Sex hned, teď

Napsal Sexy.Lucca-blog (») 24. 9. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 3598×

Je krásné podzimní sobotní odpoledne, slunce prosvítá mezi nažloutlým listím stromů parku, kterým se procházím. Jsem netrpělivý a nervózní, protože za chvíli se tu mám poprvé setkat s tebou, se svou láskou přes internet.

 Pokaždé, když slyším kroky, trhnu sebou, a když uvidím povědomou blondýnku, hned zbystřím. Pak se v uličce parku objevíš ty a srdce mi začne bít jako o závod. Pusu máš od ucha k uchu a tvé klopící se oči mi prozrazují, jaké ke mně chováš city.

 A ucítím....., jen tak, z ničeho se mi začíná  napínat látka kalhot. „A sakra“, řeknu si. „Trapas“. Ale ty si toho nevšímáš, nebo to aspoň umně zakrýváš, přicházíš až ke mně a řekneš sladce „Ahoj lásko“.

Já odpovím a naše rty se poprvé k sobě přiblíží, poprvé se nesměle dotknou. Cítím tvou vůni a mé vzrušení narůstá. Postupně se polibky stávají odvážnější, vzájemně se vsávají, oždibují… Zároveň s tím ti dávám ruce kolem pasu, objímám tě, když ti jazýčkem poprvé vnikám do tvé pusky.

Zatímco spolu jazýčky tančí vášnivé flamenco, moje neposedné ruce klouzají dolů na tvoji prdelku, hladí ji a zároveň tě přitisknou těsněji ke mně. Máš na sobě kabátek, snad, doufám, přes něj moje vzrušení na bříšku neucítíš.

Konečně se od sebe po několika minutách odtrháváme a ruku v ruce kráčíme parkem. Trvám na tom, že mi musíš ukázat „tu lavičku“. Tu, o níž jsme v létě snili. Uchichtneš se a už mě vedeš. Když k ní dojdeme, napadají mě hříšné myšlenky, jaké jsme často probírali po písmenkách. Že na ní sedím a ty se posadíš na mě, v šatičkách a bez kalhotek…

 Sedám si tedy a z legrace tě lákám :)

Vím, že už je na to zima. Přesto se mi uvelebíš do klína, líbám tě na krk, na ouško… Přitom zkouším, co mi všechno dovolíš a ruka mi stoupá po džínách přes vnitřní stranu stehen až ke kundičce. Poslušně držíš, když na ni hřbetem dlaně přitlačím, jen zavřeš oči a zavzdycháš.

Chci si taky zkusit pevnost tvých koziček, zajedu rukou pod kabátek, pod svetřík i tričko… A už slyším „Jééééé... to studí“… Nedbám nářků, druhou rukou si tě pevně chytnu kolem pasu, abys neucukla, a vyjedu až ke kozičce. Bradavku máš krásně napruženou. Trochu silněji ti prsíčko zmáčknu a ty slyšíš „Když budeš protestovat, bude to příště ještě silněji“.Jsi vzrušená stejně jako já a tak už spěcháme k tobě domů.

Už když odemykáš dveře, tisknu se zezadu k tobě, cítíš moji studenou ruku, jak ti sjíždí zepředu pod rifle. Hladím tě přes kalhotky, jsou úplně mokré. Je to perfektní pocit, vědět, že tě tak moc vzrušuju.. Druhou rukou ti rozepínám knoflík na kalhotách a zip… Chci ti je stáhnout hned za dveřmi. Nebráníš se a já si pomyslím cosi o jen mojí  „poslušné kurvičce“ a už jsem k nezastavení...

Přestanu se na chvilku věnovat džínům a sundávám kabátek. Ale to už ty se věnuješ mým, třeš mi rozkrok, přejíždíš mi po ztvrdlém péru… Pomůžu ti, vytáhnu ho ven. Chytáš ho do ruky a dychtivě po něm přejíždíš.

 Kabátek je dole, sjedu rukou níž ke kalhotům a stahuju je i s kalhotkami dolů. Zabořím ti prst do kundičky. Párkrát jím uvnitř pohnu a už mi  po tom dlouhém odříkání ruku skrápí proud tvé šťávy. Vytáhnu ji ven a olíznu si prst. Chutnáš báječně.

Rychle shazujeme zbytky oblečení a spěcháme do koupelny, přesně podle našeho scénáře z písmenek… Když se nahneš ke kohoutku sprchy, neodolám a plesknu tě po zadku. Krásně to mlaskne… Mám to rád a tohle ode mě budeš mít často… Tak a šup do sprchy.

 Konečně stojíme proti sobě… Nanesu si do ruky sprcháč a v následující chvíli mi už ruce klouzají po tvých ramenou, dolů na vzrušením ztvrdlá prsa… Hezky si s nima pohrávám, namydlené mi v dlaních krásně klouzají. Mám chuť se do nich zakousnout, ale to počká…

 Další dávka sprcháče...., přitisknu si tě blíž a na řadě jsou zádíčka. Namydlím ti je, jedu po nich dolů až na zadeček,  mačkám ho a roztahuju….

Nedá mi to a strčím ti do něj na chvilku špičku prostředníčku… Druhou rukou zepředu, projíždím mokré chloupky na kundičce a pak sestoupím pod ně a celou plochou dlaně se ti tisknu na plátky, kroužím ti v kundičce… „Dost!“ vyklouzneš mi a špitneš „Teď chci já“.

Probíhá podobná procedura jako předtím, jen s tím, že vršek odbydeš a věnuješ se mému napruženému penisu… Tvá namydlená ruka klouže po celé jeho délce, přes kouličky až mezi mé půlky, já jen stojím a s přivřenýma očima si užívám ten slastný pocit…

Sjedeš dolů na kolena, sevřeš dlaň kolem něj…Krásně mi to děláš rukou, ale nejen tou… Za chvíli ucítím v jeho pusce špičku tvého jazyka… Och… Olizuješ mi celou hlavičku a já jsem v sedmém nebi. Hraješ si, ale pak to ale už nemůžeš vydržet, otevřeš pusu víc a nasuneš se na něj.  Napřed si ho strkáš do pusky jen kousek. Budu ti muset pomoct, chytím tě za mokré vlásky a přitahuju si tě proti němu. Až dokud se ti nos nedotkne mého podbřišku. To už ho máš až v krku.

Jooo, takhle se mi to líbí....! Pěkně ti mrdám pusku a ty mi přitom střídavě hladíš koule a zadek a já koukám na tebe, jak pode mnou klečíš ...… Cítím, že už to takhle dlouho nevydržím.

 „Už budu, lásko“, unikne mi z úst. Pustím ti vlasy, dám ti volnost.... při tom, jak ti bude smetánka stříkat do pusy… Vím, že mi ji všechnu ráda spolykáš a ještě mi ho dokonale ústy očistíš…. Pak si tě zvednu a políbím....  Dokončíme očistu a jen v osuškách jdeme pokračovat do ložnice :)

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
erekčič z IP 37.48.41.*** | 25.3.2016 16:45
Příjemně se to čte , skvělé smile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 25.3.2016 22:28
Děkuji, děkuji..


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel čtyři a jedna