Prezidentská milost

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 1. 1. 2012 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 799×

Všude ze všech stran slyším...  "Milujeme pana prezidenta, je to náš bůh a spasitel"

...hulákají radostně Romové. Je jich všude plno, asi tolik, jak na Vánoce lidí v kostele. Není divu, pán prezident má lidi černé pleti rád, udělil jim milost a nejen jim. Teta se trhá za vlasy, už podruhé jí v tomto týdnu přepadli a Klára od vedle dobrovolně nastavila amnestovaným deviantům svůj klín. No nic, jdu oholit prcku, bez tak na nějakého kriminálníka narazím a co by si o mě řekl, kdybych jí měla zarostlou? Chlapi z basy mají rádi vyholené mušličky, připomínají jim dívenky pod zákonem.

Pěkně si jí sjedu, aby byla hladká ze všech stran a půjdu vítat do ulic všechny na svobodu propuštěné. Je jich mraky! Prezident v letošním roce milostmi nešetřil. Cigáni jej uznávají, osvobození tuneláři už prohánějí děvky v bordelech. Už mě šimrá lasturka, jen co pomyslím na to, jak nad ní slintá nějaký špinavec co byl odsouzen za trestnou činnost. Vlhne mi, kouknu z okna a ti frajeři co nedávno nosili pruhované pyžama už postávají na rohu ulice.

"Hej, Vy tam, nechcete si vrznout?" ...křiknu z okna, ať už to mám za sebou a tři černí jak bud, už poskakují pod oknem.

"Tak nás pusť" ...zahuláká jeden s hlasem hrubým až mě zamrazí. Strach mám, ale jak říká Klára.

"Lepší je dát dobrovolně, pokud je ti život milej".

Dám jim! Vždycky jsem si myslela, že budu dávat to nejcennější jen z lásky, ale copak to vůbec jde? Prezident to tak nechce, chce z nás udělat coury a špinavé děvky, co dávají vězňům za odměnu, že už jsou venku. Nemůžu jít proti vůli prezidenta, to opravdu nejde.

"Děj se vůle boží, prezident je bůh" ...vzpomenu na slova nějaké zfetované cigánky a roztáhnu nohy, když se rozrazí dveře.

"Kde si čubko?"

Čuráci jim už stojí, přivřu oči a čekám, až mě nabodnou na svůj kůl. Péra jim jdou cítit ještě kriminálem a jeden po druhém se na mě vyřádí.

"Uff, ani to nebolelo".

Nenávidím pana prezidenta, jeden z nich měl určitě nějakou pohlavní nemoc, když se oblékal, zahlédla jsem jeho péro z boku a měl ho samý flek. Fuj ta špindíra! V base šukal chlapy do prdele a teď ho strkal do mě. Druhý den přijdu do řeči s děvčaty, co bydlí v okolí a každá během víkendu přišla do střetu s touto skupinou lidí...

"Mou babičku, které je devadesát jedna okradl ve výtahu" ...povídá Michalka.

Dana už vykouřila dvaceti cigánům a Kateřina má po obličeji samé podlitiny, kvůli třiceti korunám v peněžence.

"Mou mámu přepadli v krámě kvůli čokolády" dodává Jitka.

Zprávy jsou toho plné, kriminalita stoupá a pan prezident je spokojený, že za své působnosti udělil tolik milosti občanům, kteří si to zasloužili nejvíce.  To je znát charakter.

"S lidmi a pro lidi".

"Pomáhat a chránit".

Policisté dělají svou práci zbytečně a na soudě rovněž, zbytečně ztrácejí čas!

Tento článek jsem chtěla pojmout formou parodie, ale copak to jde?

Buďme rádi, že prezident, kterého nyní máme, už končí a končí bordel s ním, ale nemyslete, že bude líp. Vždycky se ke korýtku dostane nějaké svině, která nám bude slibovat hory doly a pak skutek utekl. Pod článkem můžete vyjádřit sympatie s panem prezidentem a já budu pevně doufat, že ti, kteří dostali milost, přijdou i panu prezidentovi poděkovat osobně, jako měli i čest občané české republiky. 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us
Kdybych kandidovala na hlavu státu , podpořili by jste mě ?
(12 hlasů) 85,7 %Bez váhání : ANO.
(2 hlasů) 14,3 %NE .

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a šest