Postříkaná kočička

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 10. 6. 2011 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1628×

To ti musím normálně napsat. Včera jak jsme spolu mluvili a já ti líčila ten můj divoký sen, nepodívala jsem se jestli jsem sama a jak pokládám telefon. Vylezu z kanceláře, hned si mě dva frajeři začnou dobírat.. "Krásně mluvíš, hned se mi z tebe vzpříčil." Já rudá jak ta tvoje nová sukně. Nebyla jsem schopná slov! Uvažovala jsem, kterou část mého vyprávění s tebou vyposlechli, ale jak jsem je tak poslouchala, začínala jsem nabývat pocitu, že museli slyšet vše..

To si nedokážeš představit, co se se mnou v tu chvíli dělo. Ty víš, že nejsem žádná kurva, taky by mě v životě nenapadlo, že bude někdo poslouchat cizí hovor. Ale ano, je to má vina, nechala jsem se tím unést a hlasitě mluvila, já, vím! Ale toto!!! Strhli mě do kuchyňky, ruce mi drželi za zády a ten jeden, úplně suverénně stáhl mé džíny až k zemi a přes kalhotky začal klikat na mou kundičku. Sama víš, že mé perverzní sny neberou konce. Kolikrát se ráno vzbudím a jsem mokrá, až mi je hanba, ale jsou to jen sny přeci a teď se jeden z nich stal realitou.. Bože jak mě to vzrušovalo, ale zaskočená jsem byla! Tak řekni sama, kdyby se to stalo tobě, co by si dělala? Já se chvíli bránila, že šlo o legraci. Víš, že se neumím bavit sprostě a to co jsme si řekly, neměl nikdo jiný slyšet ale bohužel, stalo se a rovnou dva, ach jo!

Jak mi zvlhlo v klíně, povolila jsem nohy i zadeček a nechala se od toho chlapa z přízemí udělat. Má pička to chtěla, jak urvaná z řetězu jsem toužila po šukání, ale pořád jsem si říkala...

"Uvědom si, že jsi v práci."

"Chlapi z toho bude malér! " a ten jeden mě za vlasy přitáhl zezadu na svou hruď a řekl. "Myslíš?" druhý se zvedl z podlahy a z kapsy vytáhl diktafon, povídá mi úplně v klidu.. "Myslím, že ty ho budeš mít větší" a pustil play..

"Och, šukal mi píču fénem na vlasy a já si přála, aby mi i mou pičku vyfoukal. Zažila jsi to někdy? Chtěla jsem foukanou na píči a celá se před ním svíjela. Kouřila všem chlapům od něj z rachoty čuráky a čuměla přitom na diplom, který visel nade mnou a říkala si. Kdyby v práci věděli, jaká jsem kurvička. Deset chlapů mě postříkalo...."

"Vypni to!!!" křiknu a Pavel mi říká.. "Nevím, nevím jak by se toto líbilo tvému nadřízenému."

Bylo mi do breku!

Vypadalo to, jak bych líčila svůj zážitek, ale šlo o sen, však sama víš a ti dva toho využili po svém a řekli mi. "Jak si užijeme, všechno smažeme."

Věřit se nikomu nedá, mám tak skvělou práci a kvůli blbosti o ní přijdu. 

"Na to zapomeň" povím Pavlovi a natáhnu na sebe džíny.

"Co děláš?" "Nic nebude, nejsem kurva." "To vykládej někomu jinému" a Martin mě surově přitlačí ke zdi a znovu svléká. "Zamkni dveře!" křikne na Pavla, aby jsme z toho nakonec neměli malér všichni tři a pak se pustí chlapi do mě. Svlékli mě úplně do naha a laskali na nohách, pak každý z jedné strany lízal mou pičku a já vzrušením vlhla znova . "Och."  Ocasy jim stály a pak se Pavel zvedne a dá mi ten svůj pod nos.

"Za to můžeš ty" dodá a třepe mi s ptákem před očima, kdyby mi jí Martin nelízal, tak mu asi ani nevykouřím, ale já byla tak nažhavená, že jsem neřešila nic a začala mu kouřit čuráka v předklonu.

Měl ho pěkného, takový veliký a bez chloupků, mě dostával do varu. Pořád mu v kládě hučelo a já hltala celý jeho ocas, až po kořen. Vzdychal a hlavu přirážel o svůj klín, že jsem brzy na jazýčku ucítila jeho sperma a poté do mě Martin zajel zezadu, čurákem tvrdým jak ten kámen. "Ááách." Pička mi mlaskala, já kozy hnětala a Pavel obsadil místo Martina a zespodu mi lízal pičku. Tak rajcovní sex jsem ještě nezažila! Pak mě položili na linku a oba se snažili proniknout do mé pičky, a jak se jim to podařilo. Já myslela, že vyskočím z kůže! Silný orgasmus se prohnal mým tělem jako tornádo a já řvala na celou budovu.

Šukali mě jak nadopovaní extázi a po několika polohách se vystříkal Martin a hned na to po druhé Pavel. Bylo to perfektní! Polykám tu lávu a hladím se na pičce, jak jsem z toho v transu a pak chlapi nahrávku smažou se slovy... "Snad to nebylo naposled."

Já pevně doufám, že ne, ale víš, co ti chci říct...

Tuto noc se mi nezdálo nic, to bude asi tím, že jsem si už pořádně zašukala, co myslíš?

Nakonec toho hovoru nelituji a těším se, až pokecáme příště. Pa

A jak by jste reagovali Vy, kdyby jste slyšeli vaši kolegyni v práci, vyprávět na lechtivější téma, prozradíte? 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a pět