Seznámili jsme se na chatu

Napsal Sexy.Lucca.quicksnake.cz (») 16. 10. 2011 v kategorii VÁŠ SEXY ŽIVOT, přečteno: 802×

On měl jí a já zase jeho, každý své a přesto ve volné chvíli usedli k pc, abychom si napsali, občas i zavolali a vyměnili pár zpráv po telefonu. Přišel mi fajn, tím jak na mě netlačil, nikam mě nenutil a v podstatě nic nechtěl, mě dostal. Já byla zvyklá na pravý opak, to bylo pořád "Sex teď hned". Na což jsem neslyšela a on byl tak jiný, mi blízký.  Dokázal naslouchat a byl stále se mnou v rámci virtuálního světa, že jsem mnohokrát zatoužila po setkání ve světě reálném s ním. Jenže jsem nechtěla nic pokazit. Ono je to pěkné, člověk čte, co číst chce, lidi se idealizují a písmenka jsou jen písmenka, že mnohdy člověk zasypán vším nevnímá realitu.

Má mě opravdu rád? Člověk si často položí nesmyslné otázky s hrozným přáním, aby tomu tak bylo a co udělá ten druhý? Jak to bere jak to vnímá? Podle sebe soudím tebe a já si často dělala ze všech těch nadržených chlapů legraci a co když právě s tady tím na to vše doplatím, hm? Den za dnem ubíhal jak voda a z našeho psání a známosti přes internet byl rok.

"Radku, víš co je vůbec dneska za den?"

"Vím na to se zapomenout nedá, máme výročí lásko."

Úsměvný smajlík doplní to vše, jako vždy a my si zas píšeme. Chci ho, kolikrát i celé noci nespím a ptám se ho, jestli i on na mě myslí, když svou ženu píchává...

"To víš že jo, zajímalo by mě, jaké je to s tebou?" a já si zhluboka oddechnu. Spí s ní a myslí na mě, já spím se svým mužem a v podvědomí křičím jeho jméno.

"Och Radku!" držím se. Miluji svého manžela, stejně jako on svou ženu, po roce oba máme jasno, milujeme své protějšky ale po sobě toužíme.

"Vyspíme se někdy spolu?"

Není nad upřímnost a když něco chci vědět, tak se zeptám a on mě zchladí a napíše...

"Ne! Já to nedokážu, miluji jí."

Já toho svého taky a přesto s ním o něm a chci ho.. Přitom jsme se nikdy neviděli! Možná, kdybychom zašli na blbé kafe, byla bych vyléčená a přestala si po večerech představovat, jak mě klátí ze všech stran. Když vzpomínám na naši konverzaci, my dva jsme to vlastně nikdy nedělali ani po netu ani po telefonu, jen si povídali..  Tak díky čemu takhle uvažuji? Náznaky byly, ale nikdy víc, jen občasný úlet.

"Chtěl bych tě!"

Neumím se ovládat, neumím, nikdy mi to nešlo. Musím ho vidět, musím se už probrat, však mě stejně nechce. "Sejdeme se?" je zvláštní, když toto napíše žena ale já musela, nechci si psát roky a paradox se všemi jinými, jsem si vydržela psát i pár let, tak proč s ním mi to nestačí!

Zdráhal se a já se mu nechtěla vnucovat, vždyť působím jak děvka, přitom se z nikým nescházím ale jak on to může vědět? Copak si o mě asi myslí, jednou mi napsal..

"Nikdy bych nechtěl vědět, jak o mě píšeš jiným..." a mě to došlo, myslí si, že ho beru jako všechny ostatní, ale opravdu tomu tak není, s ním je ta konverzace a jednání jiné, proč mi nevěří? Napsala jsem mu..

"Právě, že to bys měl číst, abys věděl, jak o tobě píšu ...nikdy v životě nikdy nic špatného."

"Věřím ti" a já v tom cítím náznak ironie! Nevěří mi. 

Proč mi nevěří, když s ním od začátku jednám fér. Svěřila jsem se mu a to byl ten problém, ví o mých legráckách a nechce být další s kterým si jen pohraji, ale já už si nechci jen hrát.

Ano, je to legrace, pro mě určitě ale já už chci žít normálně.

Zajít na kafe, popovídat si a nehrát si na schovávanou! "Radku, věř mi." "To víš, že ti věřím" a proč teď tomu nevěřím já?  Mám ho ráda, ano jako kamaráda, smířená s tím, že my dva se milovat nikdy nebudeme a co to vlastně blbnu, viděla jsem ho jenom jednou na fotkách a ještě k tomu ve slunečních brýlích. 
On mě vůbec ne, jsem namyšlená, když si myslím, že po mě skočí? Mnozí mě tak nazvali, namyšlená lalina. A mě to nedalo a poslala jsem mu pár fotek, aspoň bude vědět jak vypadám. Jenže fotky mnohdy klamou, znáte to, fotíte a jedna ze sta vyjde přijatelně, posílá se jen to nejlepší, ne? Nikdy jsem si o sobě nemyslela, že jsem hezká, dokud mi to pár lidí neřeklo, ale i přesto si pomyslím své a tvrdím, jsem jen obyčejná holka , žádný zázrak.

