Sex ve výtahu

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 26. 2. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 3032×

V zápalu jsem si ani nevšimla, že jsou dveře pootevřené, když jsem si to rozdávala v kanceláři se svými nadřízenými a ostatní kolegové z práce zírali přes škvíru dveří jak sténám slastí.

Bože, co si o mě budou myslet? Bloumalo mi hlavou. Můj šéf, jeden jak druhý, to nijak neřešili a se vztyčenou hlavou oba vyšli z kanceláře, jako by se nic nestalo, ale stalo, a všichni to viděli a kdo ne, určitě slyšel. Byla mi hanba, vždycky jsem si dávala pozor a teď se na mě dívaly ženský jak na nadrženou čubku. Chlapy jsem nabudila a chtěli to, posílali mi psaníčka ve stylu.. "Za chvíli na hajzlíku, druhé patro.." jeden vzkaz lepší než ten druhý  a já se nemohla dočkat, až odbije 19.hodina a já z firmy vyletím jak střela. Ve tři čtvrtě na sedm se zvedám a balím do kabelky potřebné věcičky a mám v plánu se vytratit zadním vchodem tajně a potichoučku, aby si mě chlapi nevšimli.  Ale boty mě prozradily a mě nezbývalo nic jiného, než nastoupit do výtahu, který se jevil jako nejrychlejší cesta ven. Kolega Petr nastupuje se mnou a pokouší se se mnou laškovat ale copak to jde?

Jen co se zavřou dveře a výtah rozjede, Petr se sápe ve výtahu na mě se slovy.. "Já vím, že to chceš!" Odmítám ho a rázně křičím.. "Nechci, nech mě!" Ale Petr mě nechat nehodlal, stál mu jak svina a najednou tma, výtah se zastaví a Petr ze mě svléká šaty, hmatá mě po těle.. "Petře přestaň!" Otevře se horní stěna a několik chlapů přiskočí za námi do výtahu.. "Máš chuť kočko? ..na tom stole ti to seklo.." poví jeden z nich a já trochu mimo, jsem z toho v šoku a jen hučím, aby mě pustili. "Ty mrdáš jen se šefíky, co ty kurvičko?" ozve se někdo a vzápětí cítím něčí ruku v rozkroku. Vibruje mi prsty v kundičce a dva mě laskají a koušou na bradavkách. Jsem zas nadržená jak ta kurva  a z toho jak se mi nechtělo, mě ovládla silná chuť šukat se všemi.

Mastili mi prcinu ve výtahu snad všichni a střídavě prstili, laskali mě na kozách, že jsem sama poslušně klekla na kolena a drásala se pod kalhoty, abych chlapům pokouřila. Měli tvrdé čuráky a všechny venku jsem je obšťastňovala jazýčkem, strkali mi je do pusinky a já jim kouřila, až po kořen a nemohla jsem se toho nabažit, vůně penisů a mojí šťávy byla cítit ve vzduchu, oni jak zvířata šukali mojí kundičku, která z jejich prstíku šíleně tekla a pořád neměla dost.

"Ukaž mi tu kundu pořádně.." poví jeden z nich a jeho hlas odněkud znám, ohlédnu se za sebe a vidím pana Dalibora. Je to muž ve středních letech má pořádné bříško a jakpak bych ho neznala, ten je z recepce. "Dalibore?" odseknu a on buší čurákem do mého zadečku, že ječím za vlasy přitažená k rozkoší. To je kokot, velký a mrštný, šuká mě střídavě a břichem tlačí na mě tělíčko, že mě chlapi vpředu musí podpírat, abych se jim k zemi nesložila. Má výdrž, šuká jak blázen a jeho penis mě neuvěřitelně vzrušuje, nikdy jsem to se silnějším chlapem nedělala a jeho neoholená tvář na prdelce mě přiváděla k slasti, lízal mi zadeček a šukal mou kundu, sem tam plácnul pořádně po prdelce a chlapi vpředu nevydrželi stát jen tak v poklidu, jeden po druhém mi plnil ústa přirozením. Za chvílí postříkaná pusina...

Semeno stékalo z úst po těle a já si přišla jak ta děvka. Líbilo se mi to, pak mě Dalibor nabral zepředu a kousal na prsou, já stříkala ze sebe šťávu a chlapi mi u toho lízali buchtičku.  To byl sex, šéf číslo jedna i dvě se můžou jít zahrabat. Ošukaná ze všech stran, na sebe navlékám šaty, chlapi pustí výtah a v přízemí myslíte, že mě pustili?  Houby, nabrali mě do náruče a mrdalo se v recepci dlouho do večera, jen Dalibor si na moment musel odskočit, zamknout dveře. Však víte, proč? Už si musím dávat pozor.

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
drz.pevne z IP 37.48.39.*** | 2.3.2016 10:22
fajn mrdka smile ve výtahu jsem ještě nemrdalsmile
Sexy.Lucca.quicksnake.cz | 2.3.2016 22:25
Zkus to.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel třináct a jedenáct