Postříkaná od třech

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 30. 9. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1659×

Chtěla jsem nahrát mému milenci mé hékaní. Položím se celá na rozestlanou postel, pustím si dráždivé péčko, vedle sebe umístím nahrávací zařízení a jak jsem tak lehce vzrušená, zabrousím s prstíčkem pod kalhotky a brnkám si o poštěváček. Moc se mi to líbí, pouštím mikrofon a už to jede samo. Nohy dám od sebe a pozvolna začínám masturbovat. Hrátky s mou pičkou mám nejradši. Jsem nadržená a tak mi jde práce hezky od ruky, opět sama doma, takže se rozjedu na plné pecky a užívám si každou minutu rozkoše.

Když do toho se dokořán otevře okno a před ním stojí tři chlapi. Koukám stahuji sukýnku a oni "Nenechte se rušit mladá paní" Jsem v šoku, slyšeli mě a tak jim to nedalo a šmírovali přes okno. Že já to okno raději nezavřela! Styděla jsem se, vstanou z postele a pořád jsem čekala, kdy odejdou, ale oni se k odchodu neměli.

Kolikrát já mému muži říkala "Nemůžeme si koupit barák někde na samotě?" A on, že ne a teď to má. Plná obav se otočím na bříško, ale to jsem asi neměla dělat, jak viděli mou vyšpulenou prdelku, přelezli oknem a uvelebili se na pohovku naproti postele na níž jsem ležela. Podívám se na ně, vypadají bídně, působí jak dělníci ze stavby, ale v gatích se jim šponují kolegové a jeden mi říká "Se nestyďte, my Vám neublížíme, chceme se jen dívat" V televizi stále hraje husté porno a chlapi stáhnou kalhoty, začnou si přede mnou leštit péra...

Božínku, jak já ty klacky viděla, zašimrala mě pička ještě víc a třu nohama o sebe, abych v sobě udusila tu touhu vykouřit jim všem. Oči převracím, sliny polykám a jeden takový více mluvnější přisedne, a začne mě hladit po noze, zatímco jeho kamarádi honí a já nevím, kam už se mám koukat. Je mi mdlo! Když v tom mě překvapí a vsune prst pod mé vlhké kalhotky. "Máte jí krásně vlhkou paní" "Och" kousnu se do rtu a přeji si, aby nepřestával.

Kliká mi na kundičku a mě polévá horko z představy, jak si se třemi ocasy užiji. Dám nohy od sebe a nechám se od něj dráždivě prstovat. Jeho kolegové po chvíli přisednou také a já už při chuti, nedokážu odolávat a jednoho si strčím do pusy, tomu druhému honím. Borec číslo jedna mi jí už líže a já jak v extázi se napínám na posteli a chci mrdat. Kluci se mi věnují vážně skvěle, dráždí mě a vzrušují a já jednomu sednu na tyčku a přitom kouřím na střídačku těm dvěma.

Je to parádní jízda, šukáme, kouříme... A já si v posteli užívám jak za mých mladých let. Jak tak skáču na ocase, jeden mi roztáhne půlky a vrazí mi péro do zadečku... a já mám v jednu chvíli všechny otvory plné a jsem maximálně spokojená, ale to jsem netušila, co ještě zažiji.

Trojitý výstřik najednou! Byla jsem v tom nejlepším, když všichni ve stejnou chvíli začali stříkat, že mi semeno teklo po celém těle. Pusinka upatlaná, zadeček i kundička byla plná po okraj a jak jsem vstala, všechno ze mě stékalo a já si to roztírala po těle a byla tak ráda, že mě kluci nakonec vyhmátli. Není nad to si zašukat, ruka je fajn, ale pevný klacek to nenahradí, že jo milé dámy? Které z Vás se poštěstilo a mrdala se třemi najednou, řekněte?

http://lucie.quicksnake.cz/Clanky-na-prani

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
patrik z IP 37.48.44.*** | 8.3.2016 13:44
Takhle bych se nechal mučit s radostí od třech ženských smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 8.3.2016 21:15
Sen každého chlapa? Mnohých každopádně, třeba i ty jednou zažiješ, neklesej na mysli a zažiješ i nemožné.
patrik z IP 37.48.41.*** | 26.3.2016 10:44
má mysl je pevná , tedy budu doufat .smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 27.3.2016 11:06
Doufej a snij, a zkus svůj sen proměnit v přání a pak zažiješ nečekané...


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a dvě