Radkovi jsem se však líbila o to bylo horší se s ním sejít.. Co když mě bude chtít a já ho třeba ne?

Mísilo se to ve mě a byla jsem toho plná, nejistá... 

Když odjížděl na dovolenou, vyznala jsem mu lásku, přijdu si jak trhlá, tohle vážně není normální. Miluji stále svého muže, nechci ho opustit ani ho podvést, ale toužím po někom jiném, to se přece nedělá!!! Udiví mě, když mi napíše, že to bere stejně a pak přijde den, kdy se střetneme.

Jsem nervozní, tak nervozní...

Noc předtím nespím a v hlavě se mi odehrává scénář jak z filmu. V kratičké sukýnce jdu za ním, je tam přesně, koukám k zemi a nejsem schopná se mu podívat do očí a jak ke mě přistoupí, ani nepozdraví a pevně mě uchopí a drží, cítím jeho dech, v pevném objetí ze mě opadává stres. Položím mu hlavu na rameno a jsem tak šťastná, že ho vidím.

"Já musel ...musel jsem se ujistit, že jsi skutečná!" a políbí mě na rty.. 

A já přivřu oči, přitom nejsem schopná líbat, neumím to, já k tomu potřebuji city a teď to jde samo, naše rty splynou a my se vášnivě líbáme v temné ulici za svitu měsíce.. Sjíždí mi rukou po těle a prsty proplétáme v dlani. Je tu! Přijdu si jak ve snu, že ani nevím jak a ocitnu se u něj v autě. Povídáme si a chvílemi i bez řečí, pohledy, víme na co jeden či druhý myslí. Mám jí vlhkou.

A jak se ocitneme na posteli nejde to zastavit, říká mi, že se mnou spát nechce a přesto se mazlíme, líbá mě a pevně drží zároveň. To nejde, vykřikne a já si povzdechnu nahlas..

"Och Radku."  Chci ho a on mě chce taky, znova si zopakujeme jak modlitbičku, že máme každý své...

"Já mám jí a ty máš jeh." "Já vím." "Amen." "Lásko já tě chci." "Já taky miláčku..." vteřiny, sekundy nás dělí od bouřlivého milování a pak mu ruka sjede pod mé kalhotky a on cítí na svých prstech jak vlhnu a olízne si je. Koukám mu do očí, má je mrdavé a mé jistě jiné nebudou. Položí svou hlavu na mou hruď a prsty mi prozkoumává pičku.. Jsem krásně vzrušená.. Tak vzrušená, že ho hladím ve vlasech a když to na mě jde, pevně ho uchopím a při orgasmu se vlním pod ním a hláskuji snad všechny hlásky.. Líbí se mu to a začne mi jí lízat, je to krásné. Všude kolem tma a jen my dva. Miluji ho, vypadne to ze mě a on mi poví totéž. 

Jak mě udělá po druhé, zasune ho celého do mě a houpavými pohyby mě přivádí k slasti, líbá mě, to ani můj nedělá, je to tak hezký, že i Radek poví..

"Kdyby byla taková moje žena, nikdy bych to neudělal" a já se ušklíbnu a toužím potom, aby jsme to dělali celou noc. Tak moc ho chci, střídáme polohy, já vybuchuji jak sopka a on plní mou kundičku spermatem, hned poté mě otočí zády a zajede s ním do mého zadečku, což nečekám a jen vyjeknu.

"Radku!" a on se usměje a poví. "Nebuď jak má žena." Udělá se a já držím, protože on je tak báječný, něžný a je to všechno tak krásný, i když jsem odpůrce toho, aby mě někdo píchal do zadku.

Miluji ho, horko mě polévá a jak mě scáká, položí se vedle mě a já přilnu ústy k jeh péru a stavím mu ho znova. "Chci to zase!" pleskne mě po zadečku a jak mu stojí, hrdě křikne..

"Já tě zničím" jenže to se ještě žádnému nepovedlo!!! Celou noc jsme se milovali, byl to nejkrásnější sex v mém životě a v pevném objetí leželi vedle sebe a pak rána jak z děla,  já otevřela oči a bylo po snu. Byl to krásný sen, o kterém Radkovi zas píšu a on mi povídá. "Ty jsi vážně dobrá, měla by jsi o tom napsat" a já tomu činím a pak mám prosbičku. "Přijel by jsi dnes?"

Není si jistý, já sama nevím co od toho čekám, chci ho poznat, však spát spolu nemusíme i když bych se tomu nejspíš nebránila. Kolem jedenácté volá a říká mi..  "Přijedu."

Úsměv se dostaví a já mezitím využívám chvilky, abych sepsala tento příběh, který nevím jak skončí..

Co myslíte? 

http://lucie.quicksnake.cz/

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel jedna a třináct