Přítel si našel starší

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 27. 4. 2013 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 730×

Můj přítel mě podváděl. Kdyby už šlo o nevěru s mladou flundrou, pochopila bych to. Nejsem už nejmladší, ale on sbalil ženskou v letech. Dámu, která by mohla být jeho matkou a ani po vzhledové stránce nepůsobila nijak sexy. Což se mě dotklo, co na ní vidí? Stará je, škaredá jak noc, oči napuchlé jak pulec a šediny ve vlasech zdobí její havraní hřívu. Ta děvka! Proklínala jsem tu ženskou. V čem je lepší než já? Je to obyčejná stará coura. Nikdy nepochopím, co mladí kluci vidí na těch stařenách. Říká se... "Na staré píči se dobře cvičí" a na té mé snad, ne?

Díra jak díra, není to jedno? A přesto nejsem jediná, kterou opustil kluk kvůli jiné. Nehodlala jsem to tak nechat a chtěla mu vše oplatit stejnou mincí. Když on starou, tak já taky starého. Jsem pohledná holka, otáčí se za mnou vesměs všichni, staří i mladí, ale proč chrápat s mladým, když by pro něj ponížením větším bylo, kdybych si to rozdala s nějakým staříkem. Ať cítí stejný odpor jako já! Usedla jsem k počítači za vidinou jedinou, chci starého chlapa. Muže, kterému bude zhruba jak mému otci v tom lepším případě dědečkovi. I když on udržoval styk s ní, byli jsme spolu z pouhého prostého důvodu, že jeden, či druhý nemá, kde jít a setrvávali v bytě (jako by spolu) a přitom spolu (jako by nebyli). Stupidní soužití, ale zde jiné východisko nebylo. Ještě, že si tu couru do bytu netahal a scházel se s ní mimo náš byt. To bych zcela jistě nevydržela! Jak on, tak já, potřebovali jsme někde žít, spát, koupat se tzv. přežít další den a proto napříč všemu se zdržovali v malém bytě spolu (a zároveň od sebe). Usedám k pc a chci sex! Potřebuji sex, mám ho tuze ráda. S mým přítelem už to nepřipadalo v úvahu, nechtěla jsem už jeho penis ani cítit, po takové stařeně do mě? To nikdy, hnusilo se mi to, příčilo, natahovalo mě z té představy a on věděl, že s tím by u mě neobstál! Ale jak tak sedím a hledám, nedaří se a pak mě napadne...

"Proč nenabídnout svou mladou vlhkou kundičku chlapovi té coury?"

Bůh ví, jestli si je vůbec vědom toho, jak se mu manželka tahá s mladším. Možná by byl překvapený a možná také ne, ale věřím pevně, že mladou by rozhodně neopovrhl, stejně jako všichni chlapi. Mladá je dobrá, ještě nezkažená, ani tolik opíchaná, má jí voňavou, což se o staré říct nedá.  Napíšu mu! Vyhledala jsem si jeho email na internetu, nebylo to těžké. Děvka s kterou můj přítel spal, měla všechny informace na svých stránkách a dopátrat se k tomu s kým žije, bylo to nejmenší. Napsala jsem mu, že bych s ním potřebovala naléhavě mluvit. Svou rychlou odpovědi mě překvapil a odepsal hned.

"O co kráčí?" ...pár řádek, výměna čísel proběhla hladce a druhý den jsem se setkala s manželem té děvky. Nevypadal zle, ale mým otcem v očích druhých působil zcela jistě. Potřebovala jsem to a rovnou ho balila, ale on byl nejspíš té své doposud věrný, dokud jsem mu je neukázala na vlastní oči a pak vše sebralo rychlý spád. Ošukal mě v bytě, kde s mým přítelem žiji a bylo to velmi krásné a vzrušující. Udržovali jsme pár dní styk, ale pak mi to nedalo. Potřebovala jsem, nutkalo to ve mě, říct vše mému i té jeho . Chtěla jsem, aby to věděli oba dva a tím snad i vyřešila problém se společným bydlením. Čekala jsem na den, kdy zas za ní pojede do práce, aby si mohli zapíchat a v ten den se domluvila i s jejím mužem.

"Chceš, aby to prasklo?" ...tážu se jej před podnikem, kde ta jeho stará kurva dělá a on mi stroze odpoví.

"Budu jedině rád."

Když ti dva vyšli, začali jsme se v pevném objetí líbat a tomu mému spadla čelist. Ta zlost v očích mě nabíjela, probodával mě pohledem a ta jeho vykřikla.

"Ty hajzle!"

Přiběhla k němu a napálila mu takovou facku za které sklidila hned dvě zároveň, ode mě i od něj.

"Děvko ...špinavá, stará kurvo!"

Křičela jsem na ní a můj přítel se jí ani nezastal. S noblesou jsme opustili ty dva a Mirek mi nabídl.

"Nechceš žít raději u mě?"

Nabídku jsem přijala. Nedokázala jsem si ani ve snu představit, jak bychom fungovali v tom našem bytě s tím mým bývalým potom všem a musím říct. Rok od toho, stále nám to klape. Jen ten můj starou vyměnil za mladší, hold ten věk, dělá přece jen své a neříkejte mi, že by to po čase nikomu z vás nevadilo. Stará, mladší už nikdy nebude, za to obráceně si stěžovat nemohu, se starším chlapem můj život nabral jiný směr, smysluplnější a kvalitnější. Jsem spokojená, šťastná a všem starým kurvám, přeji, aby se smažili v pekle a chudobě stejně jako žena Mirka, která za kilo kouří pod mostem, protože nemá kde bydlet, když jí pálilo dobré bydlo a tu svou nenasytnou píču nabízela jak gulášovku každému, kdo si o ní řekl.  

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel pět a osm