Nejlepší děvka

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 12. 9. 2012 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1263×

Tak si to představte. Zatoužila jsem po penězích, asi jako každá typická česká holka a za vidinou slušného výdělku, nabízela své tělo na internetu. Kšeft šel dobře! Orálek za 500 anál za 2 atd. atd. za měsíc jsem měla slušně nakročeno žít si jako celebrita, avšak jen do chvíle než jsem poznala Roberta. Docela pohledný chlapík kolem pětatřiceti, krásný fáro, seriozně oděný, prostě podnikatel na úrovni dalo by se říci. Nabízel mi víc než byl můj sazebník pro chudáky a tak není divu, že jsem přilnula k němu a na všechny mé klienty se s prominutím vysrala, protože Robert platil velice dobře. Takový kouření mi vyneslo za půl hodinku i dva tácy a co teprve píchačka!

Platil božsky, roztahovala jsem nohy s radostí, protože chvilkové šukání mi vyneslo i deset hadrů a já se mohla radostí zbláznit. Kde jinde bych tolik vydělala? Nebo-li který jiný hňup by mi dal více? Hezká jsem byla, stále jsem ...postavička jak z plakátu. Snažím se, musím se snažit, jinak by mi nikdo nedal ani kilo.. No ale s Robertem má kariéra šlapky, šla do sraček. Chtěl to denně, šukal sice chvíli ale mě bylo líto mé rozkošné kundičky, nabízet jí za tisíc, či dva, když mi Robertek dá za totéž těch tisícovek deset. Chápejte!Žila jsem si v domnění jak princezna, prachů jsem měla dost, taky jsem šukala za prachy tři roky a penízky od Roberta si strkala do polštáře. V bance by na mě asi blbě hleděli, kdybych tam chodila často s tolika penězi.

Nechtěla jsem, aby se provalilo, že šukám za prachy. A tak jsem rozhazovala peníze z dřívejška v krámech a užívala si, však co? Od Roberta v polštáři už napočítáno před 200 000 tisíc, stále se mám dobře, domnívala jsem se! Za necelý rok jsem rozjuchala všechny peníze od chlapů, kteří mi platili těch pár drobných, dalo by se říci a když jsem musela hrábnout do polštáře a zaplatit účty, nestačila jsem se divit! Pamatuji si to ráno jako by to bylo včera. Robert mě parádně vydřel, udělal mi to do obou dírek a já šílela slastí. Konečně na sobě zamakal a šuká už půl hodinu vkuse! Opravdu jsem si to užila a byla ráda, když po mě zase hodil 10 tácu. Wau, můj polštářek se slušně plní. V tu dobu už nějakých 450 000 tisíc a já k Robertovi začala pociťovat víc. Říkala jsem si, to je můj osudový chlap, přišla jsem si jak ve filmu "Pretty Woman" 

Prostě ze šlapky hotová princezna. Měla jsem vše! Jenže peníze od těch sucharů došli a já musela zaplatit složenky, tudíž jsem si vytáhla nějaký penízky z polštáře a zamířila na poštu. Jenže, co se mi nestalo! Když platím, paní za přepážkou tupě civí, tážu se jí...

"Nějaký problém?"

"Vydržte"

...a za chvíli dvojice policistů jde pro mě.

"Můžete jít s námi?"

Já čuměla jak péro z gauče.

"Co se děje?"

Na stanici mi vykládali nějaké sračky z kterých jsem vyredukovala, že jsem chtěla na poště platit falšovanými penězi a já byla úplně hotová!! Zvedám mobil, volám Robertovi a ten mi říká.

"Lásko, klid! To se vyřeší."

Jenže zachovat klid v takové situaci nešlo! Rozčílená do nepříčetná začínám pochybovat o penězích, co mám doma a před policisty se prořeknu. V tu chvíli mě naloží do auta a jede se ke mě, tam jim vytáhnu prachy z polštáře a policisté mi oznamují, že jde o padělek.

"Jak jste k tolika penězům přišla mladá slečno?"

Ten pocit, ty stavy, to se nedá ani popsat.

"Jak asi?"

...pronesu se slzami v očích a policisté se dovtípí a ještě se blbě pousmějí.

"Blbá štětka"

...prohodí mezi řečí jeden druhému a já mám sto chutí Robertovi rozkopat koule!

 "Ten zkurvený bastard!"

S pravdou jsem musela ven, pro všechny jsem jen naivní čubka a Robert zmizel neznámo kam. Zase šlapu ale tentokrát jsem chytřejší, prachy si nechávám posílat předem a rovnou na účet! Takové ponížení a proto milé slečny, vdané paní, všechny ty, které máte prcku na mrdání, dávejte si bacha.

Máte i Vy zážitek, který by zasloužil zveřejnění?

Napište mi nebo rovnou reagujte pod článkem formou komentáře, není nad to se podělit o zkušenosti, radosti i starosti se sexem souvisejícími.

Přeji hezký zbytek dne Sexy.Lucca

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a nula