Prázdniny na táboře

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 16. 7. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1420×

Když jsem jela na letní tábor na celé prázdniny po druhé, byla jsem už značně zkušená. Takové ty běžné prasárničky, jsem s vedoucím oddílu dělala ráda i po návratu domů. Ocas měl dobrý a když mi protáhl obě dírečky na vibrátor, který ležel doma se mohlo už jen prášit.

Moje mušlička byla spokojená, řádně zaučená zkušeným mužem a co víc si může mladá holka přát? Když jí chlap udělá dobře? Avšak minulý rok, když jsme jeli do Beskyd, pozval vedoucí na tábor i dva klučíky v mém věku, prý aby jsme měli víc času na šukání. To by bylo fajn, jelikož mnohdy jsou ty děcka tak vlezlé, že vzpomínám dodnes, jak jsme museli čekat, než se setmí a ti parchanti budou spát.

"Jardo, ty jsi to dobře vymyslel" povídám mu a vzápětí mu dám velikánskou pusu. Jaroušek byl rád a na místě jsem si postavila stan přímo vedle jeho, aby jsme to neměli k sobě daleko. Kluci to byli šikovní, zabavili děcka a my s Jardou píchali i přes bílý den, všude kde se dalo. Jednou ho do mě tak narval, že mi jí málem natrhl a v ten den se mě ptá. "Co ti dva, jsou šikovní, že?" To byli a Jarda dodá "Neláká tě to zkusit s nimi?"

Láká neláká, taky mi z těch klučíku nejednou zvlhla, ale copak jsem coura? Jaroušek mě políbí na kundičku a šeptá mi poté do ouška... Jak by se rád díval, kdyby jsme si to rozdávali bez něho. "To myslíš vážně Jardo?" ptám se ho překvapeně a když mě utvrdí v tom, že to myslí smrtelně vážně. Hned tu noc házím očkem po klucích, kteří tu noc hlídkují. Ti si toho všimnou, ale asi se styděli, a já se posadila na kraj a dala stranou kalhotky a přímo před nimi si projížděla mušličku. Nejdřív dělali, že se dívají jinam, ale když jsem ze sebe svlékla tričko a hladila se na kozičkách, hned byli u mě a jeden mi říká.

"Nepotřebuješ pomoc?" Ta by se hodila, Jarda opodál všechno sledoval a honil si u toho klacek a my se přesunuli na louku, kde bylo víc místečka. Stany jsou tak nepraktický, když to chce dělat člověk ve třech! Nahá utíkám na louku a kluci kráčí za mnou a něco si šeptají. Sednu si a rukou dráždím mou mokrou prcinku, a jeden mi vsune ptáčka do pusinky. Čuráčky já ráda a hned mu ho kouřím, a on vzdychá, jak bych na něm hopsala hodinu. Vzrušuje mě to a jdu na čtyři, aby si mohl druhý pohrát s mou kundičkou. Hned jak kleknu, postaví se za mě a rozevře mi půlky, líže mi obě dírečky tak hrozně rajcovně, že ze sebe vydám první hlásky.

Šimrá mě to a já pořádně saji ptáka před sebou. Mám ho celého v pusince a jazýčkem hbitě kroužím kolem dokola a nemůžu se toho nabažit. V životě jsem dva chlapy neměla. Je to strašně krásný a když do mě pronikne zezadu, můžu se rozskočit blahem. Střídavě píchá obě dírečky a já funím jak zvíře, a ptáka před sebou, nejsem schopna ani kouřit a tak si klučík sedne, zatímco ten druhý mi píchá kačenu.

Já obličejem třu tomu před sebou v rozkroku, bimbá mi klackem po tváři a já mu saji alespoň špičku, pak mě chytí za prsa a kroutí mi z bradavkami, a já prožívám slast, jak nikdy v životě. Jarda opodál onanuje a se vztyčeným palcem naznačuje, si dobrá a já skáču na ocase, dokud nemám kačenu plnou semene, hned jak mi jí postříká, jde se udělat druhý a já vřeštím na celý les. A tomu frajerovi, co je po... lížu kulky i čuráka od semene. Hrozně mě to bere a orgasmus prožívám po druhé a nemůžu si pomoc, hrozně křičím a on mi drží ruku na ústech, abych nevzbudila děcka.

Pak dá ruku stranou a já mám pusu zacpanou penisem z mé díry a do výstřiku mu ho kouřím, hladím se na kačence, která dostala slušně zabrat.  Chviličku pokouřím a mám plnou pusu spermatu, kluci se usmějí a utíkají zpět. Já položená v trávě se hladím po tělíčku a pozoruji nebe plné hvězd. A za chvílí Jaroušek s tvrdým klackem přiutíká a píchá mě, že sotva dech popadám a třetí várku semena dostanu na kozičky z kterých musím vše slízat. Hezky jsem si tu noc užila...

Šukali jsme celé prázdniny a na tyto nadcházející se těším ještě víc, než na ty minulé a víte proč? 

Přijede Hanka...

Máte taky podobné zkušenosti? Pokud ano, napište pod článkem.

Díl předešlý zde...

http://lucie.quicksnake.cz/VAS-SEXY-ZIVOT/Letni-tabor

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel nula a šest