Sexy zážitek

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 20. 9. 2011 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 917×

To mi neuvěříš, co se mi stalo! Profil na jednom serveru už mám docela dlouho, lidi si přidávám podle libosti a vzhledu. Píšu si s kluky a ráda na lechtivé téma, málokdy zůstává jen u psaní, protože mě vždycky někdo nažhaví a já zatoužím po vášnivém šoustání. Když si vyměníme pár fotek a mě mušlička zvlhne, říkám si..  "Je to ten pravý" a jednoho večera, jak jsem tak nažhavená, píšu jednomu frajerovi. "Nechtěl bys přijet potěšit mou šťavnatou kundičku?"

Odepsal, že mu to teď nevychází, ale ozve se hned, jak to bude možné a tak zkouším pohledného muže číslo dvě. Přátel mám dosti! Píše, že by to šlo, ale ještě si to potvrdíme za hodinu. Radostí mi pička mlaskne a mířím si to do koupelny, abych mého nabíječe nezklamala. Vykoupaná, vyholená, natáhnu na sebe ty nejkrásnější hadry ze skříně. Usednu před zrcadlo a dokonale zmaluji můj ksicht k nepoznání a do toho mi pípne SMS. "Lásko máš ještě čas, nebo sis za mě našla už náhradu?" odepisuji rychlostí blesku.

"Ano, tak kde a v kolik?"

Protože toho krasavce už beru s rezervou, pokaždé jen slibuje a skutek utek..

Když má k něčemu dojít, napíše. "Promiň prdelko." Domluvíme se jako vždy, ale já to neberu v potaz a napíšu tomu, pro kterého se tak šlechtím, ať je teda za čtvrt hodinky na náměstí. Mou SMS chlapec potvrdí a já jsem si zcela jistá, že má mušlička prázdná dnes nezůstane.

Z domu si to klušu na vysokých jehličkách k náměstí a jak se blížím k cíli, popadají mě mdloby.
Vašek na mě čeká a už zdálky na mě mává... "Tady jsem" a hned za ním Tomáš s kterým jsem se domlouvala taky, protože jsem nevěřila, že si na mě Vašek opravdu udělá čas.

Co mám dělat? To je situace!

Oba dva mě poznávají a ani jeden netuší o tom druhém, jdu téměř dětskými krůčky a kdyby to šlo, otočím se a ztratím se oběma z očí, ale takhle?

Je mi všelijak, žaludek se mi svíjí a nevím, jak toto ukecám.

"Ahoj" osloví mě Tomáš a hned vedle něj si stoupne Vašek a říká. "Dneska to rozjedeme ve třech? ...Nebo jak to mám chápat?"

Oba na sebe vražedně pohlédnou a mě tváře rudnou. Nemám slov!

Civím a spoléhám na to, že se ti dva mezi sebou domluví, protože abych pravdu řekla, kouřila bych jim oběma, oba mě vzrušovali, oba chci, ale jak to skloubit a do toho Tomáš..

"Tak co mi k tomu povíš!?!"

Sklopím hlavu k zemi a k oběma promlouvám zároveň. "Já nevěděla, že dorazíte oba, u tebe jsem to brala, že si děláš opět legraci a pak to odřekneš jako vždy!"

Vyzpovídala jsem se a cítila tak trapně, Vašek mě chytí kolem ramen a povídá. "Já proti trojce nic nemám." Tomáš chvíli zapřeně kouká, ale asi ho hodně svrběl ocas a tak trojku vzal bez breptnutí.

"Tak kde půjdeme?" Opodál stál laciný motel a oba kluci byli pro, užít si tam.

"No tak pojď" pobízeli mě, když jsem stála jak zařezaná, tak říkajíc v šoku.

Bylo mi zvláštně, dva chlapy jsem ještě nikdy neměla a trochu byla z toho všeho celá nejistá.
Jen co se zaklaply dveře, začali mě pomalu svlékat a jak jsem byla na kolenou, vytasili přede mě své údy.. Kouřila jsem jim na střídačku a Vašek se předklonil a začal si do toho hrát s mou pičkou, hnedka zvlhla.. Nadržená jsem byla v tu ránu a jak mi jejich údy rostli v puse, odhodila jsem zábrany a krásně se roznožila.

"Šukat chlapi" jeden mě nabral zezadu, druhý mi plnil ústa, šukali mě a střídali se, že já za chvíli nevěděla ani kdo mě prcá.

Přišlo mi to tak strašně vzrušující, jako by se předháněli, který z nich je lepší a dokáže mě víc uspokojit... Prošukali jsme celou noc, že jsem poté nemohla na nohách stát. Hltala jejich sperma a blaženě koukala. Kluci byli bezvadní a po perfektním šukání, jsme se domluvili, že by bylo fajn to zopakovat.

Od toho dne si dávám pozor, protože, když mě honí mlsná, jsem schopná odepsat i pěti chlapům, ale kdyby dorazili všichni, tak bych se domů vracela nejspíš po čtyřech.

Stalo se Vám to taky? Zažili jste někdy něco podobného, jak by jste se cítili, kdyby jsme se domluvili s kočkou na reál a na schůzku dorazil ještě někdo třetí?

Popovídejte..

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvanáct a deset