Nenasytný chtíč

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 29. 3. 2013 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1549×

Už od raného dětství jsem si přála víc než mají všichni ostatní, nikdy mě neuspokojilo málo a chtěla jsem vždycky víc a víc. Když jsem byla malá, nestačil mi jeden bonbonek ani jedna jednička v žákovské knížce, chtěla jsem odjakživa více. A jak se z věkem zvyšují nároky a potřeby, tak samo to bylo i u mě  i  se sexem. Jeden chlap vůbec, jeden je málo. Chtěla jsem jich mít desítky a co jsem si přála a chtěla, tak vždy dostala. Tvrdě a intenzivně si šla za svým už od prvních krůčku, rostlo to ve mě a se mnou. Takový nenasytný chtíč, mít a zažít víc než všichni kolem. V sexu zkusila snad vše krom nějakých perverzností, dělání to se zvířaty apod. Zase člověk musí znát svou míru a mít nějaké hranice, přece nejsem povl.

Pocházela jsem z dobře situované rodiny, měla udělaný nejlepší školy a dobré vzdělání, kdo by to do mě řekl, že na pohled milé děvče po večerech šuká první ligu? Jenže chtíč je svině. Je to jak droga, která Vám nedá spát, chcete a potřebujete... Jsem nymfomanka?  Možná svým způsobem ano, musím to mít denně jak feťák svůj crack, bez kterého by na ulici chcípl jak pes. Začalo to před pěti lety a já po noci se svým přítelem s kterým jsme se tu noc pohádali, zašla do jednoho baru a tam poznala Alici, po pár sklenkách jsme si povídaly jako by jsme se znaly celý život. Pohodová holka, dobře oblečená s drahou kabelkou přes sebe mě zasvětila do nočního života za přítomnosti můžu.

Pár chlapů jsem už měla a sex se mi líbil, jak by ne ...vždyť nám dělá tak dobře. Alice měla zrovna vystoupení a vzala mě sebou, nadšeně jsem sledovala, jak se kroutí u tyče a chlapi po ní slintají a chtěla jsem alespoň na jednu noc být v jejím těle, na vlastní kůži pocítit jaké to je, kroutila se a svíjela na podlaze, až jí šlo vidět pod kalhotky na prcinu. Sledovala jsem jí po celou dobu a ona po mě sem tam mrkla očkem. Když měla po čísle, zavolala si mě dozadu.

"Jak se ti to líbilo?"

...optala se a já unešená z jejího vystoupení povídám.

"Taky bych to chtěla někdy zkusit."

Naučila mě pár krůčku a já se ještě tentýž den ocitla na molu. Chlapi mě povzbuzovali a já chtěla, aby slintali po mě stejně jako po ní. Jak laciná čubka jsem se předváděla v tom nejlepším světle a ještě vydělala krasný prachy,  které mi cpali pod kalhotky. Majitel byl taky z mého čísla potěšen a nabídl mi, že si zde mohu vydělat... Nějaké co kdyby jsem neřešila a ihned souhlasila, skoro každou noc pozovala u tyče u něj v baru, byla jsem zase chvílí spokojená a užívala si to. Čas od času vytáhla nějakého frajera na molo a hezky mu za přítomnosti všech vykouřila ptáka, chlapi šíleli  a já měla z toho báječný pocit. Alice na mě začala po půl roce žárlit, když zjistila, že šukám po nocích s majitelem baru a já o ní jako kamarádku nechtěla přijít. Jednou večer jsme si sedly a nalily pití a já po ní tu noc vyjela. Líbilo se jí to jak na ní sahám. A já měla chuť jí na místě vylízat, hladím jí po noze a chvílemi přejedu ručkou její nadra, nechává se a mé ústa směřují k jejím, líbáme se a pak mi poví...

"Udělej mě!"

Rukou jí zajíždím do klína a klikám na její lasturku, ona nohy povoluje a jednu pokládá na barovou židli a já před ní poklekám, jazýček vsouvám do její kundičky, má jí krásnou hladkou a já mrštně švihám, kroužím kolem dírky. Pozoruje a rozepíná si u toho svou halenku, má krásné prsa a ty bradavky, přikloním se k nim, a laskám jí kozičky a ručkou prstuji její kundičku, která vlhne. Před ní po chvílí vytáhnu prsty z její dírky a olizuji prstíky plné štávy v pusince.  

"Hm..."

...a olíznu si rty, přikláním se k její mokré kundičce, abych si z ní tu štávičku všechnu vysála a prstíky pomaloučku a jemně strkám do jejího zadečku.  Je spokojená a hezky mi u toho vzdychá, mě to hecuje k tomu, abych jí to udělala pořádně. Lížu a saji, když v tom mě nabere majitel klubu zezadu svým ptákem ...jen to mlasklo, ta má byla taky už dost mokrá a píchání přišlo vhod, mrkla jsem na něj a lízala jí dál, jenže Alice taky chtěla kundičku vymrdat a tak Hynek vytasil z mé dírky ptáka, půjčil ho Alici, kouřila mu a on mi přitom pěkně dírečku lízal. Prostřídali jsme se na jeho ocasu obě dvě a taky obě nastavily pusinky, aby nám je mohl postříkat, když už to na něj po dvou hodinách šukání přišlo. Polykaly jsme a každá mu z jedné strany ocas lízala, pak jsme se líbaly před ním... V pusách ještě  sperma  zbylo, které jsme si vyměňovaly a mu se z toho zase zvedl, přitom dostal nápad.

pokračování zde...

 http://lucie.quicksnake.cz/VAS-SEXY-ZIVOT/Chtic-je-svine

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a osm