První školní den

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 1. 9. 2011 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1311×

Lucko, ježiš, já ti toho musim napsat. Normálně první den školy na tom našem ústavu tragedů ne, ty vole drž se, třídní někdo zbouchnul. To bude čtvrťák. Místo ní přišla nějaká nová co učila na vejšce. My si s Elinou myslely, že to bude hračka, ale je teda vostrá. A kdybys viděla jak chodí voblíkaná. By mě zajímalo, kde na to vzala, za učitelskej plat si přeci takový hadry nekoupíš že jo. Jasně, že je to nějaká kurva, co si to vyšukala.

A teď tu hází machry v kostýmku za desítku, pipina jedna. I když je docela šikovná. Takhle vypadat v nějakých pětatřiceti. Elina prej, že ji vobtáh celej sbor..smích.
No a učí nás i Daneček. Pamatuješ na něj? Já byla někde v tercii, když maturoval a klátil jednu spolužačku za druhou. No a teď nás dostal na zemák a tělocvik.

Chápeš to? Ten děvkař a bude mít holky na tělák. Si piš, že spřádáme útok. No ale zadarmo si nevrzne, to bych si tu píču radši zašila. Potkaly jsme ho na chodbě, jak nes medicimbály. No teda mě zaujaly spíš ty v kalhotách. S tim tě umlátí a pak tě vošuká tak, že z tebe samy vypadnou i kuličky. I ty bys s nim měla pořízení, to věř kočko. No a pak jsme šly do kantýny a tam..ach bože, bavil se u stolu s tou naší novou. Bóže, ti tokali. A teď to hlavní, měly jsme se po svačině zajít zeptat Danečka, co máme za tělocvik, protože ho máme hned zejtra. Chápeš to?

Asi si napíšu omluvenku jestli bude chtít ať jdem do bazénu. 
No a jdeme do toho jeho kabinetu a slyšíme hlasy. Jen jsme nakoukly a ten borečak tam stál, ta naše domina v jeho křesílku a na sobě jenom sukni. Teda postava pevná, luxusní. Ten kolík jí normálně během jednoho dne utáhnul na tý svý meganudli. No a ona jak seděla, ruka jí zajížděla do jeho gatí. Vypadlo to na ní. Protáhla ten ksicht a bez rozpaků ho vzala do huby.

No já začala týct, protože to byl můj sen. To víš, Dan občas chodil k nám na praxi a s nim to byly hodiny. Takovej mrdáček, to se ani pozor nedalo dávat. Půlka holek ruku pod lavicí a kluci jen trnuli, která z nás vyjekne a udělá se, tak co chvíli odbíhali, aby se vystříkali. No jo, to je ta naše třída. Víš jak nám na škole řikaj? Kurví hnízdo. Však těch našich osm ubožáčků je v hustym záběhu. Na patnáct holek, no maj fofr, si piš. No ale ten Daneček ne, tak měl péro v její péči, vona tam luxusní kurvička, to teda jo. Pak na něj vyšpulila a on jí ho tam vrazil. Šoustal ji báječně, hned bych s ní měnila a Elinu si posadila na ksicht.
No já tekla a Elina za mmnou ruku v klíně, až to mlaskalo. "Ty si koza" povídám jí.
No a ona se přitiskla na mě. Občas si tak vypomůžem.

No a tak jsme si pomáhaly zase. No někdy ti s ní zas přijedem. Dan to tam bušil do tý kurvy až nestačila hekat. Vyšukával jí tam duši z těla a ona jenom něco mektala, jak je boží a tak dále. Já už měla tři prsty u Eliny v kundě a ona mě lízala jak kočka mlíko. Však to taky ze mě teklo. Pěkně hustě. Lucko..a najednou kouknu na hodiny, za chvíli zvoní. Neuvědomila jsem si to a zakřičela na Elinu.
"Kdo je tam?" Dan rychle natáh gatě a tři kroky a byl na chodbě.Hbitej boreček, no.
"Co vy dvě tady?"
"Do kabinetu!" tělocvikář ne, neuvědomil si, že tam má tu megeru. Tý ukapávala ta jeho sory to slovo mrdka po stehně a stála jak přikovaná.
My dvě dělaly překvapený, ale moc to nešlo, když jsme byly jak kurvy po tornádu.
Chvíli jsme to řešili. Vznikla dohoda, že my nic nikomu neřeknem a oni taky ne i když voni by asi měli víc problémů. Prostě neřeknem že když nás nová třídní nebude moc dusit a budem moct občas přijít na šukačku za Danem. Nejdřív se jim to nelíbilo, ale nic jinýho jim nezbylo.

No pak Elina šla k Danovi a vytáhla jeho klacek. Ta koza ho vytáhla a začala kouřit. Kdybys viděla, jak je krásnej. A co nosí, och... A ty dvě kérky. No je to boreček. A víš co? Rozdala jsem si to s tou třídní. Fakt fest kunda na kundu. A pak mazec. Dan nás tam zvládnul ojet všechny tři. První den ve škole byl teda bezva. Kam se hrabou všechny ty doteď.

Začínám se do školy těšit ti řeknu. Jen doufám, že za pár měsíců nebudem potřebovat další třídní.
Tak se těšim, až napíšeš ty. Ještě toho pro tebe mám...
Tak se měj a těšim se až přijedeš. Je tu spousta klackůůůůů..
Jak to u vás řikáte...zduř?

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a třináct