Obětavá přítelkyně

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 23. 2. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1320×

S přítelem jsme se opět pohádali a já se kvůli jednomu vztahu obětovat už nehodlám. Člověk už pomalu nic nemohl a pořád jen dělal to, co ten druhý chtěl a očekával. Že se z mého života pomalu ale jistě ztrácela, taková ta radost z každodenního dne, nedej bože milování. Obětovat se je sice hezké ale jak se říká, všeho s mírou. Jednoho dne mi došla i ta poslední kapička trpělivosti a vyspala jsem se s prvním chlapem, který mi skočil do cesty a to doslova!

Jedu z hnízda lásky, mírně vytočená a jak to tak valím, nezastavím včas a sejmu na chodník chodce.. "Ty vole nemůžeš se dívat?" "Ty krávo, ty se máš dívat, málem jsi mě zabila!" " Nemáš tu skákat jak srna, vědma nejsem, jsi v pořádku?"  "Ale jo.." odsekne docela pohledný kluk a ve mě se hne svědomí a trvám na tom, že ho odvezu do nemocnice.. "Mě ale nic není.." konstatuje s odřeným kolenem. Zírám na něj a v hlavě si promítám, co vše se mohlo stát. "Vždyť, já ho mohla zabít." Dumám a koukám na něj s pocitem absolutního selhání jako řidič a on se mě otáže.. "Jste v pohodě?" "Právě, že nejsem, moc mě to mrzí." "Musíte jezdit pomaleji, víte, kolik tu běhá malých dětí?" Za tu větu díky pěkně, pomyslím si a pořád si trvám na svém.. "Sedněte.." Chlapík přisedne a cestou žertuje, že na kontrolu bych si měla zajít já a já o pár bloku dál zastavím, a říkám mu.. "Opravdu jste v pořádku?" "Jistě, že ano, dýchám, chodím, znovu jsem se narodil.." ušklíbne se a já při pohledu na něj vlhnu, a mám nemravné myšlenky zahnout příteli.

"Víte, to se mi opravdu ještě nestalo.." a rozkročím nohy směrem k němu, že si nelze nevšimnout skvrny na kalhotkách. "Slečno ve vší úctě, toto mi nedělejte." "Pročpak?" "Já jsem takový nadržený kozel a jak vidím, co vidím, já se pak neznám." Díky za info, pomyslím si a dám kalhotky stranou. Jak zbystří mou skulinku, zahledí se mi do očí a je nám oběma jasné, co se za pár okamžiku stane. Chytím ho za ruku a přitisknu ke svému vlhkému klínu, povzdechne si a sleduje můj výraz ve tváři, který mluví jasně.. "Chci píchat!"  Prstem trošku prošmejdí stav mezi mýma nohama a já z něj vlhnu ještě více. Krásně se mu rýsuje kolega v trenýrkách a já si chci také sáhnout, ale on mi říká.. "Popojedeme ne?" "Ty to nechceš?" "Chci, ale nebudu tě píchat u zastávky MHD." ušklíbnu se tentokrát já a trochu popojedeme, a zastavím u místního rybníčku.. Tam je docela klid. Jak vytáhnu klíče se zapalování, chlap se vrhá na mou pičku.

Laská mi kundičku a já z něj nehorázně vlhnu, přivírám oči a oddávám se tomu vzrušení z cizím chlapem, který mohl být před půl hodinou mrtvý. "Jen si užij.." povzdechnu si a on na to hned dodá.. "To si piš!" líže mi jí, vibruje v ní s prstíky a já se na sedadle udělám jak ta čubka. Pak pěkně kleknu a vykouřím mu ho, protože na ten jsem měla chuť už od včera, ale můj přítel mi nedal, jeho mínus, nemyslíte?  Krásně mu ho objíždím jazýčkem a on mi u toho šimrá pičku. Já byla tak nadržená, sedla jsem mu na klacek a šukala mu ptáka, jak by to mělo být naposled v životě.

Cucal mi bradavky, laskal na krku a po celou dobu tak pevně držel a mě v jeden moment přišlo líto, že takovou vášeň jsem s přítelem, už měsíce nezažila a s cizím ano! Vystříkal mi jí luxusně a mě hřálo na kačence, že jí mám zas ojetou, s plnou kačenou sjedu k jeho údu a chci ještě jednu dávku spermatu, ale do pusy. Hraji si s tím jeho klackem a moc toužím po jeho výstřiku, laskám mu koule, honím ptáka a on jak v extázi sedí na sedadle a hlasitě vrcholí. Mňam! Spolykám vše a ještě jednou se omluvím za to sejmutí.. "V pohodě, omluva přijata.." ušklíbne se a já už ani nevím, kde jsem to jela a otáčím vůz, a jedu zpátky domů. Přítel ve dveřích.. "Co že taková spokojená?" "To víš, když nedáš ty, dá jiný.."

Jenže jak vlezu do dveří, zpozoruji slečnu v bílých šatech. "Vidím, že ty jsi taky neotálel.." "Kdo umí, ten umí.." slušně se představíme a v ten den se taky bez hádek rozejdeme. Obětavosti a pochopení stačilo, je na čase učinit jiného šťastnějším, ne? Nemáte zájem? 

http://lucie.quicksnake.cz/VAS-SEXY-ZIVOT

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a deset