Nadržená v práci

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 25. 3. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1304×

Srazila jsem se na chodbě v práci s jedním děsně sexy chlapem, omylem, opravdu ne úmyslně a díky té srážce, jsme se dali do řeči a já z něj šílela. Až teď mi došlo, jaký pohledný chlap to kolem mě prochází den co den, a já si ho ani nevšimla, až teď, chápete? Bylo to pro mě příjemně střetnutí a hned jsme se dali do řeči a já opravdu vlhla. To se mi nestává běžně, ale tentokrát jsem měla kalhotky zcela jistě na ždímání. Mluvil ke mě a já zírala na něj jak na obrázek boží. Sledovala jeho rty a živě si představovala, jak mi jazýčkem líže štěrbinu. Chtěla jsem to, můj klitoris mi signalizoval.. "Dělej něco, nebo tu prasknu!" a já se snažila..

Svíjela se ve stoje a všelijak kroutila jen, abych zahnala to extra silné vzrušení, už jen z jeho hlasu. Přišla jsem si jak ujetá nymfa, která týden nešukala. Špulím rty a artikuluji s ním, olizuji se a je mi horko, rozepínám knoflíčky a před sebou obrázek toho, jak mě zatáhne za rukáv a řekne rázně "Dělej ty šlapko, vykuř mi ho" "A co když ne?" "Tak se odtud nedostaneš!" sjíždím na kolena a olizuji jeho mohutný penis, až po kořen.

Šílím, hladím si štěrbinu a chci píchat, a najednou mě probere výtah, který zastaví na patře a já do něj vrazím a čekám, až se dveře zavřou "Co se děje?" "Nic! Jen ti ho teď vykouřím" Proměnila jsem se z minuty na minutu a chtěla jeho péro do krku "Rozepni ten pásek!! Už se mi sbíhají sliny.." Sexy muž jen nahodí úsměv a povolí kalhoty. Já na kolenou kouřím jeho ztopořený úd a nemůžu se toho nabažit. Chci ho teď hned!! Jen co se dveře výtahu zavřou, už mám jeho pulsující penis v ústech a dráždivě mu laskám špičku. Pohlédnu na něj a teču znova! Oči má přivřené a pusu dokořán a vzdychá "Och" takové to dlouhé ooooch... Které s mou skulinkou bleskurychle zacvičí a já musím.

Vyskočím jak srna, nohy zapřu o držátka ve výtahu a poručím mu "Setři vše, co jsi mi teď způsobil!" Nadzvedne mou lacinou sukénku a já mu skulinku tlačím blíž k ústům. Pozoruji sebe samou v zrcadle a hrozně mě to dráždí. Taková krásná poloha, kdy muž stojí s kalhotami dole a já nad jeho hlavou klečím, a dívám se, jak mi jí líže. Kruci jsem vzrušená! "Vyliž mi jí do sucha" zabreptám s povzdechem, a on zvedne levačku a vrazí mi půl dlaně do skulinky, až zahekám!! "Aáách" To se nedá vydržet, tělo mě neposlouchá a já v záchvatech orgasmu se neudržím, a padám k zemi. Nohy do široka a má pička si žádá ten jeho napěchovaný klacek "No tak, na co čekáš?" pobídnu ho a on mlsně klekne ke mě, a na podlaze mou pičku řádně omrdá. Jeho výraz v tváří mě nabíjí neskutečnou rozkoší a já slintám při šukání s ním, jak bych trpěla slintavkou.

Chytím ho kolem krku a koušu na rtech, uchopí mě taky a drsně políbí, až ucítím jeho ocas snad, až v žaludku, jak pořádně přirazil. Posadí si mě na sebe a já na něm rajtuji, zatímco on si hraje s mým bujným poprsím "Chtěl bys ho i tam, že?" Ušklíbne se a jen co se dodělám na něm, už mám jeho péro mezi prsy a olizuji mu špičku krouživými pohyby.. "Och" Zase to jeho oooch... v tak hlubokém podání a mě kundička nehorázně šimrá. "Drž hubu" zaječím a on hned na to uchopí mou hlavu, a rve mi ho tam až po koule "Už budu" hladím se dlaní na kundičce, zatímco jeho výstřik hltám do sebe. Jeho sperma mi připomnělo chuť kašičky, kterou jsem v dětství milovala. Lížu mu ptáka i koule na střídačku, a on se podívá na hodiny a říká "Jsme se zasekli dobrou hodinu.." "Myslím, že nebude jen jedna" toto mi nemůže udělat. Jeho semeno mi zachutnalo a já měla potřebu jak nikdy, najíst se znova. Jen co ho má jak svíčku, říkám "Uklidni mou kundu" a on jí natrhne zezadu a pěkně do mě buší.

V zápalu mrdu, kašlu na to, že jsem v práci a ve výtahu hodně hlasitě prožívám, každý náraz na mou hladovějící pičku, a on mě klidní rukou na ústech, ale ta tam nepatří! Lížu mu prsty a pokaždé jak mu na mých rtech kloužou, pleskne mě po prdelce, aby setřel sliny z nich. "Kurva!" prohodí a už mu asi vadí, to vlhko na prstech a tak ho pro změnu kousnu, na což mě on převrátí k sobě a pěkně mi vše vrátí. Líže mě po těle, kouše na bradavkách a já se udělám po několikáté zase!! Jenže můj super sexy nabíječ rezignuje "Já už to nevydržím" "Co nevydržíš?" rozkřiknu se, protože mám chuť mrdat a on dodá jen "Toto.." a začne stříkat. S pusou dokořán chytám jeho sperma, protože mi nestihl vrazit ocas do pusinky a jak mi chvíli postojí, mlsně se olizuji znova a povídám. "Chci to zas!" Podívá se na mě a jak vidí, že nemám dost, zmáčkne -2. Hodí mě do auta a mrdá se do rána. Miluji svou práci, kdo by to do těch chlapů řekl tady, že? 

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel deset a třináct