Sex zdarma

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 23. 6. 2014 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 5273×

Můj přítel je dlouho v práci a to mě nebaví, čas od času si tak brouzdám po netu a zkracuji dlouhou chvílí. A zrovna včera jsem kápla na fajnou stránku, znáte jí? 

Vyskočilo na mě růžové okno a název to mělo VIP Sexy Lucca, říkám si, ty vole co to je? Čtu, koukám, jeden příběh lepší než ten druhý, samé prasárničky a péčka plno, navíc zdarma. "Tož super" klikám, kalhotky za chvílí mokré a pomyšlení hrábnout do nich, mě v klidu nenechá, nožky třu o sebe a kundička vlhne. Sjíždím níže na komentáře... Jak čtu rozhovor Luccy s nějakým týpkem, tak to už nedávám a místo klikání na myš, klikám pod kalhotky na poštěváček. Úplně vzrušená, toužím po sexu a jestli se neudělám, tak asi vyskočím z okna.

To se nedá, ta holka jako běžně šuká s chlapy po netu? To je na mě moc a prstuji si třemi prsty svůj klitoris, za chvílí prsty ulepené od štávičky cumlám v pusince.  "Hele odkaz" říkám si, přítel říkal, ať na odkazy neklikám, bůh ví, co to je  a ještě zaviruji pc ale jsem nadržená. Název to má hustý a já se chci dívat. Seru na to kliknu. V rohu logo banánu (tak to bude v pohodě, žádný vir) tak ti to budou mít ošefováný, že by sponzoři? ...pomyslím si, a v klidu masturbuji na židli dál. Jen co kliknu, božské péčko v perfektní kvalitě a zvuku je na displeji a navíc zdarma, to se mi snad zdá. Jen to sen, spím či bdím?

Ve světě sexuální fantazie si prstuji kundičku a připadám si jak v sedmém nebi. Nadržená, takhle jsem nebyla ani první den s přítelem, nohy od sebe, židle pode mnou mokrá a já už robertkem ukájím tu mou sladkou kundičku. Bradavky stojí vzrušením a mě ta moje, tak hrozně šimrá, sténám v obejváku, jak by mě starý nabíral všemi deseti  a jsem z toho tak vzrušená lidi, to by jste nechápali. Najednou se otevřou dveře a můj přítel stojí naráz v obejváku. "Koho tam máš ty čubko?" okřikne mě, když hodím na monitor triko, myslel si, že jsem na skype. Jen co triko shodí a vidí stránku Sexy Luccy klacek má jak stožár a říká mi.

"Ty jsi ale čubička, tak sama a beze mě?" Provinile kouknu a řeknu "Miláčku to nešlo vydržet" On sjede pár řádku a přisaje se ústy k mé mokré lasturce a dlouze jí líže. "Och bože! Kousni mě, ať vím, že se mi to nezdá!" křiknu na přítele a ten mě jemně kouše na stehnech, laská mou skulinku... Já to nedávám a přesuneme se na postel, kde mu z kalhot vytahuji péro a olizuji jeho tvrdého čuráčka. Kouřím mu ho a laskám, celý vzpružený a pevný mé dráždí v pusince,  a on pode mnou laská mou dírečku. Pak mě nadzvedne a posadí na ptáka, a já si hupsám do rytmu a šukézně řvu... "Ještě, ještě..." Přítel je vzrušený a šuká mi díru, že sotva dech popadám, pak mě otočí zezadu a šuká. Já na kolenou klečím a lísám se k polštářkům a olizuji si u toho rtíky.

Trošku poškádli zadeček a zajede do něj svým ptákem. A já jsem na vrcholu blaha. Křičím a on taky hlasitě sténá, pak mě otočí k sobě a jeho pták mi zaplní ústa, a já saji z něj semeno, kterým mou pusinku kropí. Spolknu vše a jak poslušná čubka poděkuji za dupačku. "Bylo to skvělý miláčku" políbí mě a jak se opláchneme v koupelně, sednu mu na klín a brouzdáme růžovou stránkou spolu, plníme si erotické sny a fantazie, o kterých jsme doposud nemluvili.

Zkuste to i Vy http://lucie.quicksnake.cz/

A jen mimochodem, píše články i na přání "Och můj bože!" 

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a devět