Sex bez ochrany

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 6. 10. 2011 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 1563×

Já nevím, strašně mi to chybělo. Chtěla jsem to a jak se říká, za každou cenu.

Zažít něco na co se nezapomíná, trochu si užít a zpestřit svůj všední, nudný život, tak říkajíc stereotyp. Sbalila jsem velmi pohledného kluka, mělo mi být jasné, že tento rozhodně čas neztrácí.

Já ho však chtěla, říkala jsem si.

"Kdyby aspoň jednou.." a jak jsem si umanula, tak se taky stalo.

Hned na poprvé jsme si to rozdali, poznávací sex. Bylo to hezké! Líbilo se mi to a chtěla jsem to znova, on však ne, neměl stále čas a sliboval mi.

"Až to půjde, tak se ti ozvu".

Jenže, kdo to má vydržet? Já fakt ne, toužila jsem po sexu, chybělo mi to a tak jsem dala jinému, jen tak z trucu, když na mě ten frajer nemá čas, jiný si ho udělá a rád. Sex s chlapíkem číslo dvě mě nijak k životu neprobral, bylo to něco na způsob, zasuň a vystříkej se! Což není nic pro mě, já na ty rychlovky nejsem, když už tak ať to za něco stojí a ne takové šup a šup, a dáme si vědět příště.

To ten první, to byl o 100% lepší kanec ale stalo se. Bohužel! Když se mi stále ten hezký frajírek neozýval, řekla jsem si, nebudu ztrácet čas a hledala jsem si dalšího zájemce a mou pičku. Ozvalo se jich mnoho a mezi nimi i chlap, který byl ochotný za sex se mnou i platit. Si říkám...

"Proč ne?" ...každá kačka dobrá a normálně se s ním domluvila a musím říct, píchal vážně dobře a ještě mi zaplatil. Byla jsem spokojená a do toho všeho, když jsem byla už smířená s tím, že se začínám chovat jak děvka se mi ozve můj první nabodavatel.

"Kdy máš čas?"

Toho neodmítnu nikdy! Ještě ten den jsem se s ním domluvila a užili jsme si jako poprvé. Dívala jsem se na něho už jinak, podvedla jsem ho se dvěma a on si myslí, jak jsem mu věrná, kdyby však tušil. Výčitky chvílemi byly, já si říkala...

"To sis jí nemohla vydřít sama?" ale na druhou stranu.. "Co kdyby, se mi už neozval? Jak dlouho jsem měla čekat?" Smíšený pocity a zároveň...

Pořád na to myslím, co jsem to udělala... Co oči nevidí, to druhého nebolí, sama sobě jsem si nalhávala nic se nestalo, byl to jen úlet a snažila se zapomenout ...o pár týdnu později, pozitivní těhotenský test mě naprosto rozhodil! Vždyť ani nevím, kterého to je! Byli tři a jeden z nich vícekrát ale přesto, jistota žádná! Všichni tři mi tvrdili, že píchali s gumou, tak který to do mě naházel bez ní?

Víte, když jsem v tom nejlepším a hodně si užívám toho že mám teplou klobásu v sobě, nestíhám pozorovat co se děje vevnitř a dole  ..a jestli to náhodou do mě nešoupe bez ochrany. Byla jsem tak ráda, že mrdám, že jsem domrdala.. 

Úplně rozhozená, nejistá, volím cestu nejjistější.. Půjdu na potrat, přece si nenechám děcko u kterého ani nevím, kdo je jeho otec! Jen co jsem se dala do kupy ...mi napíše frajer číslo jedna.

"Kdy můžu přijet?"

Chtěla jsem ho stále ale ...potom všem, jsem došla k úvaze, že bych se měla chovat slušně a nedat hned každému na poprvé, i když s ním by to už poprvé nebylo, ale i tak. Psali jsme si a pak jsem mu položila jednu otázku na kterou jsem vzápětí dostala bleskovou odpověď a po ní.. s ní můj úlet definitivně skončil. Sex je krásný, je i vzrušující ...nabíjí i dává pocit absolutního štěstí, ale za jakou cenu.

Myslete na to než roztáhnete nohy, aby jste nelitovaly toho stejně jako já!

Sepsáno na žádost jedné nejmenované čtenářky.

Pokládám si otázku: 

"Opravdu je těm chlapům všechno tak jedno? Uvažujete vůbec, když chcete sex bez gumy anebo si jí v průběhu sexu sundáte? Myslíte na následky? A co zdraví, když pomineme fakt, že třeba holka bere antikoncepci!" 

Vyjádřete se prosím.. 

Na vaše reakce jsem velmi zvědavá.

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a nula