Promrdaná neděle

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 4. 2. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1423×

Přidala si mě do přátel nějaká Lucie, tak jí kliknu, co bych neklikla a zjišťuji, že její chlap je Josef, jaká pak náhodička. Josef je totiž horlivý čtenář mého blogu plného lechtivého čtení. Lucinka mi po ránu hnedka zlepšila náladu, když jsem kontrolovala své účty a přidala si mě opravdu všude i tam, kde bych to nečekala, je vidět, že v internetovém světě se pohybuje jako doma. Děkuji a jak jsem online, píše mi Josef "Luci, nechtěla by jsi k nám přijet na kávu?"

Chvíli si píšeme a když mrknu z okna, vidím, je krásný podzimní den. Sluníčko svítí hodiny přetočené, dnes se totiž posunoval čas a já byla čilá už v devět ráno. Takže v 8:00. Den je opravdu krásný a tak mu píšu "Lucce by to nevadilo?" a on, že né, že ta už týdny mluví o tom, jak by mě ráda poznala. Mrknu na ní znova a už se mi hlavou probleskne jak bych jí kundičku vylízala.

Má pěkný prsa, hned mám pičku vlhkou a říkám mu.. "Zadej mi adresu, jsem tam co by dup." Josef si promne kulky a už píše. Já si dám mezitím sprchu, natáhnu na sebe kratičkou sukýnku, lehký svetříček a už vyrážím za nimi. Vítají mě oba už u branky s bábovkou v ruce.. "Ahoj. Vy jste milí.." podotknu a jde se dál. Na dvorku běhají dvě roztomilé děti a Josef se omluví s tím, že děti zaveze k babičce. Jde vidět, že myslí na vše. Já si povídám s Lucinkou a mému očku neuniknou její bujné kozy, které se na mě usmívají z jejího hlubokého výstřihu..

"Máš je fakt hezký Lucko!" Lucka zčervená a já si prstíkem polechtám pičku, protože mě už z toho dívání pěkně šimrá. Přesuneme se na pohovku, kde dám schválně nožku přes nožku, aby se mrkla i na tu mojí skulinku a po chvilce se mě táže.. "Luci ty jsi vlhká?" "Ano, se nediv, já vlhnu i z žen.." a ukážu jí své prosáklé kalhotky s tím, že bych si je ráda dala na topení.. "Jistě jako doma.." jak kolem ní procházím, upře zrak na můj rozkrok a já vím, že jí chce vidět.. Stáhnu sukýnku až k zemi a jdu k ní a pevně doufám, že jí olízne. Sedí na pohovce a trošku se stydí. Pohladím jí po vlasech a řeknu..

"Klidně si lízni.." "Luci já jí ještě žádné nelízala.." "Však na tom nic není, zkus to.." pořád je taková stydlivější a proto si dovolím začít já. Stáhnu jí šortky a prstem rozevřu její závojíčky, ústy přilnu k její nádherně vonící kundičce.. Položí se a nechá si jí ode mě lízat. Krásně se uvolňuje a já jí stáhnu i vršek, abych se mohla přitom dívat na ty její nádherný prsa. Lížu jí, hladím a ona ze sebe pomaličku, ale jistě vypouští hlásky, které mě nutkají k tomu vytáhnout si z kabelky pomocníka, a trošku si jí projet.. "Ach!" Je vzrušená, dráždím jí a pěkně cvrnkám o klitoris, až se přede mnou udělá a já nad ní kleknu, a chci to taky.

Pochopila hned a jak byla při chuti, hned se dala do lízaní a já jí mnula na prsou. Pak jsme se k sobě přitulily a dělaly si to vzájemně rukama, jeden vibrátor šukal každé chvíli pičku a za chvíli ve dveřích stojí Josef.. "No holky, Vy jste ani nepočkaly na mě?" Ušklíbneme se a mazlíme se dále, jazýčky se nám proplétají, prcinky chvějí a Josef stáhne džíny a rád by, aby jsme mu ho vykouřily. Každá z jedné strany lížeme jeho čuráka a mu se to moc líbí. Pak si Lucka lehne a on jí ho vrazí do pičky, kterou chvíli před tím vylížu a já pak kleknu nad ní, aby mi při šukání s Josefem alespoň lízala, a já mu položená na ní, šimrám kulky. Josef se snaží, hodně dobře jí mrdá a ona se celá napíná, a strašně hlasitě u toho řve, až to nevydržím a podám jí vibrátor, aby mě s ním šukala aspoň do zadečku. Holka je šikovná, konečně pociťuji rozkoš a vzájemně se uděláme a když to na Josefa přichází, otevřu ústa a on mi zaplní semenem mou pusinku, a já to chci znova!

Lížu mu ptáka a Lucka se šuká vibrátorem, jak mu stojí, sednu mu na něho a on mě uchopí za zadeček a pěkně tvrdě přiráží o svůj klacek, že jen mlaskání mé pičky se rozléhá pokojem a užívám si to jako doma. Změníme polohu a on mě prcá zezadu a já jí lížu pičku, ona si šuká zadeček. Jsme tak vzrušené, že chceme mrdat stále a tak se posadíme vedle sebe a Josef nás střídavě šuká, dokud nemáme dost.. Pak nás zkropí spermatem a my jedna druhé z těla slížeme vše, čím nás upatlal, ale stále nás šimrá. V 69 si zopakujeme první scénu a Josef opodál honí, a jak jsme v tom nejlepším, překvapí nás a oběma vyšuká zadečky, že si poté nemůžeme ani sednout. Byl to krásný den pro mrd stvořen.

Po fantastické vzrušující a dráždivé mrdačce, opouštím dům Lucie a Josefa, kteří jen volají.. "Přijeď někdy zas.." "Moc ráda." křiknu a s kusem bábovky si to mířím zpátky do mého luxusního sídla, kde šukání je na denním pořádku. "Ahoj zlato, kde jsi byla?" Optá se můj milý a já trošku rozjetá, poreferuji mému příteli, jak jsem si den užila a on mi naloží další dávku píchání, že mám opět z čeho čerpat na další měsíce..

Užijte si neděli i Vy, ta moje bude řádně promrdaná.

http://lucie.quicksnake.cz/Clanky-na-prani

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel devět a třináct