držíš se toho, ale současně bych zopakoval i všem ostatním, co jsem tehdy doporučil mému příteli čili tobě. Je mi jasné, že Vám z té Sexy pusy nabíhá ocas, jen co si kliknete na její stránky ale přátelé, ovládejme se. 1, Nikdy nevstupujte na její stránky s pravým jménem. 2, Nikdy se jí nechlubte tím, kde děláte. 3, Všichni ti, kteří jí píšete chválím, protože si nahráváme sami sobě, za každý klik nějaká ta korunka k dobru."

Michal mrkne očkem a pokračuje.

"Ale zároveň zdůrazňuji, pište si, mrskejte si ale anonymně. Ta mrcha nikdy nesmí zjistit, kolik zaměstnanců Okurka.cz je na jejím blogu s klackem v ruce! Je jak masožravá kytka, která místo mušek chytá klacky a my se nesmíme nechat polapit."

V tom se ozve nezastavitelný smích a Sexy pusa vyleze zpod závěsu.

"Míšo..."

"Kotě, co ty tady?"

"Poslouchám tvé rady, ale když už tak pěkně zhodnocuješ daný rok, brzy přijde na prémie, tak jsem si taky přišla pro jednu a chci jí ke! "

Michal se snaží zachránit situaci tím, že mě odvleče na chodbu, ale já se nenechám odbýt.

"No tak lásko, kdyby jsi jim aspoň řekl pravdu!"

Rozhněvám se.

"Já jsem masožravý kytka?"

"Miláčku, pochop, spustíš se s každým a já tě chci pro sebe."

Rozhovor Panděry a Sexy pusy vyslyší i Loužička a je mu těžko. Dlouho se držel na uzdě, aby nepodlehl, ačkoliv měl tu miloučkou a krásnou dívenku tuze rád, ale ta už se věnovala klínu Michalovu, který s hlavou zakloněnou prožíval krásné chvilky.

"Och kočičko..."

Loužička stál opodál a honil si klacek se slzičkami na krajíčku a jak pozřela Panděrovo sperma, cvrkl si do kalhot a velmi zklamán opustil firmu. Zdálo se. Michal rozdal svým zaměstnancům tučné prémie v obálce a velmi se podivoval, kde jeho společník zmizl. Jen Sexy puse vše docvaklo a tak si Michala zatáhla stranou a vybrala vše v naturalíích. Jak spokojeně kráčím ze schodů firmy pana Panděry, slyším hlas Loužičky.

"Já chci taky."

"Kde jsi?"

"Tady"

...a ze záchodu na mě kouká jeho hlava.

"Proč jsi tady? Proč ses k nám nepřidal?"

"Já nevěděl jestli mohu."

"Ale, prdelko, to víš, že můžeš."

Prohodím s noblesou a už jdu potěšit i jeho klín, aby se mi kluci druhý den v práci neporvali.

"Tak mi ho ukaž."

Povídám na hajzlíku a pan Loužička vytasí hrdě svůj úd a říká.

"Pusinko moje."

Byl tak nadržený, že mu v kládě hučelo ještě dřív než jsem jej sjela jazýčkem. Trošku polížu a pak si zvednu sukýnku a říkám.

"Tak ho tam bodni..."

"A jak rád."

Šuká se, jen hlasité skřeky se ozývají z pánských záchodu a mlaskání mé pičky se nedá tlumit.

"Och ...jo ...ááách"

Ten má tu klobásu pravou Ostravskou. Jak mě protáhne, políbím ho jak Panděru a víc než dosti vyšukáná kráčím k mému zbrusu novému vozu.

"Mějte se kluci, za to, pro Vás budu psát až do smrti."

Křiknu před budovou a oba společníci Okurky.cz mi mávají z okna. Nejsou milí? 

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a pět