Sex po telefonu aneb volání zdarma

Napsal Tereza.quicksnake.cz (») 3. 11. 2013 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 2117×

Velice často volám své kamarádce, protože mám na ní volání zdarma, ale i kdybych neměla, zavolám jí i tak, ale asi bych se s ní nebavila hodiny, když bych měla platit po každé minutě. Jednou tak probíráme chlapy, sex a já jí povídám "Nemáš na to chuť?" odpoví mi "přestaň. Já nejsem sama doma" a já na ní "Však právě" "Nechápu" "Skoč na něj a zašukej si" "Jsi praštěná?" rozebíráme to a její přítel, už nabývá dojmu, že jsem její lesbická kamarádka a povídá mi "Dej mi jí!" Já nejdřív slušně pozdravím. Prohodíme pár slov a pak to povím i jemu "Vyšukej jí! Chci Vás přitom slyšet" "Ty jsi to ještě nikdy neslyšela?" "Ne od Vás" Její přítel se zdá, být snazší kořistí.

Začnu mu sténat do telefonu a povídám mu, jak si šimrám pipinku. Jistě, dalo se to čekat, hned se vzruší a já mu povídám, ať předstírá, že zavěsil a jde šukat svou holku.

"Co ti chtěla?" slyším zdálky "Už jí hrabe, představ si, balila mě... měla by sis mě víc vážit, nebo jí ojedu" "Ty hajzle, zrovna takovou by jsi chtěl šukat? To je taková kurva, to svět neviděl" pomlouvá mě kamarádka a já vím, že to tak nemyslí. Má mě ráda, ale nechce, abych šukala s jejím přítelem. Mirek se snaží a povídá jí "Tak proč se s ní bavíš?" Dagmar neodpovídá a čumí na bednu, po chvíli ticha vyjekne "Co děláš?" "Chci, aby jsi mi ho vykouřila" "Zalez s ním" "Tak já zavolám té tvoji kamarádce, když nechceš"

Dagmar vycítí obavy, že by Mirek toto opravdu udělal, ale netuší, že vše poslouchám a lapne po klacku "Tak dej, aby si neřekl" líže mu koule a všechno možné, já si přitom hladím pičku a mám z toho dětinskou radost, že si vyposlechnu i jejich šukání. Hrozně mě to vzrušuje, Mirek vše komentuje, abych si asi domyslela, co dělají a já si užívám s prsty v sobě po telefonu.

"Ukaž mi tu kundu" zavelí a slyším Dagmar jak sténá. Vydává hlásky a sem tak křikne "Šukej!" mlaskání její pičky, slyším i na dálku a svižněji proháním pipinku při představě, že toto vše by Mirek dělal mě. Je znát, že se snaží. Dost hlasitě to prožívá a pořád říká, co udělá nebo dělá a já jsem z toho celá v hecu. Začnu taky hekat a oni už píchají, šukám s nimi a hrozně se mi to líbí.

Oba tak řvou a najednou semene láva skončí na jejich rtech, ona se olizuje, mlaská a hladí na pičce, že jen tiše závidím a ukojím se na maximum, až to Dagmar zaregistruje "Ty jsi nezavěsil?" Mirek se ušklíbne, já dodělám a od té doby provozujeme sex ve třech, akorát já s nimi stále na dálku, ale i tak mě to rajcuje!! Zkusili jste to někdy? Pokecejte se mnou o tom, ráda si vyměním postřehy.

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedenáct a jedenáct